Wil je in stijl genieten van een welverdiende vakantie op Kos? Verblijf dan in het luxe 5-sterren Helona Resort in Kardamena. Geniet van veel privacy in combinatie met luxe. Sandy Beach ligt op slechts 50 meter afstand. Er zijn talloze sportfaciliteiten en er is een prachtige spa aanwezig voor ultieme ontspanning. Bovendien geniet je 's avonds regelmatig van livemuziek!
Gelegen boven het Sandy Beach (ongeveer 50 meter). De plaats Kardamena ligt op ongeveer 4 km afstand. De luchthaven bevindt zich op ongeveer 11 km. Vlakbij het hotel is er een bushalte.
Het luxe hotel (in totaal 238 kamers) heeft een ontvangsthal met receptie, lobby bar, tv-kamer, business center (voor volwassenen), wifi in vrijwel het gehele complex beschikbaar (inbegrepen), restaurant, à-la-carterestaurant, boetiek, minimarkt, kapper, een conferentieruimte en een spa.
In het buitengedeelte bevindt zich een ruim, mooi aangelegd zwembad en een bar bij het zwembad. Ligstoelen, parasols en badhanddoeken bij het zwembad en op het strand gratis. Verder is er een bar aan het strand
Je kan verblijven op basis van logies & ontbijt of halfpension.
4 x per week is er vertier met live-muziek.
Er is een prachtige spa (vanaf 17 jaar) met een verwarmd binnenzwembad, sauna, hamam (inbegrepen) en toepassingen (tegen betaling).
Inbegrepen:
Tegen betaling:
Tweepersoonskamer
De zeer comfortabel ingerichte kamers zijn uitgerust met bad of douche/toilet, haardroger, badjas, slippers, airconditioning (individueel regelbaar), directe telefoonlijn, satelliet-tv (flatscreen), een minibar (tegen betaling), kluisje (incl.), koffie- en theefaciliteiten en een gemeubileerd balkon of terras (D). Optioneel tegen een toeslag tevens als een tweepersoonskamer met gedeeld zwembad (SH2) boekbaar.
Eenpersoonskamer
Tweepersoonskamer voor alleengebruik (DE). Eventueel als een Type A te reserveren (speciale prijs met beperkte beschikbaarheid, DEA).
Superior kamer
Hebben dezelfde voorzieningen als de tweepersoonskamers maar met uitzicht op zee (DMU). Ook voor alleengebruik te boeken (DEV) of tegen een toeslag onder de code DEB. Optioneel tegen een toeslag tevens als een tweepersoonskamer met gedeeld zwembad (SH2) boekbaar.
Familiekamer
Dezelfde faciliteiten als de tweepersoonskamers maar ze bevinden zich op de begane grond en beschikken over een aparte slaapkamer, die wordt gescheiden door een schuifdeur (DF2). Eventueel tegen toeslag met zeezicht te boeken (F2M).
Suites
Identiek ingericht als de tweepersoonskamers echter ruimer en met een eigen zwembad. Ze zijn ook uitgerust met een luxe badkamer met accessoires.
Vlotte site om je reis te boeken tegen een aantrekkelijke prijs.
Verschillende reizen geboekt, altijd in orde en scherpe prijzen
Ik ben ongelooflijk tevreden van de pakketten die deze maatschappij steeds aanbiedt. Al meerdere malen gebruik van gemaakt en is steeds voortreffelijk!
Wij hadden prijsvrij via een kennis doorgekregen en ik moet zeggen wij zijn super tevreden. Alles is heel duidelijk en de communicatie na de boeking is prima. Uiteraard hebben wij een zeer correcte prijs gekregen voor onze reis. Mooie website ook.
Overzichtelijke site, veel keuzemogelijkheden in verband met vluchturen, beste prijs.
Na vergelijking met andere reisorganisaties had Prijsvrij.be veruit het beste aanbod voor de gekozen accommodatie. De boeking verliep zeer vlot en deze werd reeds na een kwartiertje bevestigd. Alle nodige uitleg over het verdere verloop werd ook onmiddellijk na de boeking overgemaakt.
De keuzewebsite is superhandig en zeer vlot te gebruiken. De reisinfo is ook offline raadpleegbaar. De prijs/kwaliteit verhouding valt altijd goed mee...
Prijsvrij is altijd in orde. Beschrijving op website klopt met de beschrijving. Alles is geregeld.
Duidelijke foto’s, reviews en beschrijving van ons gekozen hotel.
Alles is vlot verlopen. Dit is mijn 2de boeking bij Prijsvrij. Eerst reis was naar Mallorca. Als mijn volgende reis , naar Fuerteventura, even goed meevalt wordt ik zeker vaste klant.
3.346 klantbeoordelingen