Grand Muthu Golf Plaza sfeervol aparthotel in Golf Del Sur, een plaatsje dat bekent staat om haar prachtige golfbanen. Het hotel is door de rustige ligging in een groene omgeving ideaal voor een heerlijke ontspannen vakantie. Daarnaast beschikt het hotel over grote zwembaden en ligt het dichtbij het strand. Ook spa- en wellnessfaciliteiten zijn tot je beschikking!
Het aparthotel Grand Muthu Golf Plaza beschikt over 174 wooneenheden. In het aparthotel worden de gasten verwelkomd in de ontvangsthal met een 24 uur per dag geopende receptie en 24 uur per dag uitcheckservice. De bovenste verdiepingen zijn gemakkelijk met de lift te bereiken.
Tot de voorzieningen behoren een kluis, internettoegang, wifi, een restaurant en een bar. Voor de dagelijkse benodigdheden van de gasten is er een supermarkt. Er zijn ook winkels.
Op het terrein van het aparthotel zijn een mooie tuin en een speelplaats te vinden. De gasten kunnen parkeren in een garage (tegen betaling) en op een parkeerplaats.
Dit appartementencomplex ligt middenin het toeristische centrum en op ca. 500 meter afstand van het strand. In de omgeving van het hotel bevinden zich tal van restaurants (ca. 100 m), bars (ca. 100 meter) en tal van winkels (ca. 300 meter).
Naar het stadscentrum is het ongeveer 1 km. Vlakbij het hotel (op ca. 20 meter) vindt u een halte van het openbaar vervoer. De luchthaven Tenerife-zuid ligt op ongeveer 8 kilometer afstand en daarom is enig vlieglawaai te verwachten.
Het aparthotel biedt een waaier aan mogelijkheden. Te boeken zijn: ontbijt, lunch, diner, logies en ontbijt, halfpension, volpension en all-inclusive. Als drankjes worden alcoholvrije drankjes geserveerd.
De gasten kunnen ook gebruiken maken van een kinderbad en een binnenbad. Op het zonneterras staan ligstoelen en parasols klaar voor gebruik. Het bubbelbad in het zwembadgedeelte garandeert rust en ontspanning. Er is bovendien een (snack-)bar aan het zwembad.
De gasten van het aparthotel kunnen zich amuseren met watersporten, bijvoorbeeld aquafitness en, tegen betaling, ook met windsurfen, zeilen en duiken. Een fitness-studio, biljart en squash behoren tot het sport- en recreatieaanbod van het aparthotel waarvoor betaald dient te worden.
In het aparthotel worden verschillende wellnessfaciliteiten, zoals een hamam, een schoonheidssalon en hydrotherapiebehandelingen, geboden. Bovendien kunnen de gasten tegen betaling gebruik maken van een spa, een sauna, een stoombad en massagebehandelingen.
Verdere recreatiemogelijkheden zijn een animatieprogramma, een entertainmentprogramma voor volwassenen en een disco.
Alle kamers beschikken over airconditioning, een woonkamer, een keuken en een badkamer. Tot de standaardvoorzieningen van de meeste wooneenheden behoort een balkon of een terras. De wooneenheden hebben afgescheiden slaapkamers of een slaapbank. Een kluis is ook aanwezig.
Er is in elke kamer een kitchenette met een koelkast, een magnetron en een thee-/koffiezetapparaat. Alle wooneenheden bieden een telefoon en een televisie. Op de badkamer zijn een douche, een bubbelbad en een föhn aanwezig.
Alles correct verlopen
Al enkele vakanties via Prijsvrij geboekt, altijd dik in orde! Beste site om je vakantie te boeken!
Heel goede website. Gebruiksvriendelijk website. Documenten allemaal goed in orde. En goede prijzen en service
Vlotte boeking, duidelijke info, goede prijs. Niks te klagen 👍
Hotel had geen voucher ontvangen en belde op zaterdag avond 20:00h naar hulplijn Prijsvrij. Vriendelijk geholpen en op Zondag morgen was alles geregeld! Super service! 👍👍👍
Makkelijk, echt heel interessante prijzen. Goede communicatie, makkelijk reserveren
Alles in orde. Vlotjes
Komen afspraken na en je wordt snel geholpen.
Goede service tot nu toe . 2 de keer geboekt via PRIJSVRIJ . We kijken er enorm naar uit !
Mijn eerste reis heb ik via jullie geboekt naar Turkije alles was top verlopen. Mijn 2 de reis heb ik ook terug geboekt bij jullie naar Spanje is ook heel goed verlopen enkel wist ik niet goed hoe ik met de transfer moest doen. Na het bellen heeft de medewerker mij goed geholpen met alles. Nu maak ik in juli mijn 3de reis en hoop dat het ook goed zal lukken maar ik weet dat jullie goed jullie best doen.
2.789 klantbeoordelingen