Zin in een stedentrip naar het prachtige Praag? Verblijf dan in het sfeervolle 4-sterrenhotel Ariston & Ariston Patio. Dit charmante hotel ligt in het hart van de stad en is de uitvalsbasis om alle highlights te ontdekken. Dankzij de historische uitstraling van het gebouw en het stijlvolle interieur voel je je meteen thuis. Of je nu een weekendje cultuur wilt snuiven of uitgebreid wilt shoppen, hier zit je goed. Je loopt zo naar leuke cafes, restaurants en bekende bezienswaardigheden. Bovendien slaap je heerlijk in comfortabele kamers en begin je de dag met een uitgebreid ontbijt. Alles is hier tot in de puntjes geregeld. Waar wacht je nog op? Tijd om jouw stedentrip te boeken!
Ariston & Ariston Patio ligt op een centrale plek in het bruisende Praag. Je wandelt in ongeveer 20 minuten naar het historische centrum en het beroemde Wenceslausplein. Ook het oude stadsplein en de Karelsbrug zijn eenvoudig te bereiken. Openbaar vervoer? De tramhalte ligt praktisch voor de deur, ideaal om snel de hele stad te verkennen. Het centraal station ligt op slechts 10 minuten lopen en de luchthaven van Praag ligt op circa 30 minuten rijden.
In dit stijlvolle hotel vind je alles wat je nodig hebt voor een comfortabel verblijf. De receptie is 24 uur per dag open en er is WiFi in het hele hotel. Je start de dag met een ontbijtbuffet in de gezellige ontbijtruimte, die zich in een indrukwekkende balzaal bevindt. Verder is er een knusse lobby met zitjes en een bar (€) voor een drankje na een dag sightseeing. Je kunt je bagage kwijt in de bagageruimte en wie met de auto komt, parkeert tegen betaling (€) in de ondergrondse garage.
Bij Ariston & Ariston Patio verblijf je op basis van logies & ontbijt. Elke ochtend staat er een uitgebreid ontbijtbuffet voor je klaar in de sfeervolle ontbijtruimte. De perfecte manier om je dag goed te beginnen!
Alle kamers zijn voorzien van een eigen badkamer met een bad of douche, gratis toiletartikelen, een föhn, handdoeken en toiletpapier. Je geniet hier ook van een flatscreen-tv met satellietzenders, een minibar (€), gratis WiFi, thee- en koffiefaciliteiten, een kluisje, een bureau, verwarming, een ventilator, een elektrische waterkoker en een telefoon. Elke kamer is bereikbaar met de lift en roken is niet toegestaan.
Eenpersoonskamer (12 m²): Deze compacte kamer is ideaal voor solo-reizigers en beschikt over een eenpersoonsbed, een satelliet-tv en een badkamer met een douche of bad.
Superior Tweepersoonskamer met 1 of 2 Bedden (14 m²): Deze kamer biedt uitzicht op de binnenplaats en is uitgerust met airconditioning, satelliet-tv en een badkamer met een douche. Je slaapt hier in een tweepersoonsbed of twee eenpersoonsbedden.
Tweepersoonskamer (16 m²): De grootste kamer is voorzien van een betegelde of marmeren vloer en beschikt over een ruime badkamer met een bad of douche. Je vindt hier ook satelliet-tv en een comfortabel tweepersoonsbed.
Algemeen
|
Zin om Praag op jouw gemak te ontdekken? Boek dan jouw verblijf bij Ariston & Ariston Patio en geniet van een onvergetelijke citytrip in deze sfeervolle stad!
Kleine problemen goed opgelost door Ri k en Jennifer .
Alles was super duidelijk! Heerlijke vakantie gehad ! Zeker een aanrader
Boeking naar Antalya, boeking verliep gemakkelijk. Prijs ook heel goed, benieuwd naar de reis opzich!
Makkelijk, overzichtelijk
Zeer gebruiksvriendelijk om te reserveren. Goede communicatie via mail nadien.
Wij hadden verkeerde kamers geboekt en na enkele dagen kregen we antwoord dat dit omgeboekt was. Super!
Altijd verloopt alles perfect We zijn al jaren trouwe reizigers met prijsvrij Ons hoor je niet klagen
Hotel bolgona was zeer goede service, Sam en riku hebben ons zeer goed geholpen, zeker aan te raden
Heel goede ervaring . Er was iets mis gelopen met de link om in te checken maar via mail snel bereikbaar . Ook telefonische ondersteuning goed , wel een kwartier moeten wachten . Zeker aan te raden !
Wszystko było jak w opisie, żadnych kłopotów.
2.916 klantbeoordelingen