JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van Prijsvrij.be.
Edinburgh The George | Nergens goedkoper! | Prijsvrij

InterContinental Edinburgh The George

Groot-Brittannie - Schotland - Edinburgh

Foto InterContinental Edinburgh The George **** Edinburgh
8.9
Foto InterContinental Edinburgh The George **** Edinburgh
Foto InterContinental Edinburgh The George **** Edinburgh
Foto InterContinental Edinburgh The George **** Edinburgh
19
InterContinental Edinburgh The George
  • Gelegen aan George Street
  • Zeer luxe en sfeervolle inrichting
  • Blijf in shape in de fitness
  • Verblijf in luxe en ruime kamers

Zin in een stijlvolle stedentrip naar het charmante Edinburgh? Verblijf dan in het luxe 4-sterrenhotel InterContinental Edinburgh The George, midden in het historische hart van de stad. Dit elegante hotel is gevestigd in een 18e-eeuws pand en ademt Britse klasse. Je verblijft hier in comfortabele kamers met klassieke details, geniet van een heerlijk ontbijt en wandelt zó naar highlights zoals Princes Street, Edinburgh Castle en de Royal Mile. Perfect voor een romantisch weekend of een luxe citybreak.
Boek InterContinental Edinburgh The George en beleef de magie van Edinburgh in stijl!

Centrale ligging op loopafstand van Edinburgh Castle en de Royal Mile

Ligging in Edinburgh

Het hotel ligt aan George Street, een van de mooiste straten van Edinburgh, vol met winkels, boetieks, bars en restaurants. Je zit hier op een toplocatie in New Town, op loopafstand van het treinstation, het beroemde kasteel, de Royal Mile en Princes Street Gardens. Ook het oude centrum en diverse musea zijn gemakkelijk te bereiken. De luchthaven van Edinburgh ligt op ongeveer 9 kilometer afstand.

Faciliteiten InterContinental Edinburgh The George

Dit stijlvolle hotel combineert historische charme met moderne luxe. Er zijn 240 kamers, een elegante lobby met 24-uursreceptie, een gezellige bar en een restaurant. De sfeer is warm en klassiek, met marmeren details en hoge plafonds. WiFi is beschikbaar in het hele hotel. Dankzij de centrale ligging en het hoge comfortniveau is dit een geliefd hotel voor wie Edinburgh op z’n best wil beleven.

Verzorging

Bij InterContinental Edinburgh The George verblijf je op basis van logies of logies & ontbijt. ’s Ochtends geniet je van een uitgebreid ontbijtbuffet of à-la-carteontbijt met Schotse specialiteiten. Voor lunch en diner kun je terecht in het sfeervolle restaurant met lokale en internationale gerechten.

Kamers InterContinental Edinburgh The George

Alle kamers in dit hotel zijn voorzien van airconditioning, een eigen badkamer met een bad of douche, badjassen, een flatscreen-tv, gratis WiFi, een kluisje, een minibar, thee- en koffiefaciliteiten, een bureau en een kledingkast. Je verblijft in een stijlvolle en comfortabele omgeving met extra aandacht voor details, zoals een strijkijzer, föhn en wekservice. In alle kamertypes is een kinderbedje op aanvraag beschikbaar.

1 Tweepersoonsbed Classic (16 m²)Deze compacte kamer biedt uitzicht op de binnenplaats en is voorzien van een tweepersoonsbed, een regendouche en toiletartikelen van Byredo. Ideaal voor een kort verblijf in een moderne setting.

Classic Kamer (1 persoon)Vergelijkbaar met de Tweepersoonsbed Classic, maar specifiek ingericht voor één persoon. Comfort en privacy op een rustige locatie in het hotel.

Premium Kamer (22 m²)Deze ruime kamer biedt extra comfort en is beschikbaar met een kingsize bed of twee eenpersoonsbedden (indien beschikbaar). Met regendouche, luxe toiletartikelen en royale werkruimte.

Premium Kamer met Kingsize Bed (22 m²)Een opgewaardeerde variant van de Premium Kamer met kingsize bed. Inclusief supersnel WiFi, extra voorzieningen zoals een minikoelkast en USB-poort.

Premium King Room with Stocked Minibar (28 m²)Deze kamer is extra ruim en heeft een gevulde minibar, Nespresso-apparaat en een royale werkruimte. Een fijne upgrade voor wie net dat beetje extra luxe zoekt.

Junior Suite met Kingsize Bed (39 m²)Deze suite biedt een aparte zithoek en een kingsize bed. De eigen badkamer heeft zowel een bad als douche. Ideaal voor wie wat langer wil blijven of meer ruimte wil.

Suite met 1 Slaapkamer en Uitzicht op de Stad (40 m²)Gevestigd in een georgiaans pand en met uitzicht op de stad. Deze suite heeft toegang tot de Executive Lounge, een aparte woonkamer en extra luxe faciliteiten.

Populaire faciliteiten

Algemeen
  • 240 kamers
  • Historisch pand
  • Receptie
  • WiFi
  • Restaurant
  • Bar
  • Elegante inrichting

Voor de kinderen
  • Geen specifieke kinderfaciliteiten

Zin in een sfeervolle citytrip naar Schotland? Boek InterContinental Edinburgh The George en ontdek deze prachtige stad vanuit een luxe en centraal gelegen hotel!

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

8.9
Uitstekend 500+ beoordelingen
      Waarom Prijsvrij?
      Best deal
      De allerbeste Deals
      Geen boekingskosten
      Uitstekende klantenservice
      Alle deals en acties op één site
      Uitstekend
      8.6
      • 20 November 2025
        Zeer makkelijk te boeken en klanten…

        Zeer makkelijk te boeken en klanten service is vriendelijk

      • 16 November 2025
        Zeer overzichtelijk en betaalbaar, betalen gaat super gemakkelijk.

        Voorlopig zeer tevreden over aanbod overzicht en de prijs, moet nog afwachten hoe het verloopt als ik mijn documenten krijg maar verwacht dat het ook vlekkeloos verloopt. Ook info over mijn vakantie is zeer gedetailleerde.

      • 12 November 2025
        alles is vlot en super geregeld :)

        alles is vlot en super geregeld :)

      • 12 November 2025
        Achteraf willen omboeken en verliep goed

        Achteraf willen omboeken en verliep vlot Goede omschrijving van het hotel en de activiteiten in de omgeving.

      • 12 November 2025
        Opnieuw zeer tevreden

        Voor de 2de keer een reis geboekt via Prijsvrij. Heel tevreden, zeer duidelijk. Veel goedkoper. Ook telefonisch gemakkelijk te bereiken. Zal zeker niet de laatste boeking geweest zijn!

      • 12 November 2025
        Met wat hulp goed gevonden

        Met wat hulp goed gevonden

      • 11 November 2025
        Zeer tevreden

        We hebben al verschillende reisjes geboekt bij jullie iedere keer was het een succes.Je wordt steeds op de hoogte gehouden over alle ontwikkelingen ivm je reis . Het is super makkelijk en zeer vertrouwbaar . Voor ons komen er zeker nog verschillende reisjes bij

      • 11 November 2025
        Alles is vrij duidelijk van A/Zs

        Alles is vrij duidelijk van A tot Z Ook de opties om bv een wagen bij te boeken, parking op de luchthaven vind ik allemaal een + punt alsook de onklopbare prijzen!

      • 10 November 2025
        Alles gaat heel vlot en vlug

        Alles gaat heel vlot en vlug Is goed uitgelegd

      • 09 November 2025
        Zeer duidelijke website

        Zeer duidelijke website, gebruiksvriendelijk en altijd de laagste prijs! Wij zijn fan!

      TrustPilot

      3.165 klantbeoordelingen

      InterContinental Edinburgh The George
      8.9
      Uitstekend 500+ beoordelingen
      p.p. vanaf 537, -
      Checken