Vigna sul Mar is een luxe 4-sterren camping in Lido Di Pomposa. De camping heeft een prachtige ligging aan de Adriatische Zee en omringd door talloze bomen. De camping is voorzien van alle gemakken. Zo zijn er meerdere zwembaden waaronder een kinderbad die zorgen voor veel waterpret. Ontspannen doe je op de zonneterrassen, op het strand of in je eigen comfortabele stacaravan. Voor de kinderen is er van alles te beleven, dankzij een uitgebreid entertainmentprogramma, tafeltennistafel en een leuke speeltuin. Een vakantie naar Vigna sul Mar is perfect voor gezinnen met kinderen, jong en oud!
Vigna sul Mar ligt in de Lido’s van Commacchio, tussen Lido di Pomposa en Lido delle Nazioni, direct aan de Adriatische kust en omgeven door de natuur van de Po Delta.
Vigna sul Mar beschikt over een receptie, WiFi in de openbare ruimtes (tot 500 mb incl, daarna tegen betaling) en 1 gratis parkeerplaats. Daarnaast is er een restaurant/pizzeria, bar, twee zwembaden en een kinderbad (geopend ca. 15/5-14/9, weersafhankelijk), een zwembadbar (ca. 1/6-31/8), privé strand en strandbar (ca. 27/5-17/9). Ook is er een minimarkt, speeltuin, dag- en avondanimatie met miniclub (vanaf 4 jaar, ca. 29/5-7/9), voetbal, beachvolleybal, tafeltennis en een sportveld. En tegen betaling kun je gebruik maken van de springkussens, ligbedden bij het zwembad, fietsverhuur en wasmachines.
Vigna 3-kamerstacaravan Loggia Porto Garibaldi: (maximaal 5 personen, ca. 25m²) voorzien van een woonkamer met tv, airconditioning (max. 45 uur per week inclusief), een keuken met kookplaat, koelkast en magnetron, slaapkamer met 2-persoonsbed, slaapkamer met twee 1-persoonsbedden en een hoogslaper voor 1 persoon, een badkamer met douche, apart toilet en een houten veranda met zitje.
Vigna 3-kamerstacaravan Parco del Delta: (maximaal 6 personen, ca. 28m²) komt met een woonkamer met 1-persoonsslaapbank, keuken met kookplaat, koelkast en magnetron, slaapkamer met 2-persoonsbed, slaapkamer met twee 1-persoonsbedden en een hoogslaper voor 1 persoon, badkamer met douche, apart toilet en een houten veranda met zitje.
Vigna 4-kamerstacaravan Lido di Comacchio: (maximaal 7 personen, ca. 32m²) ingericht met een woonkamer met 1-persoonsslaapbank, keuken met kookplaat, koelkast, magnetron en koffiezetapparaat, slaapkamer met 2-persoonsbed, twee slaapkamers met 2 enkele bedden, een badkamer met douche, apart toilet en een houten veranda met zitje.
Bij boeking van een Vigna stacaravan:
- 1e uitgifte bedlinnen
- 1 parasol, 1 ligbed incl. op het strand
Bij boeking van een Happy Camp stacaravan:
- Kussens
- Dekens
- Airconditioning
Bij boeking van een Vigna stacaravan:
Optionele kosten, opgeven bij boeking en ter plaatse te voldoen:
- Bedlinnen 1-persoons ca. € 7 per wissel.
- Bedlinnen 2-persoons ca. € 14 per wissel.
- Badlinnen ca. € 5 per set van 2 handdoeken.
- Eindschoonmaak ca. € 40 per verblijf (of zelf doen).
- Tweede parkeerplaats ca. € 7 p.n.
- Huisdieren toegestaan in type Loggia Porto Garibaldi ca. € 5-9 p.n.
- Kinderbed ca. € 3,50 p.n.
Bij boeking van een Happy Camp stacaravan:
De eindschoonmaak is niet inbegrepen, deze doe je zelf of kun je laten doen. De kosten bedragen € 40 voor de standaard stacaravan en € 50 voor de premium stacaravan. Je geeft ter plaatse aan of je de schoonmaak wilt laten doen en betaald ter plaatse de kosten.
Optionele kosten, opgeven bij boeking en ter plaatse te voldoen:
- Bedlinnen € 15 (1-pers.bed) per wissel, bedlinnen € 20 (2-pers.bed) per wissel.
- Kinderbed- bad, -stoel € 2 per item per dag.
Optionele kosten, opgeven en betalen bij boeking:
- Huisdier € 5 per dag en daarbij € 20 schoonmaakkosten. Je huisdier wordt alleen toegelaten op de camping indien je deze bij boeking hebt aangemeld, betaald en deze akkoord is gegeven.
- Max 1 huisdier toegestaan van max. 10 kg in stacaravan Loggia Porto Garibaldi en Happy Camp stacaravans.
- Bijzettentje niet toegestaan.
- Boekingen door jongeren onder de 25 jaar zijn niet toegestaan.
Buiten de zomervakantie kan het zijn dat faciliteiten niet of in beperkte mate aanwezig of geopend zijn.
|
Algemeen
|
|
Sport en entertainment
|
Ik heb al verschillende keren geboekt bij jullie. Heel duidelijke site. Veel keuzes, gemakkelijk om te gebruiken. Zeer tevreden over hoe alles verloopt.
Alles is vlot te vinden.
Het boeken van de reis ging eenvoudig en soepel. Nu is het afwachten hoe de reis zelf verloopt. We kijken er in ieder geval naar uit en hopen op een mooie vakantie!
Heel tevreden zo service. Zoveel geduld .willen beste voor hun klanten en alles is super geregeld. Ook al bel je even veel niks is hun teveel . Ze maken een mens gelukkig en zalig zo vertel je op reis met goed gevoel🤩☀️
Dit is nu de derde vakantie dat wij via prijsvrij boeken en altijd correct. Duidelijke info en zeer goede prijzen. Wij zijn fan !
De boeking is goed en zeer vlot verlopen. De reisdocumenten van prijsvrij heb ik nog niet ontvangen via mail aangezien de reis maar gepland is voor 3 november en geboekt werd door mij op 6 oktober . Wat betreft sun express die de charter doet heb ik wel een probleem. Wanneer ik de juiste referentie nummer van de touroperator ingeef op de geinstalleerde app en mijn last name in de app van sun express op mijn GSM krijg ik de melding" reservation not found"
Prijs / kwaliteit nooit iets beter gevonden. Ik zou het aan iedereen aanbevelen
Vlotte afhandeling, snelle bevestiging. Duidelijk wat er inzit.
Nergens goedkoper en een groot aanbod.
Het is voor mij de eerste keer dat ik een boeking maak bij prijsvrij, tit hier toe ging alles heel vlot zoals boeking en df app die ook heel duidelijk is. ik ga 3 maal per jaar op vakantie en als alles goed verloopt zal ik zeker nog bij prijsvrij boeken.
3.893 klantbeoordelingen