Toe aan Tenerife? In 3-sterrenhotel Allsun Los Hibiscos geniet je van een heerlijk luxe en comfortabele sfeer. Gelegen in Costa Adeje heeft het hotel een Canarische bungalowstijl en is gelegen op loopafstand van strand en centrum. Allsun Los Hibiscos beschikt over een heerlijk zwembad waar je relaxt op een gratis ligbedje. Daarnaast kun je lekker eten in het restaurant en is er leuk entertainment voor jong en oud. Doe gezellig mee aan een potje tafeltennis of volleybal. Terwijl jij fijn wegdroomt in de spa vermaken de kinderen zich in de kidsclub. Ga jij mee zonvakantie vieren bij Allsun Los Hibiscos Costa Adeje?
Het hotel is gelegen in een rustige omgeving in Costa Adeje zodat je in alle rust kan genieten van je welverdiende vakantie. Er liggen binnen 5 tot 10 minuten lopen meerdere zandstranden vanaf het hotel. Binnen een paar stappen loop je gezellige restaurants, barretjes en winkels tegemoet. Struin over de lage wandelpromenade en viel de warme zon op je huid. De luchthaven Tenerife Sur is maar een kwartiertje rijden met de auto, zo kan de vakantie vlot beginnen!
Op Tenerife kan je genieten van tapas, de zon en het strand, maar je kan er ook prachtig wandelen door de adembenemende lavalandschappen. Ook vind je hier een van de grootste waterparken van Europa: Siam Park. Dit eiland is zeker het ontdekken waard!
Allsun hotel Los Hibiscos is een comfortabel ingericht hotel en beschikt over 290 kamers, verdeeld over 2 à 3 verdiepingen die je kan bereiken via de lift. Daarnaast is er een lobby, receptie met zitjes, lobbybar met grote tv en WiFi.
De prachtige tuin beschikt over verschillende zonneterrassen met ligstoelen en parasols. Badhanddoeken kun je tegen borg regelen. Bij het heerlijke zwembad is een snackbar aanwezig en tevens ook een podium. Lekker eten doe je in het restaurant met terras.
Het hotel heeft een heerlijk dakterras met prachtig uitzicht op zee, ook is er een bubbelbad en een zonneterras met ligstoelen en parasols. Voor ontspanning is er een heerlijk spacenter en een fitnesscenter.
Je verblijft op basis van All-inclusive:
Voor de kinderen is er volop vermaak en fun aanwezig. Er is namelijk een mini-, maxi en teensclub, varieerend van 3 tot 17 jaar. De kidsclubs zijn zes keer per week, ‘s morgens en ‘s middags aanwezig. Er is een minidisco, kinderzwembad en een speeltuin.
Neem een dagje vrij en ontspan in de spa- en wellnessruimte van ongeveer 600 m² (vanaf 16 jaar). Er is een aparte sauna, Finse en biosauna, stoombad, belevenisdouches, bubbelbad en een ontspanningsruimte. Tegen betaling kun je genieten van cosmetische behandelingen en massages.
Het entertainmentteam organiseert allerlei sportactiviteiten zoals volleybal, tennis, darts, voetbal, tafeltennis en waterpolo. Het hotel biedt ook allerlei leuke shows, dansen en een openluchtbioscoop. Tevens is er een fitnessruimte aanwezig en kan je er fitnesslessen volgen zoals spinning en bodyfit. Tegen betaling kun je een fiets huren of gebruik maken van de biljarttafel.
Tweepersoonskamers: (ca. 20 m²) de kamers komen met airconditioning, een tv en een huurkluisje. De badkamer komt met een bad of inloopdouche, toilet en een haardroger. Buiten bevindt zich een balkon of terras. Geschikt voor maximaal 2 volwassenen (DA).
Superior kamers: (ca. 32 m²) deze kamers komen met een woonkamer, extra slaapbank, tv, airconditioning, koelkast en een huurkluisje. De badkamer heeft een bad of inloopdouche, toilet en een haardroger. Daarnaast is er een balkon of terras en zijn de kamers geschikt voor maximaal 3 volwassenen (DZK).
Appartementen type B: (ca. 42 m²) de appartementen zijn ingericht met een woonkamer, slaapbank en een aparte slaapkamer. Er is een tv, airconditioning, een telefoon en een huurkluisje. De badkamer heeft een bad of inloopdouche, toilet en een haardroger. Het terras komt met ligstoelen. Geschikt voor maximaal 3 volwassenen of 2 volwassenen en 2 kinderen (APB).
Algemeen
|
Voor de kinderen
|
Sport & entertainment
|
Wellness
|
Zin in de Spaanse zon? Boek snel je vakantie naar Allsun Los Hibiscos en pak je koffers voor Tenerife!
Kleine problemen goed opgelost door Ri k en Jennifer .
Alles was super duidelijk! Heerlijke vakantie gehad ! Zeker een aanrader
Boeking naar Antalya, boeking verliep gemakkelijk. Prijs ook heel goed, benieuwd naar de reis opzich!
Makkelijk, overzichtelijk
Zeer gebruiksvriendelijk om te reserveren. Goede communicatie via mail nadien.
Wij hadden verkeerde kamers geboekt en na enkele dagen kregen we antwoord dat dit omgeboekt was. Super!
Altijd verloopt alles perfect We zijn al jaren trouwe reizigers met prijsvrij Ons hoor je niet klagen
Hotel bolgona was zeer goede service, Sam en riku hebben ons zeer goed geholpen, zeker aan te raden
Heel goede ervaring . Er was iets mis gelopen met de link om in te checken maar via mail snel bereikbaar . Ook telefonische ondersteuning goed , wel een kwartier moeten wachten . Zeker aan te raden !
Wszystko było jak w opisie, żadnych kłopotów.
2.916 klantbeoordelingen