Bekijk ons beschikbare aanbod in Egeische Kust of Turkije.
Larissa Bodrum View Resort is absoluut een droomresort en is voorzien van geweldige faciliteiten. Dit 4-sterrenresort ligt in Bodrum, direct aan het strand en dichtbij het centrum. Het ligt in een prachtige omgeving met een mooie tuin met zwembad, jacuzzi en zonneterras. Via de heuvel loop je zo naar beneden langs alle witte huisjes en mooie bomen. Er worden verschillende activiteiten georganiseerd en in de avond kan je genieten van live muziek en entertainment. Larissa Bodrum View Resort straalt een en al luxe uit en is perfect voor een onvergetelijke vakantie!
Dit luxe hotel ligt direct aan de kust van Gumbet en hier zijn talloze winkelmogelijkheden, bars, restaurants en discotheken. Het centrum van Bodrum ligt op ongeveer 3 km afstand en hier is van alles te beleven en zien. Het openbaar vervoer ligt op ongeveer 300 meter van het hotel.
Het resort ligt op en heuvel en is een vakantiedorpje met gezellige witte huisjes. In totaal zijn er 270 kamers verspreid over 5 verdiepingen.
In het hoofdgebouw word je hartelijk verwelkomd in de ontvangsthal met een 24-uursreceptie, kleine supermarkt en gratis WiFi. Het complex is omringd door prachtige tuinen met een buitenbad en groot zonneterras met ligbedden, parasols, stoelkussens en badhanddoeken (ook op het strand inclusief).
Vanaf de heuvel wandel je zo naar beneden door de prachtige tuinen en verbazingwekkende uitzicht. Bij het zwembad is een jacuzzi waar je prima kunt ontspannen en een poolbar voor de lekkerste drankjes. Er is verder een lobbybar en nog eens 2 restaurants waaronder een à-la-carterestaurant.
Het verblijf is te boeken op basis van all inclusive:
Voor een relaxdagje kun je terecht in de spa van het resort met onder andere een sauna, hamam, 5 behandelruimte en een aanbod aan massages (€).
Larissa Bodrum View Resort heeft een fitnessruimte zodat je op je eigen gemakje kunt sporten. Ook kan je gezellig meedoen aan waterpolo, beachvolleybal en tafeltennis. Naast een uitgebreid sportprogramma organiseert het hotel in de avond tevens livemuziek en shows.
(ca. 16 m²) gelegen in het bijgebouw en zijn voorzien van een badkamer met douche, toilet en föhn. En verder een tv, telefoon, kluisje (€), airconditioning en een minibar met water. Deze kamers hebben geen balkon of terras.
(ca. 22 m²) zoals de voordeelkamers maar dan wat ruimer met een balkon of terras, een badkamer met bad in plaats van een douche en gelegen in het hoofdgebouw.
(ca. 18 m²) gelegen in het bijgebouw en komen met een badkamer met douche, toilet en föhn. En verder een tv, telefoon, kluisje (€), airconditioning, een minibar met water en een balkon of terras.
|
Algemeen
|
|
Sport en entertainment
|
Wellness
Het voor de eerste keer dat ik bij jullie geboekt hebben En het is allemaal goed geregeld Ik ben alvast tevrede en mijn volgende reis boeken ik ook weer bij jullie Mvg Berlinda
Goede communicatie via mail. Alles is zeer duidelijk.
duidelijk en overzichtelijk en to the point informatie
Zeer vlotte boeking, nu afwachten naar de rest van het proces!
Prijs kwaliteit heel goed in orde.
De afhandeling van de boeking wordt kundig verwerkt. Ook bij het opvragen van hulp bij problemen kan je rekenen op goede begeleiding.
Klantendienst is steeds te bereiken - zeer vriendelijke en behulpzame mensen. Ben heel tevreden over alles!
Elk jaar opnieuw boeken wij via prijsvrij.be. Ondertussen heb ik verschillende mensen (vrienden, collega's,... ) kunnen warm maken om met prijsvrij te boeken. Ook zij zijn overtuigd van de service. Een eenvoudige website, volledig aan eigen wensen en noden aan te passen. Reis voor in de kerstvakantie is al geboekt.
Makkelijk en snel geboekt met prijsvrij alles simpel in de app.☺️
Alles vlot en duidelijk
3.146 klantbeoordelingen