Voor een heerlijke vakantie op Tenerife verblijf je in het 4-sterrenhotel GF Fanabe Costa Sur. Dit hotel is gelegen in Costa Adeje, net buiten de badplaats Playa de las Americas en op slechts 500 meter van het strand. Geniet hier aan het heerlijke zwembad of doe mee met de leuke sportactiviteiten. Vanaf het dak van het hotel heb je een prachtig uitzicht over de zee. Voorzieningen als een leuke speeltuin, sport- en spelactiviteiten en een fitness maken je verblijf helemaal compleet!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Je kunt verblijven op basis van logies & ontbijt, halfpension, volpension of All Inclusive. De maaltijden worden in buffetvorm geserveerd.
All Inclusive:
Tegen betaling kun je gebruik maken van de spa met sauna, jacuzzi en kapsalon. Ook worden er diverse massages gegeven.
|
|
|
|
|
|
|
|
Standaardkamers:
Deze zijn ongeveer 40m² groot en beschikken over een minibar, telefoon, televisie, radio en kluisje (ca. € 1,80 p.d. en ca. € 10 waarborg). Ook is er airconditioning aanwezig. De badkamer bestaat uit een bad en/of douche, toilet en föhn. Er is een balkon of terras met zitje aanwezig.
Familiekamers:
Deze zijn ongeveer 45m² groot en geschikt voor 3 volwassenen en 1 kind t/m 12 jaar. Gelijk aan de standaardkamers alleen iets ruimer en met een extra 2-persoonsslaapbank.
Junior Suites:
Deze zijn ongeveer 60m² groot en geschikt voor max. 3 volwassenen. Qua faciliteiten zijn deze kamers gelijk aan de standaardkamers alleen hebben deze een slaapkamer (niet afgescheiden met een deur) en een woonkamer met een 1-persoonsslaapbank.
Alles verliep supervlot. Zowel de zeer gebruiksvriendelijke keuzetool als de boeking zelf.
Duidelijk overzicht met alle info
Het boeken van een reis is zeer simpel. Ook het contact achteraf is vriendelijk. Hebben zonet voor de 3de keer via Prijsvrij geboekt. Prijsverschil met andere reisaanbieders is toch wel groot.
Alles prima verlopen.
Eerste maal met Prijsvrij geboekt. Een last minute vakantie. Alles werd snel en correct afgehandeld. Mooie hotelkamer. Goed hotel, en info werd verstrekt waar nodig. Leuke vakantie gehad!
Dit is de 2de maal dat ik via prijsvrij boek. Ik was heel tevreden van de prijs/kwaliteit van onze reis vorige zomer, waardoor ik besloot opnieuw via prijsvrij te boeken. De prijzen zijn heel correct en de informatie op de website is heel helder. Er wordt ook een goede opvolging voorzien vanuit prijsvrij. Vorig jaar diende één van de reizigers te annuleren, hier werd ook alles vlot rond behandeld. Ik raad prijsvrij zeker aan!
Eerste keer dat we via jullie boeken voor een vliegreis naar Egypte in februari 2026. Daar wij niet zo goed met sociale media overweg kunnen is alles toch gemakkelijk en duidelijk verlopen,waarvoor dank,hopen dat dit met het inchecken ook zo zal zijn. Jullie site is zeer duidelijk en een goede communicatie. Vriendelijke groeten.
Steeds correcte informatie.
Omwille van jullie service,wat inhoud eerst en vooral de democratische prijzen van de aangeboden reizen ,als eveneens het gehele verloop met een wel zeer duidelijke uitleg tot in de puntjes verzorgt!
Al verschillende reizen geboekt via prijsvrij. Nog nooit problemen gehad. Was altijd inorde. Altijd vergeleken met andere reisorganisaties en prijsvrij was altijd goedkoper. Doe zo verder. Ik blijf alvast mijn reizen boeken met PRIJSVRIJ.
3.212 klantbeoordelingen