Beleef een zonvakantie op Tenerife! Dit 3-sterren hotel in El Medano heeft een geweldige ligging aan het strand. Surfliefhebbers zijn helemaal verknocht aan dit hotel omdat je bij deze kust zeer goed kunt surfen. Met een zonneterras en een fijn buitenzwembad zijn er ook genoeg plekken in Playa sur Tenerife om te relaxen. Geniet van de uitzichten op zee, de oneindige mogelijkheden aan watersporten en de comfortabele hotelkamers. Laat je verleiden door dit mooie hotel op Tenerife voor jouw vakantie naar de Canarische zon!
De reden dat Playa sur Tenerife zo populair is, is vanwege de topligging. Je vindt dit hotel direct aan de zee, aan de zuidkust van Tenerife. Bovendien is het hotel rustig gelegen, maar ben je ook met 10 minuten wandelen bij restaurants, winkels en bars. Meer gezelligheid vind je op 20 minuten rijden in Playa de las Americas. De luchthaven ligt op 8 kilometer van het hotel.
Playa sur Tenerife wordt door een vriendelijk familie beheerd. Op Tenerife wil je natuurlijk zwemmen en dat is bij dit hotel goed mogelijk. Is het niet bij het strand, dan wel bij het buitenzwembad. Zoek een plekje uit op het mooie zonneterras met luxe ligbedden en parasols. Bij het zwembad vind je tevens een poolbar waar je bij de bartender een koud drankje kunt bestellen. Heb je vragen tijdens je vakantie? De vriendelijke receptie staat 24 uur per dag voor je klaar in de lounge met verschillende zithoeken. Voor lekker eten en drinken ben je welkom in het buffetrestaurant of ga eens uit eten in het a la carte restaurant. Verder kun je gratis gebruik maken van de WiFi in het hele hotel.
Bij Playa sur Tenerife verblijf je op basis van logies en ontbijt. Iedere ochtend staat er een heerlijk ontbijtbuffet voor je klaar!
Tegen betaling zijn er massages mogelijk. Verwen jezelf met een behandeling
Bij lokale aanbieders zijn er tal van watersporten mogelijk. Tegen betaling kun je kitesurfen, windsurfen of duiken. Er zit namelijk een duikschool in de buurt. Of ga mee met een glasbodemboot of ga catamaran varen. Blijf je liever op het droge? Dan kun je tegen betaling paardrijden, een fiets huren of gratis een potje tafeltennis spelen.
In totaal telt dit Playa sur Tenerife 75 kamers, verspreid over 3 verdiepingen. De rustgevende en lichte kamers zijn allen voorzien van teen telefoon, TV, balkon of terras en tegen betaling een kluisje. Daarnaast vind je in de kamer een eigen badkamer met een toilet. Er zijn kamers met zeezicht boekbaar.
Algemeen
Het gaf me als enige de mogelijkheid om de door mij gewenste reis te boeken.
Had gehoord van de goedkopere prijzen voor men reizen..en inderdaad Heb er onmiddellijk gebruik van gemaakt. Prijsvrij krijgt ook goede commentaren in de revieuws. En terecht!..
Zeer makkelijk te boeken en klanten service is vriendelijk
Voorlopig zeer tevreden over aanbod overzicht en de prijs, moet nog afwachten hoe het verloopt als ik mijn documenten krijg maar verwacht dat het ook vlekkeloos verloopt. Ook info over mijn vakantie is zeer gedetailleerde.
alles is vlot en super geregeld :)
Achteraf willen omboeken en verliep vlot Goede omschrijving van het hotel en de activiteiten in de omgeving.
Voor de 2de keer een reis geboekt via Prijsvrij. Heel tevreden, zeer duidelijk. Veel goedkoper. Ook telefonisch gemakkelijk te bereiken. Zal zeker niet de laatste boeking geweest zijn!
Met wat hulp goed gevonden
We hebben al verschillende reisjes geboekt bij jullie iedere keer was het een succes.Je wordt steeds op de hoogte gehouden over alle ontwikkelingen ivm je reis . Het is super makkelijk en zeer vertrouwbaar . Voor ons komen er zeker nog verschillende reisjes bij
Alles is vrij duidelijk van A tot Z Ook de opties om bv een wagen bij te boeken, parking op de luchthaven vind ik allemaal een + punt alsook de onklopbare prijzen!
3.168 klantbeoordelingen