Op zoek naar een fijne accommodatie in Hurghada? Pickalbatros Palace Resort - Hurghada is een luxe 5-sterren resort, ideaal voor een aangename vakantie. Het resort behoort tot de welbekende Pickalbatros keten.Het resort wordt gemiddeld beoordeeld met een 9.2 door meer dan 18090 reizigers. Bekijk snel de fotos en reviews van Pickalbatros Palace Resort - Hurghada voor meer informatie. Boek jouw vakantie naar Pickalbatros Palace Resort - Hurghada en geniet van een heerlijke vakantie in Egypte!
Hurghada
Miniclub voor kinderen (4-12 jaar), speeltuin, kinderbad met kleine glijbanen. Hoge korting voor kinderen. Alleenstaand met kind.
Tegen betaling: massage.
Minigolf en 2 hard tennisbanen in het Beach Albatros Resort hotel (per uur, afhankelijk van beschikbaarheid, schijnwerpers en rackets tegen betaling). Tafeltennis, beachvolleybal.
Biljart. Watersport- en duikschool op het strand (lokale aanbieders).
Animatie en entertainment programma.
1x per persoon en verblijf Geluids- en lichtshow "1001 Nachten" gratis: Laat u na zonsondergang meevoeren in een wereld vol fantasie. Ervaar de glorieuze geschiedenis van Egypte met muziek, ruitervoorstellingen en folkloristische dansen. De show vindt plaats in een openluchttheater met 2500 zitplaatsen. Gratis overstappen.
Toegang tot de zee via een 100 m lange steiger. We raden aan om badschoenen mee te nemen.
Rail & Fly is geldig bij het boeken van een pakketreis van alle Duitse luchthavens en Basel en Salzburg voor aankomst en vertrek binnen het Duitse spoorwegnet Deutsche Bahn (2e klas).
5 sterren.
Direct aan het eigen, grove zandstrand van het hotel.
Het is 15 km naar Hurghada en 7 km naar de luchthaven.
Modern strandcomforthotel van de bekende Pickalbatros-groep voor de veeleisende gast. 621 kamers, lobby met receptie, lift, 6 themarestaurants (Mediterraans, Marokkaans, Italiaans, Mexicaans, Duits en Aziatisch), café, pub, bar, kapper en winkels. Groot zwembad met 5 jacuzzi's en een zonneterras. Ligstoelen, kussens, parasols en badhanddoeken gratis bij het zwembad. Zwembad en strandbar.
Voor 1-3 personen. Comfortabel ingericht, met douche, haardroger, balkon of terras, airconditioning, minibar (frisdrank en 2 flesjes water per dag inbegrepen), telefoon en lcd-tv (dubbel/dubbel). Ook te boeken met zeezicht (DZM).
Uitgerust zoals de kamers, maar een beetje kleiner (DZY).
Hier woon je op een voorkeurslocatie met dezelfde apparatuur als in de kamers (DZQ). Op de bovenste verdiepingen en vlakbij het strand.
Alles inclusief.
Alles inclusief. Feestelijk buffet/menu voor Kerst en Oud en Nieuw.
Kleine problemen goed opgelost door Ri k en Jennifer .
Alles was super duidelijk! Heerlijke vakantie gehad ! Zeker een aanrader
Boeking naar Antalya, boeking verliep gemakkelijk. Prijs ook heel goed, benieuwd naar de reis opzich!
Makkelijk, overzichtelijk
Zeer gebruiksvriendelijk om te reserveren. Goede communicatie via mail nadien.
Wij hadden verkeerde kamers geboekt en na enkele dagen kregen we antwoord dat dit omgeboekt was. Super!
Altijd verloopt alles perfect We zijn al jaren trouwe reizigers met prijsvrij Ons hoor je niet klagen
Hotel bolgona was zeer goede service, Sam en riku hebben ons zeer goed geholpen, zeker aan te raden
Heel goede ervaring . Er was iets mis gelopen met de link om in te checken maar via mail snel bereikbaar . Ook telefonische ondersteuning goed , wel een kwartier moeten wachten . Zeker aan te raden !
Wszystko było jak w opisie, żadnych kłopotów.
2.916 klantbeoordelingen