Ontspannen vakantie vieren op Gran Canaria? In Amadores geniet jong en oud van een fanatische vakantie bij 4-sterrenhotel Gloria Palace Royal en Spa! Kijk uit over de zee vanuit de infinity pool: geweldig toch? Voor de kinderen is er een miniclub, animatie en minidisco. Haal een cerveza bij 4 bars. Eet je vanavond in het buffet- of à-la-carterestaurant? Sport in de fitnessruimte en ontspan in het wellnesscentrum met hamam, whirlpool en sauna. Relax jij binnenkort op je ligbedje onder de Spaanse zon bij Gloria Palace Royal en Spa Amadores?
Hotel Gloria Palace Royal en Spa ligt op 5 minuten lopen van het strand ‘Playa de Amadores’. Vanaf het buitencomplex van het hotel zie je de zee, wat een uitzicht! Aan het strand vind je gezellige restaurantjes en barretjes. Tijd voor tapas en cerveza! Amadores ligt op het eiland Gran Canaria, één van de Spaanse Canarische Eilanden. Op 5 minuten lopen vind je een supermarkt en een bushalte. Op circa 20 minuten lopen ligt er een winkelcentrum waar je een souvenirtje kan scoren en een lekker hapje kan eten. Langs de kust is er een wandelroute die doorloopt tot het plaatsje ‘Puerto Rico’. Hier kan je leuk winkelen, lekker eten en is er voor de kinderen een leuk speelpark. De luchthaven van Gran Canaria is met de auto een ruim half uur rijden.
Bij binnenkomst in het 4-sterrenhotel op Gran Canaria vind je de lobby met 24-uursreceptie. Er is een internethoek (tegen betaling) en WiFi in het hele gebouw, dus je kan makkelijk je vakantiefoto’s delen met de thuisblijvers. Er top uitzien op die vakantiefoto’s? Breng een bezoekje aan de kapper in het hotel. Ook vind je er een geldautomaat en een souvenirwinkel. Wat maakt een vakantie écht compleet? Lekker eten en drinken natuurlijk! Smakelijk eten doe je in 2 restaurants. Zo dineer je in buffetrestaurant ‘Restaurante Principal’ met internationale keuken en show cooking. Bezoek ook à-la-carterestaurant ‘Kaia’ met een fantastisch panoramaterras. Een verfrissende sangria haal je bij een van de 4 bars: zwembad- en snackbar ‘Mirador’, snackar ‘Paraiso’, de loungebar en lobbybar.
Als je de koffers hebt neergezet is het tijd om het buitencomplex te ontdekken. Als je buiten komt, komt het zeebriesje je tegemoet: je hebt namelijk een geweldig uitzicht over de zee! Plons in 2 verkoelende zwembaden waarvan 1 een infinity pool. Opdrogen doe je op een ligbedje op het zonneterras onder een parasol. Badhanddoeken zijn tegen borg te verkrijgen. Als je naar het strand gaat, zijn er ligbedden en parasols te huren bij lokale aanbieders. Ben je van plan om het eiland te verkennen en een auto te huren? Er is een openbare parkeergarage aanwezig.
Bij Gloria Palace Royal & Spa hotel kan je verblijven op basis van logies & ontbijt, halfpension of all inclusive:
Ook aan de kinderen is gedacht bij hotel Gloria Palace Royal & Spa. Voor de kleinste vakantiegangers zijn er 2 kinderbaden en een leuke miniclub (4 tot 12 jaar), kinderanimatie en voor de danstalentjes een minidisco. Ook is er een oppasservice beschikbaar (tegen betaling).
De sportievelingen leven zich uit in de fitnessruimte. Ook kan je iemand uitdagen voor een potje tafeltennis. Voor jong en oud is er ook dagelijks animatie. Als de zon gaat zakken is het tijd voor het avondentertainment en geniet je van verschillende shows. Zo vliegt de dag voorbij!
Wie toe is aan wat extra ontspanning moet een bezoekje brengen aan het heerlijke wellnesscentrum met whirlpool, hamam en sauna’s. Tegen betaling laat je jezelf in de watten leggen tijdens een van de verschillende massages. Ook geniet je tegen een vergoeding van schoonheidsbehandelingen, een manicure of pedicure.
2-persoonskamer zeezicht (DZM): (circa 42 m²) De ruime, comfortabele kamers zijn voorzien van een gemeubileerd balkon of terras, badkamer met douche en toilet, föhn, make-upspiegel, verzorgingsproducten, badjassen en slippers. Ook zijn ze uitgerust met een telefoon, televisie, zithoek, WiFi, airconditioning, kluisje (€) en minibar (€). De kamer is geschikt voor maximaal 3 personen. Deze kamer is ook voor alleengebruik (D1M) te boeken.
2-persoonskamer Single met Kind zeezicht (DKM): (circa 42 m²) De kamer is gelijknamig ingericht als de 2-peroosnkamer zeezicht, maar dan geschikt voor 1 volwassene en 1 kind.
Suite zeezicht (PIM): (circa 70 m²) De suite is gelijknamig ingericht, maar heeft 1 slaapkamer en 1 woonkamer met 1 tweepersoonsslaapbank en 1 slaapbank. Ook is het gemeubileerde terras extra uitgerust met zonnebedden. De suite is geschikt voor maximaal 3 personen.
|
Algemeen
|
|
Zwembad & kinderen
|
|
Sport & entertainment
|
|
Wellness
|
Zie jij jezelf al heerlijk ontspannen in de infinity pool met uitzicht op zee? Laat de Canarische Eilanden niet langer op je wachten en boek snel jouw zonvakantie naar Gloria Palace Royal en Spa op Gran Canaria!
Voorlopig zeer tevreden over aanbod overzicht en de prijs, moet nog afwachten hoe het verloopt als ik mijn documenten krijg maar verwacht dat het ook vlekkeloos verloopt. Ook info over mijn vakantie is zeer gedetailleerde.
alles is vlot en super geregeld :)
Achteraf willen omboeken en verliep vlot Goede omschrijving van het hotel en de activiteiten in de omgeving.
Voor de 2de keer een reis geboekt via Prijsvrij. Heel tevreden, zeer duidelijk. Veel goedkoper. Ook telefonisch gemakkelijk te bereiken. Zal zeker niet de laatste boeking geweest zijn!
Met wat hulp goed gevonden
We hebben al verschillende reisjes geboekt bij jullie iedere keer was het een succes.Je wordt steeds op de hoogte gehouden over alle ontwikkelingen ivm je reis . Het is super makkelijk en zeer vertrouwbaar . Voor ons komen er zeker nog verschillende reisjes bij
Alles is vrij duidelijk van A tot Z Ook de opties om bv een wagen bij te boeken, parking op de luchthaven vind ik allemaal een + punt alsook de onklopbare prijzen!
Alles gaat heel vlot en vlug Is goed uitgelegd
Zeer duidelijke website, gebruiksvriendelijk en altijd de laagste prijs! Wij zijn fan!
Zeer duidelijke website alsook de communicatie over de pakketreis die we geboekt hadden.
3.164 klantbeoordelingen