Kremlin Palace

  • *
  • *
  • *
  • *
  • *

Lara, Turkse Riviera, Turkije

  • Veel sport- & wellnessfaciliteiten
  • Super veel vermaak voor kinderen
  • Eet in de eigen restaurants
  • Direct aan het privéstrand
Vanafprijs geldt op:
7 april (4 dagen)
met 2 personen
All inclusive
Vliegreis
Alle prijzen & boeken

*Prijzen inclusief verplichte kosten en onder voorbehoud van beschikbaarheid

p.p. vanaf * 539

Informatie over Kremlin Palace

Kremlin Palace is een luxe 5-sterren hotel in Lara. In dit hotel geniet je van een aangename vakantie. Het hotel wordt gemiddeld beoordeeld met een 9,1 door meer dan 27092 reizigers. Bekijk snel de foto's en reviews van Kremlin Palace voor meer informatie. Boek jouw vakantie naar Kremlin Palace en geniet van een heerlijke vakantie in Turkije!

Ligging

Dit populaire en luxe hotel ligt direct aan het kiezelstrand/zandstrand van Lara. Het centrum van het dorp Kundu met winkelen en entertainment mogelijkheden ligt op ongeveer 3 km, het centrum van Antalya op circa 20 kilometer afstand. Taxi en minibus-service zijn beschikbaar buiten het hotel.

Faciliteiten

Prachtige architectuur, in de bewerking van het Kremlin in Moskou. Dit comfortabele hotel met een hoofdgebouw (lift aanwezig) en bijgebouwen in de tuin heeft in totaal 874 kamers. Onder de verschillende faciliteiten is een royale receptie, gezellige zithoeenk en een lobby bar, Wi-Fi is inbegrepen in de kamers en in de algemene ruimtes (high-speed Wi-Fi misschien tegen betaling), buffet restaurant met een terras, vijf specialiteitenrestaurants (Turks, Vis, Italiaans, Sushi e Mexican echter met een toeslag op All Inclusive), diverse bars, winkels, een kapper, een wellness-centrum en een overdekte zwembad (met kinderbad). In de fraaie tuin is een groot zoet water zwembad met kinderbad en glijbanen, terrassen en het zwembad/strand. Op het privé-strand staan er voor de gasten bedden, matrassen, badhanddoeken en parasols ter beschikking. Bovendien kunnen alle faciliteiten van het zusterhotel WOW Topkapi Palace worden gedeeld.

Kinderen

Meertalige mini-club voor kinderen van 4 tot 7 jaar, Maxi-Club voor kinderen van 8 tot 12 jaar, kinderzwembad en speeltuin met apart kinderbad. Kinderopvang kan op verzoek worden verkregen tegen extra kosten.

Wellness

Turks bad en sauna zijn inbegrepen, massage en alle andere applicaties en apparatuur in het wellnesscentrum zijn tegen betaling.

Sport en entertainment

Gedurende de dag animatieprogramma met sport spelletjes en wedstrijden en `s avonds entertainment.

Seizoensgebonden informatie

Het concept voor het zomerseizoen eindigt op 31.10.2017. De volgende beperkingen gelden in de winter: - Alleen de specialiteitenrestaurants Italiaans en Mexicaans zijn tegen betaling beschikbaar. - Gebak en ijs worden niet aangeboden. - Geen tienerklub beschikbaar.

Zomerseizoen: 1.4.17-31.10.17 Zomer seizoen: 23.3.18-31.10.18
Als uw aankomst op een van het laatste seizoen aankomt, en dus tijdens uw verblijf tot een seizoensoverlapping komt, let op dat individuele hoteldiensten (bijv. Omvang van een geboekte UAI / AI-service) kunnen veranderen.

Alle externe faciliteiten zijn in de winter en in het voorseizoen beperkt na de keuze van de hotelier.

Voor het hotel AYTA02 zijn alleen dagopties mogelijk. Annulering / wijziging / wijziging alleen mogelijk door de organisator.

Accommodatie

Tweepersoonskamer
De kamers zijn modern en comfortabel ingericht met bad of douche/toilet, haardroger, satelliet-tv, telefoon, Wi-Fi tegen betaling, waterkoker, airconditioning (centraal bediend), kluis, minibar, vloerbedekking en een balkon evenals een extra bed voor de derde persoon. Tweepersoonskamer voor alleengebruik tegen toeslag.

Super Voordeelkamer
Zijn identiek aan de tweepersoonskamers, maar in minder bevoorrechte positie en ook met een extra bed voor de derde persoon.

Familiekamer
De comfortabele familiekamers bieden dezelfde faciliteiten als de tweepersoonskamers, zijn uitgerust met twee slaapkamers zonder tussendeur in maisonette-stijl.

Tweepersoonskamer zeezijde (AYTA02)
Dezelfde faciliteiten als tweepersoonskamers met uitzicht op zee en ruim.

All inclusive

Ultra All Inclusive
Ontbijt, lunch en diner buffet, snacks gedurende de dag, `s middags koffie/thee en gebak en ijs. Onder voorbehoud van beschikbaarheid en reservering vooraf kunt u één keer per verblijf in het Turkse of vis specialiteiten restaurant dineren. Diverse lokale alcoholische dranken en frisdranken zijn 24 uur per dag te verkrijgen bij de geopende bars. Uw mini-koelkast is dagelijks aangevuld met water, frisdrank en bier.

Niet inbegrepen in de all-inclusive
Importdranken, dranken in flessen, roomservice, wasservice, Game Hall en telefoon.

Sport inclusief

(Onder voorbehoud van beschikbaarheid): basketbal, beachvolleybal, darts, biljart, boogschieten, squash, step aerobics, tafeltennis en een fitnessruimte.

Sport tegen betaling

(Onder voorbehoud van beschikbaarheid): 10 tennisbanen, tennisrackets en ballen, tennis, 's avonds verlichte bowling, alsmede op het strand diverse gemotoriseerde watersporten via particuliere aanbieders (seizoensgebonden).

Opmerkingen

Sommige activiteiten en shows kunnen op het terrein van het WOW Topkapi-paleis worden gehouden.

Kinderbedjes zijn beschikbaar op aanvraag en staan gratis ter beschikking.

### Het hotel is toegankelijk voor rolstoelgebruikers.
Contactgegevens Hotel: Tel: 0090-242-431 24 00 Fax: 0090-242-431 25 44

De specifieke informatie van de door jou gekozen reis en aanbieder vind je terug onder de ‘i’ in de kassabon aan de rechterzijde, zodra je een reis hebt geselecteerd.
Alle prijzen & boeken