Wil je vlakbij het centrum van Zonnestrand Sunny Beach verblijven, maar niet midden in de drukte? Dan is verblijf in het 4-sterrenhotel Lion perfect. Dit hotel ligt op 1 km afstand van het centrum en het strand ligt op slechts 500 meter. Combineer daarbij de goede prijzen en fijne service en je bent voorzien van een fijne vakantie! Voor gezinnen zijn er ruime familiekamers te boeken.
Het langzaam aflopende zandstrand ligt op ongeveer 500 meter afstand en het centrum ligt op ca. 1 km. Op het strand kan je tegen betaling gebruik maken van ligbedden en parasols. De luchthaven bevindt zich op 35 km afstand.
In 2005 is het hotel Lion gebouwd. Het complex bestaat uit 2 gebouwen met 6 verdiepingen. Er zijn 220 kamers aanwezig. Verder is er een ontvangsthal met receptie, een lift, wifi in de lobby (tegen betaling), een buffetrestaurant met terras, een poolbar, een geldwisselkantoor, parkeerplaatsen (tegen betaling) en wasservice (tegen betaling).
Buiten ligt het zoetwater zwembad waar je kosteloos gebruik kan maken van ligbedden en parsols. Heerlijk werken aan je bruine kleurtje dus!
Zonnestrand Sunny Beach
4 sterren
Je verblijft op basis van halfpension. De maaltijden zijn in buffetvorm.
Tegen betaling:
Tegen betaling:
De kamers bestaan uit een gecombineerde woon-/slaapkamer en beschikken over een badkamer met bad/douche, toilet en föhn, airconditioning, minibar (tegen betaling), een satelliet-tv en een balkon (DZ / D / DA). Ook te boeken als:
De familiekamers (2 ruimter) zijn ingericht als de standaard kamers, maar bestaan uit 2 kamers met een tussendeur (FUT).
boeking verliep heel vlot. Heel duidelijk weergegeven wat te doen en eenvoudig op te volgen. Zonder veel boe of ba. TOP
zoals altijd een snelle afhandeling
het was voor de zoveelste keer een super ervaring.zoals overal kan er iets misgaan bij boeking en dit werd meteen rechtgezet door prijsvrij en zelfs mooie extra voordelen gekregen ook bij vluchtdelay ondergebracht geweest in zeer mooi hotel,echt top en vertrouwen meer dan waard!! wij boekten al vaak met deze dienst.
ik denk dat ik in 3 a 4 jaar tijd 7 of 8 keer een reis heb geboekt bij prijsvrij, waarschijnlijk omdat het zo goed meevalt om te een reis te boeken bij jullie, en alles netjes is geregeld.
Ik ben niet de beste in het boeken van vakanties. Daarbij heeft Prijsvrij mij enorm goed geholpen. Het is supermakkelijk om zowel vlucht als verblijf als transfer in 1 keer te boeken. Hierbij wordt dan ook rekening gehouden met jouw wensen als klant. Super tevreden over zowel de regeling voor boeking als de duidelijkheid die de website biedt. De mails die je achteraf krijgt over je dossiernummer en boekingsnummer zijn superduidelijk terug te vinden. Geen punten van verbetering!
Snelle, vlotte boeking/betaling en ontvangen reisdocumenten!
Heel content van prijsvrij, al meerdere keren bij geboekt. Echt een aanrader!
Ik raad Prijsvrij zeker aan! Mijn vlucht was geannuleerd en ze hebben heel snel een hotel en een nieuwe vlucht voor ons geregeld. Vriendelijk en professioneel personeel! Alles goed en vlot verlopen! Dankjewel Piet
Goeie vakantie gehad, helemaal niet waar over slechte reviews die ik gelezen had. Kamers zijn netjes en proper. Restaurant is uitgebreid en proper. Zwembad is groot met veel glijbanen. Shuttle bus gaat op tijd naar het strand en je wordt daar terug opgepikt.
Alles wees zich goed uit.
2.957 klantbeoordelingen