Dit prachtige paleis in het Turkse Lara is een replica van het Asteria Kremlin Palace op het Rode Plein in Moskou. Het 5 sterren Asteria Kremlin Palace heeft vele zwembaden en ligt direct aan het strand. Ideaal! Daarnaast zijn er 7 restaurants, zodat je genoeg keuze hebt om te genieten van een van je favoriete maaltijden. Voor jong en oud heeft dit luxe hotel genoeg te bieden! Wacht dus niet langer en boek snel je volgende vakantie naar de Turkse zon.
Het hotel Asteria Kremlin Palace bevindt zich in Kundu direct aan een privé zandstrand. De dichtstbijzijnde taxistandplaats ligt ongeveer 50 meter van het hotel verwijderd. De afstand naar het vliegveld is ongeveer 15 km.
Het luxueuze strandhotel Asteria Kremlin Palace beschikt over een hoofd- en meerdere aanliggende gebouwen met 6 verdiepingen en in totaal 875 kamers.
Het hotel beschikt over de volgende faciliteiten: een receptie (24 uur geopend), een lobby met bar, een lounge, wifi (gratis), een internethoek (evt. tegen betaling), verschillende liften en meerdere conferentieruimtes.
In het hotel bevinden zich maar liefst 7 restaurants met o.a. de internationale, Italiaanse en lokale keuken, meerdere bars, een discotheek, een kapper, diverse winkels en een (gratis) parkeerplaats. De kamer- en wasservice, evenals de medische service zijn tegen betaling. Binnen in het hotel bevindt zich tevens een zwembad (seizoensafhankelijk/verwarmd).
In het buitenbereik van het hotel bevinden zich 3 seizoensafhankelijk geopende zwembaden, evenals een apart kinderbad, waterglijbanen, een poolbar (seizoensafhankelijk) en een tuin. Aan het strand en aan het zwembad staan ligstoelen, parasols en badhanddoeken gratis ter beschikking. Bovendien is er aan het strand een strandbar.
Je verblijft op basis van All Inclusive:
Een ding is zeker: honger krijg je in het Asteria Kremlin Palace zeker niet!
Voor de jongere kinderen (4-12 jaar) is er op bepaalde tijden de miniclub. Ook zijn er 2 kinderbaden, waterglijbanen, een leuke speelplaats, babybedjes, kinderstoelen, een PlayStation (€) en een kinderbuffet aanwezig. Tegen betaling kun je gebruikmaken van de babysitservice. Zeker een geweldig hotel voor een kindvriendelijke vakantie!
Ter ontspanning kan je gebruikmaken van de sauna, ontspanningsruimte, hamam, Turks bad, whirlpool, massages en diverse behandelingen in de spa- en wellnessruimte.
Sportieve afwisseling wordt aangeboden door de vele verschillende sportactiviteiten die in het vakantiecomplex mogelijk zijn zoals tennis, jeu de boules, beachvolleybal, volleybal, basketbal, boogschieten en vissen. Vele sporten zijn mogelijk, onder andere watersporten zoals waterskiën, windsurfen, bananenboot varen, kanovaren, zeilen, catamaranzeilen en aquafitness en (tegen betaling) ook jetskiën, motorboot varen en duiken.
Het resort biedt sportliefhebbers ook vele activiteiten in het indoorgedeelte aan, namelijk een fitness-studio, tafeltennis, darten, squash, gymnastiek en aerobics. Andere recreatieopties zijn een animatieprogramma, livemuziek, de disco, een miniclub en een minidisco.
Tweepersoonskamers: (ca. 23 m²) beschikken over een bad of douche, toilet en een föhn. En verder koffie- en theefaciliteiten, een satelliet-tv, telefoon, kluisje, minibar met bier, frisdrank en water, gratis WiFi, airconditioning en een balkon of terras.
Superior kamers: (ca. 23 m²) zoals de tweepersoonskamers maar dan gerenoveerd. Je kunt deze kamers ook boeken met zwembadzicht en toegang tot het gedeelde zwembad (Swim-Up).
Familiekamers: (ca. 23 m²) met dezelfde voorzieningen als de tweepersoonskamers maar dan met stapelbedden, ideaal voor de kinderen!
Maisonnettes: (ca. 48 m²) hebben dezelfde faciliteiten als de andere kamers maar dan groter opgezet met 2 verdiepingen met op iedere verdieping 1 slaapkamer en 1 badkamer.
|
Algemeen
|
|
Voor de kinderen
|
|
Sport en entertainment
|
|
Wellness
|
Het gaf me als enige de mogelijkheid om de door mij gewenste reis te boeken.
Had gehoord van de goedkopere prijzen voor men reizen..en inderdaad Heb er onmiddellijk gebruik van gemaakt. Prijsvrij krijgt ook goede commentaren in de revieuws. En terecht!..
Zeer makkelijk te boeken en klanten service is vriendelijk
Voorlopig zeer tevreden over aanbod overzicht en de prijs, moet nog afwachten hoe het verloopt als ik mijn documenten krijg maar verwacht dat het ook vlekkeloos verloopt. Ook info over mijn vakantie is zeer gedetailleerde.
alles is vlot en super geregeld :)
Achteraf willen omboeken en verliep vlot Goede omschrijving van het hotel en de activiteiten in de omgeving.
Voor de 2de keer een reis geboekt via Prijsvrij. Heel tevreden, zeer duidelijk. Veel goedkoper. Ook telefonisch gemakkelijk te bereiken. Zal zeker niet de laatste boeking geweest zijn!
Met wat hulp goed gevonden
We hebben al verschillende reisjes geboekt bij jullie iedere keer was het een succes.Je wordt steeds op de hoogte gehouden over alle ontwikkelingen ivm je reis . Het is super makkelijk en zeer vertrouwbaar . Voor ons komen er zeker nog verschillende reisjes bij
Alles is vrij duidelijk van A tot Z Ook de opties om bv een wagen bij te boeken, parking op de luchthaven vind ik allemaal een + punt alsook de onklopbare prijzen!
3.168 klantbeoordelingen