Cais da Oliveira is een sfeervol hotel in Canico en is onlangs gerenoveerd. Vanaf het terras van het restaurant kun je genieten van een prachtig uitzicht op de Atlantische Oceaan. In de middag kun je een frisse duik nemen in het zwembad en in de avond kun je romantisch dineren in "Lee Hamilton Steak House". Door de shuttleservice is een uitstapje naar Funchal ook zo gemaakt!
Boven de rotsachtige kust in een kleine privébaai met een prachtig uitzicht op de Atlantische Oceaan. Naar Caniço, met winkels, restaurants en bars, is het ongeveer 2 km. Naar Funchal is het ongeveer 9 km (pendelbus gratis).
Cais Da Oliveira is een klein complex met in totaal 66 studio's en appartementen in 2 gebouwen. Het complex beschikt over een receptie, een à-la-carterestaurant, een cocktailbar "Esplanada", een lounge met kabel-tv en een overdekt zwembad.
Buiten bevindt zich een zwembad en een zonneterras. Er staan gratis te gebruiken ligstoelen, parasols en badlakens ter beschikking.
Caniço de Baixo
4 sterren
Verblijf mogelijk op basis van logies & ontbijt, halfpension of halfpension plus. Het ontbijt en diner zijn in buffetvorm. Met halfpension en halfpension plus krijgen gasten een vast menu op kerstavond en oudejaarsavond. Alle maaltijden worden genuttigd in het zuster-/buurhotel Rocamar.
Halfpension plus
Wekelijks animatieprogramma met livemuziek in hotel Rocamar.
Inbegrepen: bubbelbad, en sauna en Turks stoombad in de healthclub "Nautilus" in het naburige Hotel Royal Orchid.
Tegen betaling: gezichtsbehandelingen, massages en diverse cursussen (o.a. aerobics en gymnastiek) in de healthclub "Nautilus".
Inbegrepen:
Tegen betaling:
Voor maximaal 3 personen. In 2014 gedeeltelijk gerenoveerd, met een woon-/slaapkamer, kitchenette, badkamer, föhn, balkon, airconditioning, een telefoon, een kabel-tv en een kluis tegen betaling (ST2). Ook te boeken als:
Deze kamers zijn gelegen op de bovenste verdiepingen (4e-5e etage) en beschikken over dezelfde faciliteiten als de studio's met uitzicht op zee (STJ).
De superiorstudio's zijn hetzelfde als de speciale kamers ingericht. Bovendien zijn deze studio's uitgerust met een groot flatscreen-tv, een Blu Ray speler en gratis draadloos wifi.
Het is mogelijk om vroeg in te checken (vanaf 10:00 uur) en laat uit te checken (tot 18:00 uur) op basis van beschikbaarheid. Verder staan de volgende extra's op de kamer bij aankomst: badjas, slippers, 1 fles rode wijn en 1 fles water (STS).
De appartementen zijn geschikt voor 2 tot 4 personen. Deze zijn hetzelfde als de studio's, maar dan met een extra slaapkamer en uitzicht op zee (APM).
Let op: Hotel Cais da Oliveira heeft geen eigen receptie. Voor het inchecken kun je terecht bij het zusterhotel Royal Orchid op ca. 130 meter afstand.
Zeer makkelijk te boeken en klanten service is vriendelijk
Voorlopig zeer tevreden over aanbod overzicht en de prijs, moet nog afwachten hoe het verloopt als ik mijn documenten krijg maar verwacht dat het ook vlekkeloos verloopt. Ook info over mijn vakantie is zeer gedetailleerde.
alles is vlot en super geregeld :)
Achteraf willen omboeken en verliep vlot Goede omschrijving van het hotel en de activiteiten in de omgeving.
Voor de 2de keer een reis geboekt via Prijsvrij. Heel tevreden, zeer duidelijk. Veel goedkoper. Ook telefonisch gemakkelijk te bereiken. Zal zeker niet de laatste boeking geweest zijn!
Met wat hulp goed gevonden
We hebben al verschillende reisjes geboekt bij jullie iedere keer was het een succes.Je wordt steeds op de hoogte gehouden over alle ontwikkelingen ivm je reis . Het is super makkelijk en zeer vertrouwbaar . Voor ons komen er zeker nog verschillende reisjes bij
Alles is vrij duidelijk van A tot Z Ook de opties om bv een wagen bij te boeken, parking op de luchthaven vind ik allemaal een + punt alsook de onklopbare prijzen!
Alles gaat heel vlot en vlug Is goed uitgelegd
Zeer duidelijke website, gebruiksvriendelijk en altijd de laagste prijs! Wij zijn fan!
3.165 klantbeoordelingen