Kom deze vakantie genieten in het 4-sterrenhotel Magic Djerba Mare! Met een ideale ligging aan zee in Midoun is dit de ideale plek voor een leuke familievakantie. Ontspanning, vermaak en plezier staat allemaal op de planning. Zo kan je een verfrissende duik nemen in een van de 3 zwembaden, hebben de kinderen hun eigen miniclub en kan je prima ontspannen op een ligbedje op het zonneterras. Maar dat is nog niet alles. Het leuke animatieteam zorgt ervoor dat jong en oud mee kan doen aan allerlei sportieve activiteiten. Wat dacht je van jeu de boules, tennis, aerobics of beachvolleybal? En voor de wellnessliefhebbers biedt Magic Djerba Mare ook nog eens een sauna, Turks bad en kan je jezelf verwennen met een massage. Klaar om vakantie te vieren in Tunesie?
Hotel Magic Djerba Mare is gelegen direct aan het strand. Naar het centrum van Midoun is het ongeveer 4 km en naar de luchthaven zo'n 23 km.
Het ruime hotel biedt in totaal 280 kamers die verdeeld zijn over meerdere verdiepingen. Deze kan je bereiken met de lift. Bij aankomst wordt je welkom geheten in de gezellige lobby met een 24-uursreceptie. Andere faciliteiten in het hotel zijn onder andere WiFi in de lobby en de kamer, een discotheek, televisiekamer, theater en een kiosk.
Qua eet- en drinkgelegenheden is er ook genoeg keuze. Zo is er een buffetrestaurant met lokale en internationale gerechten, een à-la-carterestaurant met internationale keuken en verder een café, lobbybar en een poolbar. Ook is er een overdekt zwembad, een zonneterras met ligstoelen en parasols, mooie tuinen en 2 buitenzwembaden.
Voor de kleine reizigers is er een leuke speeltuin met zand, een actieve miniclub, en een uitgebreid entertainmentprogramma. Dit geldt ook voor volwassenen, die kunnen bijvoorbeeld meedoen aan aerobics, darts, beachvolleybal en nog veel meer. Daarnaast biedt het hotel een sauna, hamam en een schoonheidssalon.
Verblijf is op basis van All inclusive:
Laat de kinderen plezier hebben in de miniclub (4 tot 12 jaar), in de speeltuin of in het kinderbad. Daarnaast is er een buffet in het restaurant speciaal voor kids, kan je op de kamer een babybedje aanvragen en tegen betaling een babysitter regelen.
Tegen betaling mag je gebruik maken van het fijne wellness centrum van het hotel waar je een saunaruimte vindt met o.a. hammam, maar ook massages en cosmetische behandelingen kunt regelen.
Tijdens je vakantie in Magic Djerba Mare worden er vele activiteiten aangeboden en kan je gebruik maken van meerdere faciliteiten zoals beachvolleybal, waterpolo, jeu de boules,
tafeltennis, darts, aerobics, aquafitness en wordt er overdag en in de avond animatie georganiseerd. Tegen betaling heb je de mogelijkheid om te tafelvoetballen, waterskiën, surfen, jetskiën en te tennissen.
Tweepersoonskamer: voorzien van een ligbad, toilet apart, föhn, airconditioning, centraal geregeld, (ca. 01.06.-30.09), verwarming, (centraal geregeld, ca. 01.11.-30.04.), een kluisje (tegen betaling), 1 tv, telefoon, WiFi, koelkast en een balkon of terras (DZ/D/DA/DZP/DZZ).
Kamer met zeezicht: met direct zeezicht, een ligbad, toilet apart, föhn, airconditioning, centraal geregeld, ca. 01.06.-30.09., verwarming, centraal bestuurd, ca. 01.11.-30.04., kluis (tegen betaling), 1 tv (satelliet-tv, flatscreen), telefoon, WiFi, koelkast en een balkon of terras (DZM/DM/DAM).
Familiekamer: vierpersoons, 1 slaapkamer, ligbad, apart toilet, föhn, airconditioning, centraal geregeld, ca. 01.06.-30.09., verwarming, centraal bestuurd, ca. 01.11.-30.04., kluis (tegen betaling), 1 tv ( satelliet-tv, flatscreen), telefoon, WiFi, koelkast, balkon of terras (FZM).
Familie accommodatie: komt met tussendeur, 2 slaapkamers, ligbad, toilet apart, föhn, airconditioning, centraal geregeld, ca. 01.06.-30.09., verwarming, centraal bediend, ca. 01.11.-30.04., kluis (tegen betaling), 1 tv (satellietontvangst Tv, flatscreen), telefoon, WiFi, koelkast en een balkon of terras (FUT).
Familiekamer met zeezicht: vierpersoons, met 1 slaapkamer, zeezicht (direct), ligbad, apart toilet, föhn, airconditioning, centraal geregeld, ca. 01.06.-30.09., verwarming, centraal geregeld, ca. 01.11.-30.04., kluis (betalend), 1 tv (satelliet-tv, flatscreen), telefoon, WiFi, koelkast en een balkon of terras (FZM).
Familie-accommodatie met zeezicht: met tussendeur, 2 slaapkamers, zeezicht (direct), ligbad, toilet apart, föhn, airconditioning, centraal geregeld, ca. 01.06.-30.09., verwarming, centraal geregeld, ca. 01.11.-30.04., kluis (tegen betaling ), 1 tv (satelliet-tv, flatscreen), telefoon, WiFi, koelkast en een balkon of terras (FUM).
Superblij, goed aanbod, prijs is voordeliger dan andere reis maatschappij. Goede service
Goede opvolging en vlotte bevestiging.
Uitstekende website
Steeds scherpe prijzen. Alle documenten netjes op tijd ontvangen. Meer moet dat niet zijn.
Ik had voor de eerste keer een vakantie geboekt via prijsvrij, alles is heel erg vlot gelopen. Enkel had ik moeten opletten bij de vliegtickets dat het opgaan was met 10 kg handbagage maar dat het bij de terugvlucht niet inbegrepen was. Dit was een klein addertje waardoor de prijs tot 66 euro meer ging kosten. Ik had er op moeten letten, voor de rest is alles heel vlot verlopen en zal ik zeker terug bij jullie website boeken.
Все сделали очень быстро и качественно
Elke stap die je doorheen het boekingsproces moet nemen is duidelijk en ik kan me niet voorstellen dat je op deze werkwijze een fout kan maken met je boeking. Je wordt daarna duidelijk geïnformeerd via mails.
Heel gemakkelijk te boeken
Wij deden een boeking voor de grote vakantie. Alles was direct in orde. Zeer mooie prijs voor een kwalitatief zeer goed hotel. Boeken verloopt zeer vlot. De informatie die je nadien krijgt vb voor het boeken van Seats in het vliegtuig krijg je onmiddellijk! Samengevat: snel, makkelijk, goedkoop en zeer klantvriendelijk! Sofie en Sven
Goede prijs kwaliteit verhouding
3.323 klantbeoordelingen