Hotel Clarion Prague Old Town is gelegen in het historische centrum, een fijne uitvalsbasis voor een stedentrip Praag. Veel verschillende topattracties kan je al vinden op slechts 15 minuten loopafstand. Zo ligt het Oude Stadsplein met de beroemde astronomische klok op slechts 5 minuten loopafstand. Hotel Clarion Prague Old Town biedt comfortabele kamers aan met standaard voorzieningen. Restaurant Benada is al geopend vanaf 06:30. Voor een goed ontbijt, lekkere lunch of diner kan je hier goed terecht. Hotel Clarion Prague Old Town heeft een prachtig uitzicht vanaf zijn dakterras over de rivier de Moldau en het Kasteel van Praag.
- Receptie
- Lift
- Lobby bar
- Benada restaurant
- Gratis wifi
- In het historische centrum.
- Op ca. 5 minuten loopafstand van het Oude Stadsplein.
- Winkelparadijs Palladium op enkele minuten lopen.
Openbaar vervoer:
- Metrostation Namesti Republiky op ca. 7 minuten loopafstand. Vanaf hier heb je toegang tot metrolijn B.
- Verschillende tramhaltes in omgeving van Hotel Clarion Prague Old Town, Dlouhá třída is de dichtstbijzijnde.
Met het vliegtuig:
- Met een transfer reis je binnen ca. 30 minuten naar het hotel. Reserveer eenvoudig een transfer in de stap "extra's".
- Het centrum van Praag is ook goed bereikbaar met het openbaar vervoer. Vanaf de luchthaven kan je bus 119 naar Zlicin nemen en daar overstappen op metrolijn B. Stap uit bij Námesti Republiky, vanaf hier is het nog enkele minuten lopen. De totale reistijd is ongeveer 55 minuten.
Met de auto:
- Openbaar parkeren nabij het hotel.
De comfortabele kamers beschikken over de volgende faciliteiten: - Twee 1-persoonsbedden of een 2-persoonsbed - Telefoon - Tv - Kluisje - Koffie- en theefaciliteiten - Airconditioning - Badkamer met bad of douche, toilet en föhn
Alles was duidelijk aangegeven op de website. In slechts enkele stappen was heel je vakantie geboekt.
Vlotte site om je reis te boeken tegen een aantrekkelijke prijs.
Verschillende reizen geboekt, altijd in orde en scherpe prijzen
Ik ben ongelooflijk tevreden van de pakketten die deze maatschappij steeds aanbiedt. Al meerdere malen gebruik van gemaakt en is steeds voortreffelijk!
Wij hadden prijsvrij via een kennis doorgekregen en ik moet zeggen wij zijn super tevreden. Alles is heel duidelijk en de communicatie na de boeking is prima. Uiteraard hebben wij een zeer correcte prijs gekregen voor onze reis. Mooie website ook.
Overzichtelijke site, veel keuzemogelijkheden in verband met vluchturen, beste prijs.
Na vergelijking met andere reisorganisaties had Prijsvrij.be veruit het beste aanbod voor de gekozen accommodatie. De boeking verliep zeer vlot en deze werd reeds na een kwartiertje bevestigd. Alle nodige uitleg over het verdere verloop werd ook onmiddellijk na de boeking overgemaakt.
De keuzewebsite is superhandig en zeer vlot te gebruiken. De reisinfo is ook offline raadpleegbaar. De prijs/kwaliteit verhouding valt altijd goed mee...
Prijsvrij is altijd in orde. Beschrijving op website klopt met de beschrijving. Alles is geregeld.
Duidelijke foto’s, reviews en beschrijving van ons gekozen hotel.
3.349 klantbeoordelingen