Hotel Mercure Paris Gare du Nord ligt midden in het 10e arrondissement van Parijs, op steenworp afstand van treinstation Gare du Nord. Het hotel is modern ingericht en beschikt over de benodigde faciliteiten voor een stedentrip Parijs. Zoals bijvoorbeeld het ontbijtrestaurant waar je elke dag kunt aanschuiven voor een goede start van de dag. Voor een drankje kun je terecht bij de bar van het hotel. De locatie van het hotel is top! Tussen de treinstations Gare du Nord en Gare de lEst en met gelijknamige metrohaltes in de buurt is het eenvoudig de gehele stad te ontdekken.
- In het centrum, op slechts 5 minuten lopen van treinstation Gare du Nord (aankomst Thalys vanuit Nederland).
- Vanaf metrostation Gare du Nord reis je eenvoudig en snel naar de wijken Le Marais, Bastille en Quartier Latin.
- De grote warenhuizen zijn per trein (RER) te bereiken in slechts 5 minuten, opstapstation Magenta ligt op enkele minuten lopen van het hotel.
Met de trein:
- Vanaf het aankomststation van Thalys, Gare du Nord, ben je binnen ca. 5 minuten bij het hotel.
Met de auto:
- Openbare parkeergarage bij Gare de L'Est, ca. € 25 per dag.
Met het vliegtuig:
- Vanaf luchthaven Charles de Gaulle reis je met RER B binnen ca. 35 minuten naar station Gare du Nord. Vanaf hier ben je binnen ca. 5 minuten lopen bij het hotel.
- Vanaf luchthaven Orly neem je de Orlyval naar RER station Antony. Vanaf hier reis je naar station Châtelet - Les Halles. Hier stap je over op RER D naar Gare du Nord. Vanaf hier loop je binnen ca. 5 minuten naar het hotel.
- Receptie
- Lift
- Lounge
- Ontbijtrestaurant
- Gratis wifi
De moderne kamers zijn voorzien van: - telefoon - tv - koffie- en theezetfaciliteiten - minibar - kluisje - airconditioning - badkamer met douche - toilet
boeking verliep heel vlot. Heel duidelijk weergegeven wat te doen en eenvoudig op te volgen. Zonder veel boe of ba. TOP
zoals altijd een snelle afhandeling
het was voor de zoveelste keer een super ervaring.zoals overal kan er iets misgaan bij boeking en dit werd meteen rechtgezet door prijsvrij en zelfs mooie extra voordelen gekregen ook bij vluchtdelay ondergebracht geweest in zeer mooi hotel,echt top en vertrouwen meer dan waard!! wij boekten al vaak met deze dienst.
ik denk dat ik in 3 a 4 jaar tijd 7 of 8 keer een reis heb geboekt bij prijsvrij, waarschijnlijk omdat het zo goed meevalt om te een reis te boeken bij jullie, en alles netjes is geregeld.
Ik ben niet de beste in het boeken van vakanties. Daarbij heeft Prijsvrij mij enorm goed geholpen. Het is supermakkelijk om zowel vlucht als verblijf als transfer in 1 keer te boeken. Hierbij wordt dan ook rekening gehouden met jouw wensen als klant. Super tevreden over zowel de regeling voor boeking als de duidelijkheid die de website biedt. De mails die je achteraf krijgt over je dossiernummer en boekingsnummer zijn superduidelijk terug te vinden. Geen punten van verbetering!
Snelle, vlotte boeking/betaling en ontvangen reisdocumenten!
Heel content van prijsvrij, al meerdere keren bij geboekt. Echt een aanrader!
Ik raad Prijsvrij zeker aan! Mijn vlucht was geannuleerd en ze hebben heel snel een hotel en een nieuwe vlucht voor ons geregeld. Vriendelijk en professioneel personeel! Alles goed en vlot verlopen! Dankjewel Piet
Goeie vakantie gehad, helemaal niet waar over slechte reviews die ik gelezen had. Kamers zijn netjes en proper. Restaurant is uitgebreid en proper. Zwembad is groot met veel glijbanen. Shuttle bus gaat op tijd naar het strand en je wordt daar terug opgepikt.
Alles wees zich goed uit.
2.957 klantbeoordelingen