Deze elegante en sfeervolle masseria is gesitueerd in een 17e eeuws gebouw, waar de Mediterraanse sfeer de boventoon voert. De grote parkachtige tuin van maar liefst 9 ha, toont een grote diversiteit aan lokale fauna, zoals olijfbomen, pijnbomen en mirthe. Onmiskenbaar is ook zeker de geur van tijm, die de zintuigen prikkelt tijdens een wandeling over dit prachtige landgoed. Op korte afstand liggen de bezienswaardige stadjes als Gallipoli, Lecce en Otranto. Kortom, een unieke, charme locatie!
Ontbijtbuffet. Indien u halfpension heeft geboekt, wordt het diner geserveerd in restaurant La Corte, gesitueerd in de oude stallen van deze masseria (op hetzelfde terrein). Het halfpension bestaat uit een 2-gangen à-la-carte menu inclusief fruit, 1 glas wijn p.p en 1 fles water. Kinderbed aanwezig (gratis, opgeven bij boeking). Huisdieren gratis (opgeven bij boeking).
Receptie, gratis wifi in het hele gebouw, restaurant, bar, buitenzwembad met ligbedden. Parkeerplaats.
Op ca. 10 km van Gallipoli. Bezoek ook eens Lecce, een schilderachtig plaatsje met smalle straatjes en prachtige vergezichten, gelegen op ca. 30 autominuten. Of rij naar het meest zuidelijke puntje van de hak van de laars, Santa Maria di Leuca, op een klein uur rijden.
Comfortabel en stijlvol ingericht met tv, telefoon, airconditioning, minibar, kluisje. Badkamer met douche en toilet. Terras met zitje. Naar keuze ruimere Comfort kamer.
Prijsvrij leerden wij kennen via vrienden. Reeds jaren zijn wij supertevreden over de prijs en kwaliteit die aangeboden wordt.
Hallo, wij hebben de laatste jaren verschillende malen beroep gedaan op Prijs Vrij, en kunnen alleen maar besluiten dat wij zeer tevreden zijn over deze vakantie aanbieder. We hebben één keer een probleem gehad en hebben ons via telefoon ons bijgestaan en tot in de perfectie alles in orde gemaakt. Zij zijn zowel als aanbieder en prijsgewijs misschien de beste op de markt in België. In de toekomst zullen wij zeker nog gebruik maken van de aanbiedingen van Prijs Vrij, wij kijken er naar uit in november onze volgende reis aan te vangen die reeds geboekt is. Beste groeten Marc,Bianca
Goede service en prijskwaliteit den top!
Alles is zeer vlot en vlot geregeld
Zeer last minute (2 dagen op voorhand) besloten een reisje naar de zon te boeken en na wat opzoeken vond ik bij prijsvrij de goedkoopste vakantie voor mij. Alle nodige papieren werden snel en duidelijk via email verzonden. Alles prima in orde.
We zijn heel tevreden van prijsvrij ! Alles verloopt altijd prima ! Top bedrijf
Alles correct en op tijd verlopen.
Prijsvrij is gebruiksvriendelijk zowel voor oude als jonge mensen. De prijzen en kwaliteit zijn fantastisch. Veel keuze met alles erop en eraan. Tis fijn om op reis te gaan met prijsvrij. Bedankt hiervoor.
Contact opgenomen met de klantenservice rond de parking nabij de luchthaven. Op een correcte en vlugge manier werd het euvel opgelost. Héél blij hiermee want had een beetje stress het lang zou duren eer ik geholpen zou worden maar niets was minder waar. TOP
Mooie deals. Goed en overzichtelijk geregeld
3.081 klantbeoordelingen