JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van Prijsvrij.be.
LIVVO Palm Garden | Nergens goedkoper! | Prijsvrij
Foto LIVVO Palm Garden ** Morro Jable
7.4
Foto LIVVO Palm Garden ** Morro Jable
Foto LIVVO Palm Garden ** Morro Jable
Foto LIVVO Palm Garden ** Morro Jable
15
LIVVO Palm Garden
  • Gelegen in het levendige centrum
  • Vlakbij het fijne zandstrand
  • Geniet rondom het ruime zwembad
  • Comfortabele appartementen

Algemeen

Midden in het levendige centrum van Morro Jable, maar toch rustig gelegen. Het verzorgde 3-sterren appartementencomplex Palm Garden biedt u een mooi uitzicht over strand en zee. Vanwege de gunstige prijs en goede kwaliteit is dit appartementencomplex erg geliefd bij onze klanten. Een ideaal verblijf voor een ontspannen vakantie!

Perfecte ligging dichtbij het strand en het centrum

Ligging in Morro Jable

Alleen door de kustweg gescheiden van het kilometers lange, vlak aflopende zandstrand. Restaurants, bars en winkel- en uitgaansmogelijkheden bevinden zich in de directe omgeving. Het centrum van Jandia ligt op circa 15 minuten loopafstand.

Faciliteiten Palm Garden

Palm Garden heeft in totaal 295 wooneenheden, verdeeld over in totaal 10 verdiepingen met mooi uitzicht op de zee.

Het hotel beschikt over een receptie, een internethoek (wifi tegen betaling), 3 liften en een restaurant.

In de tuin is er een groot zwembad met zonneterras te vinden. Daarnaast zijn er ligstoelen en parasols gratis ter beschikking.

Plaats

Jandia

Officiële classificatie

2 sterren

Verzorging

Verblijf mogelijk op basis van logies (in STU/APU) of halfpension plus (in ST/ST1/STP/AP).


Halfpension plus

  • Gevarieerd ontbijtbuffet en 's avonds uitgebreid warm en koud buffet
  • Water, frisdranken, wijn en bier zijn inclusief bij het diner

Kinderen

  • Apart kinderbad

Sport en entertainment

Tegen betaling:

  • Biljart
  • Duikschool (lokale aanbieders)

Studio's

Geschikt voor maximaal 3 personen. Leuk ingericht, met woon-/slaapkamer, optisch afgescheiden slaapgedeelte, bad, balkon met uitzicht op zee, kookhoek, kabel-tv (tegen betaling) en huurkluisje (STU/ST/ST1). Tevens is deze studio ook te boeken als voordeelstudio (STP).

Appartementen

Geschikt voor maximaal 3 personen. Hetzelfde ingericht als de studio's, maar dan met extra slaapruimte (APU/AP). Schoonmaken (exclusief keukengedeelte) 5x, verschonen van de handdoeken 3 x en verschonen beddengoed 1 x per week.

Opmerkingen

  • Hoge kinderkorting
  • Geschikt voor eenoudergezinnen

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

7.4
Prima 500+ beoordelingen
      Waarom Prijsvrij?
      Best deal
      De allerbeste Deals
      Geen boekingskosten
      Uitstekende klantenservice
      Alle deals en acties op één site
      TrustPilot

      0 klantbeoordelingen