Garden Of Eden is een luxe 5-sterren hotel in Sveti Vlas. In dit hotel geniet je van een aangename vakantie.Het hotel wordt gemiddeld beoordeeld met een 8.5 door meer dan 224 reizigers. Bekijk snel de fotos en reviews van Garden Of Eden voor meer informatie. Boek jouw vakantie naar Garden Of Eden en geniet van een heerlijke vakantie in Bulgarije!
LocatieHet hotel ligt direct aan het strand.FaciliteitenHet 4-sterren Hotel Garden of Eden biedt 800 appartementen, 48 tweepersoonskamers, 6 suites, 3 restaurants, 8 buitenzwembaden, 3 bars bij het zwembad, een panoramische bar op het hoogste punt van de resort, een kapper, een spa, een binnenzwembad en een supermarkt. Ligstoelen en parasols zijn tegen betaling inbegrepen bij het zwembad (afhankelijk van beschikbaarheid) en op het strand. Accommodatie tweepersoonskamer
De tweepersoonskamers zijn uitgerust met bad/douche/wc (bubbelbad in de badkamer), haardroger, airconditioning, telefoon, tegels of tapijt, tv, Wi-Fi (inbegrepen), kluis (inbegrepen) en een balkon. Tegen een toeslag kunnen tweepersoonskamers voor eenpersoonsgebruik worden geboekt.
studio
De studio's zijn iets ruimer, met dezelfde voorzieningen als de tweepersoonskamers, en beschikken bovendien over een kitchenette, een eethoek en een slaapbank (wifi en kluisje tegen betaling). (Ook te boeken onder BOJA70 met zeezicht (SM2).)
Appartement 1 slaapkamer
De 1-slaapkamerappartementen zijn net als de studio's voorzien van onder meer een kitchenette, maar zijn ruimer en beschikken ook over een aparte slaapkamer. Tegen een meerprijs kunnen appartementen met 2 slaapkamers en 2 badkamers of met uitzicht op zee worden geboekt. (Ook te boeken onder BOJA70 met zeezicht (2AM) of (A22) met 2 slaapkamers).
Geweldige economy kamer
De super economy kamers zijn doorgaans kamers die qua ligging, grootte en inrichting kunnen afwijken van de standaard kamers. (Ook te boeken onder BOJA70)
Catering U/BB/HP/VP
Alle maaltijden in buffetvorm
Alleen zelfcatering (N) (BOJA70)
Alleen te boeken in combinatie met appartementen of studio's.
Hotelservice24-uurs roomservice, wisselkantoor, dokter en wasservice (tegen betaling).EntertainmentAnimatie. Nachtclub "Noah's Piano Bar" is 3 keer per week geopend. Opzegtermijn is ook mogelijk.
Vlot en gemakkelijk geboekt aan goede prijs
Gemakkelijk
Overzichtelijke website met genoeg filters om een vakantie uit te kiezen. En aantrekkelijke prijzen.
Onze reizen met Prijsvrij.be zijn stuk voor stuk meevallers geweest, en onze laatste was in mei naar Rhodos. En weer een prachtig hotel (Sunshine Rhodes) met alles er op en er aan. Lekker eten, leuke optredens en uitstapjes met een huurauto van een Nederlandse dame voor een mooi prijsje. Wat wil een mens nog meer hé :):):) Ik heb alweer geboekt voor volgende maand.
Simpel, gemakkelijk en snel. Meer moet dat niet zijn. Na mijn vakantie laat ik nog wel iets weten hoe het was.
Top reiservaring! Alles was perfect in orde en volledig naar verwachting. De communicatie was kort en zeer duidelijk, alle documenten werden zeer snel aangeleverd. Prijzen zijn zeer competitief, transparant en zonder addertjes. Volgende keer weer met prijsvrij op reis!
Alles is vlot verlopen Ook op het hotel zijn ze erg vriendelijk zeker een aanrader om nog eens terug te komen! Dit was onze eerste boeking bij jullie maar zonder enige probleem hebben we 100% kunnen genieten van de vakantie!
👍moet straks nog mijn terugreis inchecken
Altijd mooie vakanties en leuke ervaring voor vriendelijke prijzen! Een aanrader voor jouw toekomstige vakanties!
Boeking en communicatie verliepen zeer vlot. Alles tip top in orde!
2.871 klantbeoordelingen