Casa de La Flora is een prachtig 5-sterren villacomplex direct aan het mooie zandstrand van Khao Lak. De accommodatie beschikt over een fantastische zwembad met een zonneterras waar je urenlang kunt genieten van de heerlijke warme temperaturen op je ligbedje. Wandel zo nu en dan naar de bar voor een verfrissend drankje, blijf actief in de fitnessruimte en geniet de hele dag door van uitstekende gerechten. Daarnaast verblijf je ook nog eens in stijl dankzij geweldige villas met een privezwembad. Wat een luxe he! Regel maar snel jouw vakantie naar Casa De La Flora Villas en beleef een ontspannen en onvergetelijke tijd in Thailand.
Dit resort ligt dichtbij het rustige strand van Khaolak en op slechts 10 minuten rijden van het stadscentrum. Gasten bevinden zich in de ideale plek om deze prachtige omgeving te verkennen. Gasten kunnen genieten van een breed scala aan activiteiten in de buurt. Het resort ligt op iets meer dan een uur rijden van de internationale luchthaven van Phuket en ligt te midden van de intrinsieke natuurlijke schoonheid en de rijke cultuur van het gebied.
Dit stijlvolle en moderne designhotel telt slechts 36 fijn ingerichte villa's omringd door mooie tuinen. Verder is er een zwembad, een bar bij het zwembad en een zonneterras met ligstoelen, parasols en badhanddoeken. Tot de algemene voorzieningen behoren daarnaast een lobby, receptie, restaurant bij het strand en kan je gebruik maken van de WiFi.
Je verblijft op basis van logies & ontbijt, halfpension of volpension. Geniet van een ontbijtbuffet en de lunch & diner worden als à-la-cartemenu aangeboden.
In de spa van Casa de la Fora Villas vind je naast een sauna ook een stoombad en kan je heerlijk genieten van een ruim aanbod aan massages en schoonheidsbehandelingen (tegen betaling).
Het hotel beschikt over een fitnessruimte met cardio- en krachtapparaten en kan je tevens meedoen aan activiteiten zoals aerobics, yoga en Pilates.
1-kamerstudio-villa's met zwembad: (ST, ca. 70 m²) beschikken over airconditioning, een koffiezetapparaat, minibar, kluisje, tv, telefoon, WiFi, een douche, bad, wc en een mooi terras met privézwembad (ST).
Duplex pool-suites: (SU, ca. 90 m²) de suites hebben 2 verdiepingen met aparte woonruimte. Verder is er een terras met privézwembad (SU). Naar keuze met 110 m² als duplex-grand-pool-villa's (VI).
Algemeen
|
Wellness
|
Sport en entertainment
|
Kleine problemen goed opgelost door Ri k en Jennifer .
Alles was super duidelijk! Heerlijke vakantie gehad ! Zeker een aanrader
Boeking naar Antalya, boeking verliep gemakkelijk. Prijs ook heel goed, benieuwd naar de reis opzich!
Makkelijk, overzichtelijk
Zeer gebruiksvriendelijk om te reserveren. Goede communicatie via mail nadien.
Wij hadden verkeerde kamers geboekt en na enkele dagen kregen we antwoord dat dit omgeboekt was. Super!
Altijd verloopt alles perfect We zijn al jaren trouwe reizigers met prijsvrij Ons hoor je niet klagen
Hotel bolgona was zeer goede service, Sam en riku hebben ons zeer goed geholpen, zeker aan te raden
Heel goede ervaring . Er was iets mis gelopen met de link om in te checken maar via mail snel bereikbaar . Ook telefonische ondersteuning goed , wel een kwartier moeten wachten . Zeker aan te raden !
Wszystko było jak w opisie, żadnych kłopotów.
2.916 klantbeoordelingen