Op zoek naar een vakantie in een rustige omgeving? Do Parque is een 4-sterrenhotel gelegen in Braga aan de Portugese Costa Verde. Het 19e eeuwse hotel is gelegen, dat de charme van zijn oorsprong in 1870 heeft behouden, vind je tussen het weelderige nationale park Bom Jesus. Verwen jezelf en ontspan in de sauna. Liever iets meer activiteit? Speel een potje biljart in het hotel. Geniet van lekkere internationale en lokale gerechten in het restaurant. En voor een verfrissend drankje breng je een bezoek aan de bar. Gun jezelf even wat rust en trek jezelf terug in je comfortabele kamer. Do Parque is het perfecte hotel voor een ontspannen vakantie!
Rustig gelegen, op ongeveer 30 kilometer van het nationale park da Peneda Geres. Naar de kerk van Bom Jesus is het ongeveer minuten lopen. Het dichtstbijzijnde strand (Praia da Apulia) ligt op ongeveer 45 kilometer. Het centrum ligt op ongeveer een kwartier rijden.
Het authentieke hotel beschikt over 44 kamers en suites, een 24-uurs receptie, zithoeken, gratis WiFi, bagageruimte, een restaurant (in het hotel do Elevador), een sauna, turks bad en toegang tot het wellnesscenter van hotel do Templo. Verder kun je een babysitter regelen, is er een wasserette, kluisjes, lift, biljart, bar, en een tv-kamer. Je hebt toegang tot de faciliteiten van het zusterhotel do Templo.
Verblijf in een tweepersoonskamer, familiekamer of suite. De accommodaties zijn voorzien van onder andere een badkamer met badartikelen, haardroger en gratis WiFi. De tweepersoonskamer komen met twee bedden, maar er is de mogelijkheid om een kamer te boeken met een extra bed. De familiekamer is ingericht met twee slaapkamers met twee eenpersoonsbedden. De suites zijn voorzien van dezelfde faciliteiten maar zijn ruimer opgezet. Tijdens je vakantie verblijf je op basis van logies (alleen overnachting), logies & ontbijt of halfpension.
Duidelijk, overzichtelijk en goede vergelijking tussen alle mogelijke vertrekopties
Makkelijk kunnen boeken aan goede prijs. Snel de nodige info ontvangen.
Tot nu toe eigenlijk altijd een goede ervaring gehad met prijsvrij. Makkelijke website. Ook alles heel gemakkelijk te vinden wat je zoekt. Mooie aanbiedingen. Het boekingsproces gaat altijd vlot. En alles is overzichtelijk.
Zeer tevreden alles was heel goed geregeld, wij hebben een vakantie gehad zonder kopzorgen.
Dit onze tweede reis de we boeken via Prijsvrij. Na onze positieve ervaring van vorig jaar was het voor ons een evidentie om terug bij Prijsvrij te boeken. Hun diverse aanbod en betaalbare bestemmingen helpen ons bij het vinden van een leuke vakantie. Ook de verdere afwikkeling mbt de tickets, voucher, ... allemaal top en zeer vlot maar vooral gebruiksvriendelijk, mag niet vergeten worden.
Ik heb meer dan 3 keer via prijsvrij vakantie geboekt en ik ben heel blij mee.
Ik ben zeer tevreden over prijsvrij omdat het een zeer goede klantenservice bied , niets is teveel om een mail te sturen , soms is het lang wachten maar een antwoord krijg je zeker
Het was de eerste keer dat we bij prijsvrij geboekt hebben , dit gaan we nog meermaals doen . We hebben de prijzen vergeleken met andere touroperators, prijsvrij was en is de goedkoopste Heel gemakkelijke website om te boeken , alles goed uitgelegd, zelfs als je met een vraag zit word je direct geholpen We kijken er al naar uit naar onze vakantie Jammer is dit nog even wachten 🙈 pas eind september
Tot heden erg tevreden over de service, binnenkort vertrekken we effectief op vakantie en dan zullen we verder zien 😄
Aangenaam verrast door de heldere communicatie en volledige informatie vanaf de boeking.
3.372 klantbeoordelingen