Rustig gelegen, in het gezellige plaatsje Bad Durkheim vind je het 4-sterrenhotel Mercure Bad Durkheim An Den Salinen. Tijdens je vakantie kan jong en oud zich prima vermaken. Er is een speeltuin aanwezig voor de kinderen en kunnen de volwassenen genieten in de tuin. Als je liever de prachtige omgeving gaat ontdekken, wandel dan richting het gezellige centrum of breng een bezoek aan het waterpark Salinarium. Of je nu voor een weekendje weg komt, wilt genieten van een midweekje of een ontspannen vakantie zoekt, het Mercure Bad Durkheim An Den Salinen is de juiste keuze voor een fijne tijd in Duitsland!
Het gezellige Mercure Bad Durkheim An Den Salinen heeft een rustige ligging aan de rand van een mooi park in Bad Dürkheim. Het centrum van Bad Dürkheim met verschillende winkeltjes ligt op circa 200 meter afstand van het hotel.
Dit prettige hotel in de regio Pfalz bestaat uit een groot gebouw met in totaal 100 fijn ingerichte kamers verdeeld over enkele verdiepingen met een lift. Tot de algemene voorzieningen behoren o.a. een lobby met 24-uursreceptie, gratis WiFi, een parkeerplaats en een souvenirwinkel.
Verder vind je er maar liefst 4 restaurants, een bar en een terras. Maar ook een grote tuin en een speeltuin voor de kinderen. Tegen betaling kan je gebruik maken van de sauna, solarium, massages en fietsverhuur.
Je verblijft op basis van halfpension. Dit betekent dat je elke ochtend kunt genieten van een uitgebreid ontbijtbuffet en in de avond van een 3-gangenkeuzediner.
De comfortabele kamers van het hotel beschikken over een telefoon, tv (met Nederlandstalige zenders), kluisje, minibar en zithoek. Verder is er een badkamer met bad of douche en föhn.
Dit kamers zijn geschikt voor maximaal 2 volwassenen met 1 kind tot en met 16 jaar. Blijf je met meer kinderen (maximaal 3)? Dan worden er 2 kamers tegenover of naast elkaar geselecteerd (zonder verbindingsdeur en zonder balkon). De 2e kamer is in dat geval alleen bedoeld voor kinderen tot en met 16 jaar.
Er zijn gratis kinderbedjes aanwezig (vermelden bij boeking).
Optionele kosten, te vermelden bij reservering en ter plaatse te voldoen:
- Huisdieren toegestaan ca. € 8 per nacht
Algemeen
|
Voor de kinderen
|
Wellness (€)
|
1e maal geboekt via Prijsvrij en op vakantie gegaan. Alle informatie was heel duidelijk en volledig. We hebben ons geen zorgen hoeven te maken, Prijsvrij had alles prima geregeld!
J’ai réservé déjà à plusieurs reprises des voyages via Prijsvrij et je suis vraiment ravie. Qualité, prix et choix, tout est au rendez-vous. Pour moi, c’est le meilleur site de réservation avec forfait. Les hôtels et les vols sont imbattables, je recommande vivement !
Makkelijke en duidelijke website .
Reeds de 2de maal dat ik een all-in vliegvakantie boek via Prijsvrij, en ik ben zeer tevreden van de service! Naast de beste prijs krijg ik een een service die van A tot Z geregeld is. Zelfs voor een 'online-onhandige' zoals ik, is dit allemaal gemakkelijk te regelen. Dank u Prijsvrij
Alles is snel en gemakkelijk verlopen, van de boeking tot de vakantie zelf. Geen enkel probleem en correcte vermelding van alles.
Wij gaan al jaren op vakantie bij prijsvrij en zijn altijd heel goed geholpen geweest, ook als er iets fout gaat lossen zij dit snel en correct op.Wij kijken al uit naar onze volgende vakantie.
Duidelijke info omtrent vakanties. Vlot kunnen online boeken & zoeken naar goedkoopste periode.
Heel tevreden!
Eerlijke prijzen heel gemakkelijk en vrij snel geboekt en heel eerlijke site Ben super blij 😀
Alles heel duidelijk. Goede prijs
3.013 klantbeoordelingen