Villa e Palazzo Aminta is een luxe 5-sterren hotel in Stresa. In dit hotel geniet je van een aangename vakantie.Het hotel wordt gemiddeld beoordeeld met een 8.9 door meer dan 146 reizigers. Bekijk snel de fotos en reviews van Villa e Palazzo Aminta voor meer informatie. Boek jouw vakantie naar Villa e Palazzo Aminta en geniet van een heerlijke vakantie in Italie!
Klassiek en stijlvol hotel gelegen aan de oever van het Lago Maggiore met prachtig uitzicht op de Borromeïsche eilanden.
- Uitgebreid ontbijtbuffet in restaurant Le Isole en 3-gangendiner in restaurant Le Isole of I Mori
- Kinderbed aanwezig (gratis, opgeven bij boeking)
- De conciërge helpt u graag bij het boeken van uw activiteit aan het Lago Maggiore, zoals bijvoorbeeld een kookcursus, wijn- of kaasproeverij of sportieve activiteit (op eigen gelegenheid en tegen betaling)
- Receptie
- Lift
- Lounge
- 2 restaurants (Le Isole en I Mori)
- Bar
- Gratis wifi in het hele hotel
- Buitenzwembad met kindergedeelte
- Ligstoelen en parasol
- Fitness
- Privé strand aan het meer
- Gratis shuttleservice naar Stresa v.v. (6x per dag, vastgestelde tijden)
- Inclusief toegang tot de Palazzo Aminta Grotta met o.a. Turks stoombad en jacuzzi
- Parkeerplaats (gratis)
Tegen betaling:
- Parkeergarage ca. € 20 per nacht
- Massages en beautybehandelingen in het wellnesscenter
- Wasserette
Direct aan het Lago Maggiore en op ca. 10 minuten lopen van het centrum van Stresa.
Met de auto:
- Gratis parkeerplaats
- Parkeergarage ca. € 20 per nacht
Met het vliegtuig:
- Luchthaven van Milaan Malpensa: ca. 60 km
- Luchthaven van Milaan Linate: ca. 114 km
- Luchthaven van Milaan Bergamo: ca. 139 km
Bij onze vliegreizen is de transfer van de luchthaven naar uw accommodatie niet inbegrepen. Wij raden u aan een huurauto bij te boeken. Dit kan eenvoudig in de vervolgstappen van uw boeking.
Stijlvol en klassiek ingerichte kamers met:
- Telefoon
- Tv
- Minibar (inclusief dagelijkse aanvulling van water, frisdrank en bier)
- Kluisje
- Airconditioning
- Badkamer met bad of douche, toilet, badjas en föhn
- Balkon
Verplichte kosten, ter plaatse te voldoen:
-Toeristenbelasting ca. € 3,50 p.p.p.n
Optionele kosten, ter plaatse te voldoen:
- Huisdieren ca. € 35 per nacht (inclusief water en voer, opgeven bij boeking)
- Boei voor boot ca. € 20 per nacht (opgeven bij boeking)
1e maal geboekt via Prijsvrij en op vakantie gegaan. Alle informatie was heel duidelijk en volledig. We hebben ons geen zorgen hoeven te maken, Prijsvrij had alles prima geregeld!
J’ai réservé déjà à plusieurs reprises des voyages via Prijsvrij et je suis vraiment ravie. Qualité, prix et choix, tout est au rendez-vous. Pour moi, c’est le meilleur site de réservation avec forfait. Les hôtels et les vols sont imbattables, je recommande vivement !
Makkelijke en duidelijke website .
Reeds de 2de maal dat ik een all-in vliegvakantie boek via Prijsvrij, en ik ben zeer tevreden van de service! Naast de beste prijs krijg ik een een service die van A tot Z geregeld is. Zelfs voor een 'online-onhandige' zoals ik, is dit allemaal gemakkelijk te regelen. Dank u Prijsvrij
Alles is snel en gemakkelijk verlopen, van de boeking tot de vakantie zelf. Geen enkel probleem en correcte vermelding van alles.
Wij gaan al jaren op vakantie bij prijsvrij en zijn altijd heel goed geholpen geweest, ook als er iets fout gaat lossen zij dit snel en correct op.Wij kijken al uit naar onze volgende vakantie.
Duidelijke info omtrent vakanties. Vlot kunnen online boeken & zoeken naar goedkoopste periode.
Heel tevreden!
Eerlijke prijzen heel gemakkelijk en vrij snel geboekt en heel eerlijke site Ben super blij 😀
Alles heel duidelijk. Goede prijs
3.015 klantbeoordelingen