Geniet van een onbezorgde vakantie in het stijlvolle Fito Aqua Bleu Resort. Dit mooi opgezette 3-sterren vakantiecomplex is gelegen in een prachtige omgeving direct aan het lange strand van Pythagorion. Door de verschillende laagbouw complexen ervaar je al snel een gemoedelijke sfeer. Overdag kan je heerlijk uitrusten aan het zwembad en ben je op zoek naar wat vertier? Dan wandel je gemakkelijk naar het centrum met de prachtige haven. De uitstekende service en geweldige keuken van dit resort maken jouw verblijf op Samos onvergetelijk!
Het Fito Aqua Bleu Resort is door een rustige kustweg gescheiden van het lange, zacht glooiende strand (zand afgewisseld met kiezelstenen). Het centrum van Pythagorion met prachtige haven, winkels, tavernes en bars ligt op ca. 10 minuten lopen. Er is een regelmatige busdienst. De halte ligt op ca. 150 meter van het complex.
Het populaire Fito Aqua Bleu Resort in Pythagorion is een zeer smaakvol ontworpen vakantiecomplex bestaande uit een hoofdgebouw en diverse bungalowachtige woongebouwen. Totaal zijn er 87 kamers aanwezig die verspreid liggen over 2 etages.
Bij aankomst wordt je ontvangen in de lobby met receptie. Er is een lounge en bibliotheek aanwezig. Daarnaast kan je gebruik maken van WiFi. Het ontbijt wordt geserveerd in de ontbijtruimte. Heb je diner bijgeboekt? Dan kan je dit nuttigen in het restaurant Almyra met mooi terras.
Het complex ligt te midden van een goed onderhouden tuin en beschikt over een prachtig aangelegd zwembad met zonneterrassen. Hier staan Balinese bedden, ligbedden en parasols tot je beschikking (tegen betaling op het strand). Er is een snackbar aan het strand met een prachtig terras.
Je kan verblijven op basis van logies & ontbijt of halfpension. Het ontbijt wordt als buffet geserveerd. Het diner is een keuzemenu in restaurant Almyra.
Aan het strand zijn diverse watersporten mogelijk bij lokale aanbieders (tegen betaling).
Tweepersoonskamers: (DZ, DZ3, ca. 12 m²), zeer licht, modern en minimalistisch ingericht, airconditioning, koelkast, tv, telefoon, wifi, kluis. Douche, toilet, föhn en slippers. Balkon of terras. Maximaal 3 volwassenen. Ook voor alleengebruik te boeken (EZ, EZP). Naar keuze met zwembadzicht (DZP) of zijdelings zeezicht (DSM). Maximaal 2 volwassenen + 1 kind.
Deluxe tweepersoonskamers: (DZD, ca. 17 m²), gerenoveerd, modern, airconditioning, tv, telefoon, wifi, kluis, douche, toilet, föhn, slippers. Terras met uitzicht op de tuin. Maximaal 2 volwassenen + 1 kind.
|
Algemeen
|
|
Sport en entertainment
|
Alles verliep supervlot. Zowel de zeer gebruiksvriendelijke keuzetool als de boeking zelf.
Duidelijk overzicht met alle info
Het boeken van een reis is zeer simpel. Ook het contact achteraf is vriendelijk. Hebben zonet voor de 3de keer via Prijsvrij geboekt. Prijsverschil met andere reisaanbieders is toch wel groot.
Alles prima verlopen.
Eerste maal met Prijsvrij geboekt. Een last minute vakantie. Alles werd snel en correct afgehandeld. Mooie hotelkamer. Goed hotel, en info werd verstrekt waar nodig. Leuke vakantie gehad!
Dit is de 2de maal dat ik via prijsvrij boek. Ik was heel tevreden van de prijs/kwaliteit van onze reis vorige zomer, waardoor ik besloot opnieuw via prijsvrij te boeken. De prijzen zijn heel correct en de informatie op de website is heel helder. Er wordt ook een goede opvolging voorzien vanuit prijsvrij. Vorig jaar diende één van de reizigers te annuleren, hier werd ook alles vlot rond behandeld. Ik raad prijsvrij zeker aan!
Eerste keer dat we via jullie boeken voor een vliegreis naar Egypte in februari 2026. Daar wij niet zo goed met sociale media overweg kunnen is alles toch gemakkelijk en duidelijk verlopen,waarvoor dank,hopen dat dit met het inchecken ook zo zal zijn. Jullie site is zeer duidelijk en een goede communicatie. Vriendelijke groeten.
Steeds correcte informatie.
Omwille van jullie service,wat inhoud eerst en vooral de democratische prijzen van de aangeboden reizen ,als eveneens het gehele verloop met een wel zeer duidelijke uitleg tot in de puntjes verzorgt!
Al verschillende reizen geboekt via prijsvrij. Nog nooit problemen gehad. Was altijd inorde. Altijd vergeleken met andere reisorganisaties en prijsvrij was altijd goedkoper. Doe zo verder. Ik blijf alvast mijn reizen boeken met PRIJSVRIJ.
3.212 klantbeoordelingen