Foto SBH Taro Beach **** Costa Calma
7.1
Foto SBH Taro Beach **** Costa Calma
Foto SBH Taro Beach **** Costa Calma
Foto SBH Taro Beach **** Costa Calma
14
SBH Taro Beach
  • Heerlijk zwembad met zonneterras
  • Kinderbad, animatie en speelplaats
  • Direct aan het fijne strand
  • Kom tot rust met een dagje wellness

Algemeen

Het SBH Taro Beach in Costa Calma biedt alle mogelijkheden om te genieten van een leuke, plezierige vakantie in een gemoedelijke sfeer. Het familievriendelijke hotel ligt op een fijne locatie aan zee en biedt direct toegang tot het witte zandstrand. De persoonlijke service en aandacht zorgen ervoor dat vele gasten jaarlijks terugkeren. Een ideale keuze voor zowel koppels als gezinnen!

Ligging in Costa Calma

  • Direct aan brede zandstrand van Costa Calma gelegen
  • Ligt op een steenworp afstand van het centrum met enkele winkels, bars en restaurants

Faciliteiten SBH Taro Beach

  • Meerdere gebouwen, 293 kamers
  • Zwembad
  • Lobby met receptie
  • Ligbedden en parasols
  • WiFi (tegen betaling)
  • Handdoeken (borg, wissel tegen €)
  • Airconditioned restaurant
  • Poolbar en strandbar met terras
  • Bar en boetiek
  • Lounge

Verzorging

Je verblijft op basis van All Inclusive:

  • Alle maaltijden in buffetvorm
  • Thema-avonden en showcooking
  • Snacks (13:00-15:00)
  • Koffie, thee en koekjes (15:30-17:30)
  • Lokale (alcoholische) drankjes (11:00-18:00) & aan de salonbar (18:00-23:00)

All Inclusive Plus:

  • Dine-around in alle SBH-hotels (met uitzondering van SBH Costa Calma Palace en SBH Crystal Beach). Dit omvat eten en drinken evenals sportmogelijkheden in het kader van het all-inclusive-programma

Kinderen

  • Miniclub (6x per week) (4-12 jaar)
  • Kinderbad
  • Speeltuin

Sport en entertainment

  • Animatieprogramma met ’s avonds shows, livemuziek en dans

Kamers

Standaardkamers:
Deze zijn ongeveer 20m² groot en beschikken over airconditioning, een kleine koelkast, een televisie met muziekkanaal, telefoon, huurkluisje en een plafondventilator. De badkamer bestaat uit een douche en/of bad, een toilet en föhn. Ook is er een balkon of terras aanwezig. Max. geschikt voor 3 volwassenen. 

  • Ook te boeken met zeezicht (Oceanfront kamer)

 

Familiekamers:
Deze zijn ongeveer 28m² groot en beschikken over een woonkamer met slaapbank en een aparte slaapkamer. Verder beschikken ze over dezelfde faciliteiten als de standaardkamers. Balkon of terras met zeezicht. Max. geschikt voor 4 volwassenen.

  • Ook te boeken als Superior familiekamer Oceanfront met zeezicht op de eerste rij aan het strand (Max. 3 volwassenen)


Premium Standaardkamers Oceanfront:
Deze zijn ongeveer 20m² groot en beschikken over dezelfde faciliteiten als de standaardkamers maar met een koffie- en theezetapparaat, een fruitmand en water bij aankomst. Ook zijn er badjassen en strandlakens aanwezig. 

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

7.1
Prima 500+ beoordelingen
  • Ligging 9
  • Kindvriendelijkheid 7.6
  • Hygiëne 8
  • Faciliteiten 7.7
  • Kamer 7.3
  • Animatie 5.2
  • Personeel 8.9
  • Eten & Drinken 8.1
  • Kwaliteit Bedden 7.4
  • Prijs/Kwaliteit 8.3
  • Zonder torenhoge verwachtingen, een fijne plek op een mooie locatie. 24 april 2026
    8.0

    Dat het interieur van de kamers verouderd is, klopt en waarschijnlijk zal in de schoolvakanties het aantal (overigens prima) ligbedden bij het zwembad inderdaad niet toereikend zijn voor het aantal gasten. Als je ouder bent of bang om te vallen, is de douche in het bad vrij glad. Op verzoek zijn er matjes, en er is inmiddels ook een beperkt aantal kamers met inloopdouche. De Receptie is meer dan bereid om een kamer te wisselen als er plaats is. Schrik niet als er af en toe een grote, zwarte kever rondloopt. Niet doodtrappen, volgens de eilandbewoners brengen ze geluk. Ze doen niets, houden van een avondwandelingetje, blijven op de grond en verdwijnen vanzelf weer in kieren of spleten. In de Hoofdgebouwen zijn liften, in de nieuwe gebouwen niet. Behalve de trap in en naar het zwembad, hebben de andere (nood) trappen geen leuningen. Ook de gang naar het strand is vrij hellend. 'n Paar (toeristische) winkeltjes ¨supermarkt,¨ 'n Douglas en Apotheek vlak in de buurt; voor een echt ¨Winkelcentrum¨ loop je 800m. Daar staat tegenover dat je op een prachtige locatie zit, pal aan zee met mooie uitzichten, geen overdadig Entertainment dus rustig na 23.00 uur, uitstekende schoonmaak, ook in de openbare ruimtes, vriendelijk personeel; het eten is gewoon wat je kunt verwachten voor een buffet, maar wel gevarieerd en ruim voldoende, voor elk wat wils. Ook hebben wij geslapen op goede bedden en niets mis met de Wifi. Voor een aantal extra's zoals de handdoeken en de safe, vragen ze je ter plekke een borg te betalen. Maar voor de grootte van het complex, is er een verrassend gemoedelijke sfeer. Verder is de winkel in het hotel de moeite waard om een kijkje te nemen: betaalbaar flessenwater en super leuke vakantiekleding voor dames. Kortom, je ziet de 4 sterren misschien niet op alle momenten terug, maar al met al toch best veel vakantie voor je geld.

    Lees meer
  • Mooie plek voor mensen die van rustige avonden houden. 22 april 2026
    8.0

    Na de zeer wisselende Reviews positief verrast.

    Lees meer
  • Ons verblijf in Tarobeach 20 maart 2026
    10

    We hebben een fijne tijd gehad in Tarobeach,de kamers wat gedateerd maar daar tegen het eten was fantastisch, ruim aanbod voor iedereen ,en we zijn tot rust gekomen

    Lees meer
  • Prima hotel 11 maart 2026
    8.0

    Taro Beach is ietwat verouderde accomodatie. Bij ons op de kamer: kapot stopcontact en een badkamerraam wat niet op slot kon. Binnen een uur werd het slot gerepareerd! Zwembad is prima, het restaurant goed.(ruime keuze)Thematisch eten (vb Aziatisch) kan bij andere SBH hotels. Erg leuk. WIFI was waardeloos. WIFI was waardeloos

    Lees meer
  • Taro beach 05 maart 2026
    8.0

    Het hotel is goed (enkel hier en daar een opknapbeurt nodig)

  • Heel gped! 17 oktober 2025
    10

    Vriendelijk personeel. Het eten is goed, veel keuze en ruim voldoende. De kamers zijn gedateerd maar daar ben je alleen om te slapen. Fijne bedden. Schoonmaak van de kamers is pima. Leuke animatie die echt hun best doen voor de gasten. Handdoekje leggen bij het zwembad blijft een dingetje. En al helemaal als er de hele dag niemand gebruik maakt van de "gereserveerde" ligbedden. Hier moeten ze echt wat aan doen.

    Lees meer
  • Heerlijk genieten! 30 september 2025
    8.0

    Het is een mooie locatie. Wel wat ver van de luchthaven maar wij hebben het ervaren als eerste indruk van het eiland. Alsof je op de maan terecht komt. Toch heeft het eiland ook andere bijzondere plekjes. De accomodatie zelf is wat verouderd maar voldoet goed als jezelf niet voor een tientje op de voorste rij wilt zitten. Qua animatie is het veelal Duits georiënteerd en vonden wij voor een week zon, zee, strand, wat winkels en markten in de omgeving plus een dag een autootje huren voldoende. Eten en drinken was goed en kan je jezelf er de hele dag mee bezig houden als je dat zou willen. In de appartementen is alleen een koelkast en vriezer. Een waterkoker zou welkom zijn maar dat was voor ons ook het enige wat wij hebben gemist.Kortom wij hebben een heerlijke vakantie gehad!!

    Lees meer
  • perfect gelegen! 25 september 2025
    8.0

    Helaas is de costa calma iets teveel van een half afgemaakt project. de ligging van Costa calma in het algemeen en dit hotel in het bijzonder is nog steeds veelbelovend. Achterstallig onderhoud en mieren daargelaten is het hotel zelf nog steeds prima. Het eten is goed en het personeel ook. De huiskatten zijn ook lief.

    Lees meer
  • Prettig verblijf 17 augustus 2025
    8.0

    Groot hotel, goede kamers, goed geluidsisolerend en ruim balkon met zeezicht. Verouderd is het, maar alles doet het. Airco in onze kamer maakte lawaai in de laagste standen. Bedden wat hard en sprialen waren mild voelbaar. Personeel vriendelijk en behulpzaam. Entertainment varieert, maar wel elke avond iets. Zwembad prima, ligbedjes vaak allemaal bezet, ondanks oproep van hotel dit niet bezet te houden. Strand is heerlijk, rustige zee, prachtig uitzicht. Eten is zoals je mag verwachten van buffetten: geen hoge kwaliteit, variatie was er, maar toch veel van hetzelfde. Soms ook heel lekker, dan weer wat minder. Niet te veel verwachten en je hebt voldoende keuze om een week mee door te komen. Tip: huur een auto en rijd in 10 minuten naar La Pared, als je tenminste van grote golven houdt. Concluderend: vakantie is goed bevallen.

    Lees meer
  • Heerlijk 28 juli 2025
    8.0

    Ligging van het hotel is goed. Mooi strand, lekker zwembad. Vriendelijke mensen. Eten is wat eentonig maar is goed. Kamers zijn wat verouderd maar ja je slaapt er alleen maar. Animatie voor kinderen is niet heel veel maar die 2 die het doen doen het super leuk voor de kids. Al met al heerlijke tijd gehad in het sbh taro beach.

    Lees meer
  • Aan te raden hotel! 28 juli 2025
    8.0

    Zeer goed hotel Fantastische ligging Lekker eten Vriendelijk personeel Zeer netjes!

  • Verouderd 25 juli 2025
    6.0

    Wij hadden een familiekamer met zeezicht. Het uitzicht was prachtig. De Kamer was ruim maar verouderd. De drukknop van de wc en wc papier houder lag steeds op de grond. Roest druppels langs de muur in de badkamer. Het eten mag wel meer gevarieerd en beter klaargemaakt. Het meerendeel van het personeel lijkt gestrest en ongeïnteresseerd. Aan de andere kant was dit ons mooiste vakantie vanwege de ligging.

    Lees meer
  • mooie locatie 02 mei 2025
    8.0

    Het hotel ligt aan een mooie baai en word goed schoongehouden met erg vriendelijk personeel. De kamer was netjes, groot genoeg maar verouderd. Het bed erg hard, kussens fijn. Het eten was matig, veelal hetzelfde en vaak droog en lauw. De salades zijn zeer gevarieerd en lekker! Alles word erg netjes gepresenteerd en er is altijd meer dan genoeg. Mocht er iets op zijn dan is het direct aangevuld. De animatie was prima wat wij ervan hebben gezien. Auto huren langs het hotel is makkelijk en erg goedkoop. Het zwembad is goed van temperatuur en erg schoon. Handdoeken borg is €10 en omruilen kost €1 prima geregeld. De zee is prachtig en je kunt lang lopen voordat het diep word. Geen strand om te snorkelen. Prima weekje weg gehad.

    Lees meer
Waarom Prijsvrij?
Best deal
De allerbeste Deals
Geen boekingskosten
Uitstekende klantenservice
Alle deals en acties op één site
Uitstekend
8.8
  • 27 mei 2026
    Content

    Het boekingsproces was optimaal duidelijk en snel. Ook de mails achteraf waren heel duidelijk. Alle info was dus snel in mijn bezit

  • 26 mei 2026
    Tot nu zeer tevreden over de service

    Tot nu zeer tevreden over de service. Snel antwoord op mails en ons telefonisch gecontacteerd om ons op de hoogte te stellen over bepaald document voor onze meereizende kleindochter. Top service. Kijken uit naar onze vakantie. 👍🏼👍🏼👍🏼

  • 26 mei 2026
    Alles is ok ,snelle afhandeling niks op aan te merken

    Alles is ok🥱

  • 26 mei 2026
    Zeer vlot om te boeken

    Zeer vlot om te boeken. De vakantie konden we perfect filteren op al onze wensen. Het gemakkelijk vergelijken van prijzen was zeer handig. Ideaal dat we onze handbagage gratis hadden en zelfs 8kg ruimbagage inbegrepen. We boekten ook een taxi heen en terug voor maar €30. Ik raad de site zeker aan.

  • 26 mei 2026
    Beste deals en super veel keuze!

    Wij boeken ondertussen al onze vakanties via Prijsvrij en zijn telkens opnieuw ontzettend tevreden. Wat ons het meeste verbaast, is hoeveel keuze er eigenlijk is. Je vindt er niet alleen de klassieke vakantiebestemmingen, maar ook verre en exclusieve reizen zoals Brazilië, Costa Rica en zoveel andere prachtige bestemmingen die je normaal niet zomaar eenvoudig online vindt of boekt. Dankzij Prijsvrij hebben mijn echtgenoot en ik al super veel mooie reizen kunnen maken naar verre bestemmingen waarvan we vroeger alleen maar konden dromen. De prijzen zijn vaak echt de beste die we kunnen vinden en daardoor wordt reizen naar zulke unieke plaatsen ook veel toegankelijker. Wat we ook enorm appreciëren, is hoe vlot alles telkens verloopt. Van het boeken zelf tot de communicatie en documenten: alles is duidelijk, eenvoudig en betrouwbaar. De website werkt heel gebruiksvriendelijk en je hebt zoveel opties qua hotels, vluchten en formules dat er echt voor iedereen wel iets tussen zit. Voor ons is Prijsvrij ondertussen dé vaste plek geworden om vakanties te boeken. Elke keer kijken we opnieuw vol enthousiasme tussen het enorme aanbod en dromen we al van onze volgende reis. Echt een aanrader voor iedereen die houdt van reizen en graag goede deals vindt!

  • 26 mei 2026
    Boeking verliep duidelijk en vlug

    Boeking verliep duidelijk en vlug, bevestiging dadelijk ontvangen. Met prijsvrij altijd de laagste prijs.

  • 25 mei 2026
    op reis met prijsvrij

    Ik vind de website zeer duudelijk en overzichtelijk wanneer je een reis wilt boeken.

  • 25 mei 2026
    Vorig jaar geboekt naar Egypte met…

    Vorig jaar geboekt naar Egypte met Prijsvrij! Vertrek vanuit luchthaven in België! Alles goed geregeld en prima verlopen!

  • 25 mei 2026
    Goede prijs en overzichtelijk

    Goede prijs en overzichtelijk

  • 24 mei 2026
    Erg verrassend en duidelijk gepresenteerd

    Zeer goed gepresenteerd en zeer makkelijk te boeken. Geen verrassingen in het aanbod en de prijzen.

TrustPilot

3.493 klantbeoordelingen

SBH Taro Beach
7.1
Prima 500+ beoordelingen
p.p. vanaf 529, -
Checken