Residence Carl en Do is een 4-sterren appartementencomplex gelegen in Baveno aan het Maggioremeer in Italie. Vanaf het hotel heb je een prachtig uitzicht over het meer. Vooral stelletjes en families gaan het hier goed naar hun zin hebben. Kom helemaal tot rust in de ruime tuin en neem een verfrissende duik in het zwembad. Daarnaast heb je gratis toegang tot Aqualake waar je prima kunt zwemmen en spelen. Verblijf in een comfortabel appartement en geniet van een topvakantie in Baveno!
Op circa 400 meter van het centrum. Het meer met het openbare zandstrand ligt op ongeveer 100 meter.
62 appartementen, een receptie, lift, lounge, tv-ruimte, tafeltennis, kinderspeelruimte. U kunt gratis gebruik maken van het zwembad in het AquaLake (gelegen op ca. 1,2 km, hele jaar geopend, incl. 2 ligstoelen en 1 parasol per 2-kamerapp of 4 ligstoelen en 2 parasols per 3- of 4-kamerapp.). Tegen betaling: WiFi in het gehele gebouw, garage (ca. € 9 per dag). In het AquaLake tegen betaling: glijbanen en georganiseerde activiteiten.
Ter plaatse te voldoen:
Moderne appartementen met telefoon, tv, volledig ingerichte kitchenette met magnetron, airconditioning (ca. 15/6-25/8), kluisje (gratis). Badkamer met bad of douche, toilet en föhn. Balkon. Er zijn ook appartementen met (zij)meerzicht.
2-kamerappartement: Woonkamer en slaapkamer voor 2 personen. Naar keuze met (zij)meerzicht.
2-kamerappartement: Idem, met 1-persoonsslaapbank in de woonkamer. Naar keuze met (zij)meerzicht.
3-kamerappartement: Woonkamer met 1-persoonsslaapbank, slaapkamer met 2-persoonsbed en slaapkamer met twee 1-persoonsbedden. Naar keuze met (zij)meerzicht.
4-kamerappartement: Woonkamer met twee 1-persoonsslaapbanken, 2 slaapkamers voor 2 personen, slaapkamer met 1-persoonsbed en 2 badkamers. Naar keuze met (zij)meerzicht.
Kinderbed aanwezig (gratis, opgeven bij boeking). Keukenlinnen dien je zelf mee te nemen.
Het boeken van een reis is zeer simpel. Ook het contact achteraf is vriendelijk. Hebben zonet voor de 3de keer via Prijsvrij geboekt. Prijsverschil met andere reisaanbieders is toch wel groot.
Alles prima verlopen.
Eerste maal met Prijsvrij geboekt. Een last minute vakantie. Alles werd snel en correct afgehandeld. Mooie hotelkamer. Goed hotel, en info werd verstrekt waar nodig. Leuke vakantie gehad!
Dit is de 2de maal dat ik via prijsvrij boek. Ik was heel tevreden van de prijs/kwaliteit van onze reis vorige zomer, waardoor ik besloot opnieuw via prijsvrij te boeken. De prijzen zijn heel correct en de informatie op de website is heel helder. Er wordt ook een goede opvolging voorzien vanuit prijsvrij. Vorig jaar diende één van de reizigers te annuleren, hier werd ook alles vlot rond behandeld. Ik raad prijsvrij zeker aan!
Eerste keer dat we via jullie boeken voor een vliegreis naar Egypte in februari 2026. Daar wij niet zo goed met sociale media overweg kunnen is alles toch gemakkelijk en duidelijk verlopen,waarvoor dank,hopen dat dit met het inchecken ook zo zal zijn. Jullie site is zeer duidelijk en een goede communicatie. Vriendelijke groeten.
Steeds correcte informatie.
Omwille van jullie service,wat inhoud eerst en vooral de democratische prijzen van de aangeboden reizen ,als eveneens het gehele verloop met een wel zeer duidelijke uitleg tot in de puntjes verzorgt!
Al verschillende reizen geboekt via prijsvrij. Nog nooit problemen gehad. Was altijd inorde. Altijd vergeleken met andere reisorganisaties en prijsvrij was altijd goedkoper. Doe zo verder. Ik blijf alvast mijn reizen boeken met PRIJSVRIJ.
Overzichtelijke website! Vlot aanpassen van de filter volgens wensen. Betaling vlot verlopen. Info direct en overzichtelijke gebruiksvriendelijke app! Heel tevreden dus 🥰
Ik heb geen enkele problemen tegengekomen via deze boeking. Niet bij de luchthaven als ook niet bij het inchecken bij het hotel. Alles was goed geregeld, prijsvrij geeft de noodzakelijke informatie, dit bespaart opzoekingswerk.
3.210 klantbeoordelingen