Opzoek naar een heerlijk, kleinschalig appartementencomplex in Puerto Del Carmen? Neem dan eens een kijkje bij het heerlijke 2-sterren Isla de Lobos! Dit appartementencomplex ligt slechts 300 meter van het zandstrand en de gezellige boulevard. Je staat dus zo met beide voeten in het zand! Ook is er een zwembad aanwezig waar je een heerlijke verfrissende sprong in kunt maken. De appartementen zijn goed uitgerust zodat je hier zelf kunt koken en nergens anders aan hoeft te denken.Klinkt dit naar meer? Boek dan snel een vakantie naar Isla de Lobos!
Isla de Lobos is gelegen in Puerto Del Carmen op 300 meter van het strand strand. Je ziet op loop afstand van het strandboulevard waar je winkels, restaurants en leuke bardjes kunt vinden. De bushalte is op 200 meter afstand van het appartementencomplex.
Je wordt ontvangen in de receptie van Isla de Lobos. De receptie is dagelijks geopend van 09:00 tot 17:00 uur. Door het gehele hotel is gratis WiFi. Er is een bagageruimte.
Het hotel heeft een zwembad dat verwarmd is van oktober tot april. Het is omringd door zonnebedden waar je heerlijk op kunt relaxen. Er is een poolbar waar je verfrissende drankjes kunt bestellen tussen 10.00 en 18.00 uur.
Er zijn gratis parkeerplaatsen in de omgeving van het hotel.
1-kamerappartement 35 m2 is geschikt voor maximaal 3 personen. Het appartement heeft een aparte slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden, een inbouwkastmet spiegeldeuren en een kluis (te huur ), strijkset met tafel en strijkijzer. Woonkamer met zitbank voor de 3e, 21” televisie met satellietzenders in meerdere talen, DTT, muziekzender en diverse radiozenders, complete keuken met 145 cm koelkast, digitale keramische kookplaat.
2-kamerappartement 35 m2 is geschikt voor 3 tot 5 personen. De kamers hebben een terras of balkon van ongeveer 12 m2. De appartementen hebben 2 slaapkamers. De kamers hebben een ingebouwde kleerkast, een kluis, strijkset. De woonkamer met zitbank, 21” televisie met satellietzenders in meerdere talen, DTT, muziekzender en diverse radiozenders, complete keuken met 145 cm koelkast, digitale keramische kookplaat.
|
Algemeen
|
Alles verliep supervlot. Zowel de zeer gebruiksvriendelijke keuzetool als de boeking zelf.
Duidelijk overzicht met alle info
Het boeken van een reis is zeer simpel. Ook het contact achteraf is vriendelijk. Hebben zonet voor de 3de keer via Prijsvrij geboekt. Prijsverschil met andere reisaanbieders is toch wel groot.
Alles prima verlopen.
Eerste maal met Prijsvrij geboekt. Een last minute vakantie. Alles werd snel en correct afgehandeld. Mooie hotelkamer. Goed hotel, en info werd verstrekt waar nodig. Leuke vakantie gehad!
Dit is de 2de maal dat ik via prijsvrij boek. Ik was heel tevreden van de prijs/kwaliteit van onze reis vorige zomer, waardoor ik besloot opnieuw via prijsvrij te boeken. De prijzen zijn heel correct en de informatie op de website is heel helder. Er wordt ook een goede opvolging voorzien vanuit prijsvrij. Vorig jaar diende één van de reizigers te annuleren, hier werd ook alles vlot rond behandeld. Ik raad prijsvrij zeker aan!
Eerste keer dat we via jullie boeken voor een vliegreis naar Egypte in februari 2026. Daar wij niet zo goed met sociale media overweg kunnen is alles toch gemakkelijk en duidelijk verlopen,waarvoor dank,hopen dat dit met het inchecken ook zo zal zijn. Jullie site is zeer duidelijk en een goede communicatie. Vriendelijke groeten.
Steeds correcte informatie.
Omwille van jullie service,wat inhoud eerst en vooral de democratische prijzen van de aangeboden reizen ,als eveneens het gehele verloop met een wel zeer duidelijke uitleg tot in de puntjes verzorgt!
Al verschillende reizen geboekt via prijsvrij. Nog nooit problemen gehad. Was altijd inorde. Altijd vergeleken met andere reisorganisaties en prijsvrij was altijd goedkoper. Doe zo verder. Ik blijf alvast mijn reizen boeken met PRIJSVRIJ.
3.212 klantbeoordelingen