Zin om het levendige Edinburgh te ontdekken? Maak dan een leuke stedentrip naar de hoofdstad van Schotland en verblijf in het 3-sterrenhotel Hampton Inn Edinburgh West End. Er staat elke dag een heerlijk uitgebreid ontbijtbuffet voor je klaar zodat je goed gevuld op avontuur kunt. Ga borrelen, het Edinburgh kasteel bewonderen en een gezellig avondje uit in het bruisende centrum. Even een avondje relaxen? Dan kan je bijkomen in de bar van het hotel met een verfrissend drankje. Wil je juist actief aan de slag? Dan is de fitnessruimte de place to be. Boek alvast jouw weekendje weg in Hampton Inn Edinburgh West End en vlieg binnenkort nog naar Edinburgh. Enjoy!
Hampton Inn Edinburgh West End ligt aan de westkant van de stad, op loopafstand van het oude centrum. zo is het Edinburgh Castle op circa 15 minuten wandelen gelegen. Er is een bushalte (Gilmore Park) tegenover het hotel te vinden waarmee je rond kunt reizen.
Vanaf de luchthaven reis je met Airlink 100 richting Edinburgh. Stap uit bij Haymarket Station en loop binnen zo'n 10 minuten naar Hotel Hampton by Hilton Edinburgh West End. Privé parkeren is betaald (GBP14 - ca. € 17).
Dit gezellige stadshotel in Edinburgh telt in totaal 228 kamers en diverse faciliteiten voor een aangenaam verblijf. Zo is er een lounge, een receptie en kan je gratis gebruik maken van de WiFi.
Er is ook een lift aanwezig die je naar de verschillende etages brengt, een gezellige bar waar je terecht kunt voor lekkere drankjes en een modern restaurant. Voor de sportliefhebbers is er een fitnessruimte met enkele cardio- en krachtapparaten.
De stijlvolle kamers beschikken over een comfortabel 2-persoonsbed of twee 1-persoonsbedden, een telefoon, tv, kluisje, koffie- en theezetfaciliteiten en een badkamer met bad of douche, toilet en föhn.
Let op! Je kunt alleen met een paspoort naar het Verenigd Koninkrijk reizen. Een identiteitskaart is niet meer geldig.
Algemeen
Alles verliep supervlot. Zowel de zeer gebruiksvriendelijke keuzetool als de boeking zelf.
Duidelijk overzicht met alle info
Het boeken van een reis is zeer simpel. Ook het contact achteraf is vriendelijk. Hebben zonet voor de 3de keer via Prijsvrij geboekt. Prijsverschil met andere reisaanbieders is toch wel groot.
Alles prima verlopen.
Eerste maal met Prijsvrij geboekt. Een last minute vakantie. Alles werd snel en correct afgehandeld. Mooie hotelkamer. Goed hotel, en info werd verstrekt waar nodig. Leuke vakantie gehad!
Dit is de 2de maal dat ik via prijsvrij boek. Ik was heel tevreden van de prijs/kwaliteit van onze reis vorige zomer, waardoor ik besloot opnieuw via prijsvrij te boeken. De prijzen zijn heel correct en de informatie op de website is heel helder. Er wordt ook een goede opvolging voorzien vanuit prijsvrij. Vorig jaar diende één van de reizigers te annuleren, hier werd ook alles vlot rond behandeld. Ik raad prijsvrij zeker aan!
Eerste keer dat we via jullie boeken voor een vliegreis naar Egypte in februari 2026. Daar wij niet zo goed met sociale media overweg kunnen is alles toch gemakkelijk en duidelijk verlopen,waarvoor dank,hopen dat dit met het inchecken ook zo zal zijn. Jullie site is zeer duidelijk en een goede communicatie. Vriendelijke groeten.
Steeds correcte informatie.
Omwille van jullie service,wat inhoud eerst en vooral de democratische prijzen van de aangeboden reizen ,als eveneens het gehele verloop met een wel zeer duidelijke uitleg tot in de puntjes verzorgt!
Al verschillende reizen geboekt via prijsvrij. Nog nooit problemen gehad. Was altijd inorde. Altijd vergeleken met andere reisorganisaties en prijsvrij was altijd goedkoper. Doe zo verder. Ik blijf alvast mijn reizen boeken met PRIJSVRIJ.
3.212 klantbeoordelingen