Het kleurrijke 4-sterren appartementencomplex Asterias Village ligt in de heuvels boven Chersonissos, tussen de plaatsjes Koutouloufari en Piskopiano. Asterias Village Resort is trapsgewijs gebouwd en vanaf het hele complex heb je een prachtig uitzicht over de omgeving van Chersonissos. Een goede keuze voor gezinnen! Overdag kan je zwemmen in het grote zwembad of meedoen met één van de leuke activiteiten. Geniet van heerlijke gerechten uit de Griekse keuken in het restaurant. De goede prijs-/kwaliteitverhouding maken dit complex erg geliefd, dus check snel onze voordelige prijzen!
Op 250 meter van het hotel vind je het gezellige centrum van Piskopiano met restaurants en winkels. Wil je een dagje naar het strand? Deze vind je op 1,5 kilometer afstand.
Verspreid over 3 etages tref je hier 89 appartementen aan. Voor al je vragen kun je terecht bij de 24-uur receptie.
Overdag kun je een plekje uitzoeken op het zonneterras met ligstoelen en parasols en af en toe een frisse duik nemen in het mooie zwembad in de tuin.
Bij het hotel vind je een restaurant, bar, cafetaria, (snack) bar bij het zwembad. Ook een kiosk, supermarkt en winkeltje ligt dicht bij het hotel. In het hotel is een TV ruimte aanwezig en je kunt er gratis WiFi gebruiken.
Je kunt kiezen voor verblijf op basis van logies, logies & ontbijt of halfpension.
De kinderen kunnen hun lol op in de speeltuin of bij de Kidsclub. In het restaurant zijn kinderstoelen beschikbaar.
Qua wellnessfaciliteiten kun je in Asterias Village Resort gebruik maken van een bubbelbad en massages.
Bij het appartementencomplex kun je darten en er is een animatieteam die jong en oud vermaakt. Tegen betaling kun je biljarten.
Je kunt hier verblijven in een eenkamer appartement, tweekamerappartement, tweepersoonskamer, familiekamer of suite. Alle kamers hebben een privé balkon of terras. De kamers zijn voorzien van alle gemakken zoals gratis WiFi, airconditioning, flatscreen tv, koffie- en theefaciliteiten, badkamer met toilet, wc en haardroger, badhanddoeken en een kluisje.
Algemeen
Kinderen
Sport en entertainment
Bij Prijsvrij is dit altijd eenvoudig en alles is duidelijk. Je weet meteen dat de transfer er niet bij zit (ook niet altijd nodig en kan met een klik er ook bij) en het is ook duidelijk met de bagageopties. Kortom : altijd een plezier
Duidelijke site en gemakkelijk om een reis te boeken
We komen steeds terug op Prijsvrij uit voor beste en goedkoopste reis ! Ondertussen de tel kwijt, maar telkens TOP vakantie beleefd !
Omdat ik er niets op aan te merken heb. Het verliep vlot.
Omdat alles was perfect
Telkens alles tot in de puntjes verzorgt
Prima reisbureau alles zeer goed georganiseerd
Het boeken ging gemakkelijk en er werd aan alles gedacht. Geen onverwachte kosten achteraf.
Eerste maal met prijsvrij geboekt. De te nemen stappen op de website waren klaar en eenvoudig. Alles verliep vlot. De toegezonden info was helder.
Betrouwbaar. Goede site. Makkelijk om te boeken. Goede prijs. Vorige reis was top geregeld.
3.226 klantbeoordelingen