Een culturele trip naar Italië? Laat je verrassen door dé Renaissance-stad van het land: het eeuwenoude Florence. Hiervoor verblijf je in het historische Ginori Al Duomo: een 4-sterrenhotel in het hart van de stad. Slaap in karakteristieke kamers en begin de dag met een goed ontbijt. Wandel vanuit hier zó naar de mooiste bezienswaardigheden. Of, wat denk je van een wijnproeverij in de eigen wijnkelder? Koffers gepakt? Vlieg mee voor een stedentrip naar Florence!
Het authentieke Ginori Al Duomo ligt in hartje Florence en heeft daarom een uitstekende ligging in deze stad. Zo bevindt het zich op korte loopafstand van de kathedraal van Florence en ook het treinstation Santa Maria Novella is super dichtbij. En, wil je de imposante en iconische David van Michelango bewonderen? Dan wandel je in super korte tijd naar het fameuze Galleria dell'Accademia. Met dit hotel zit je dus enorm goed! Ook vind je in de directe omgeving vele winkels, bars en restaurants. Proef dus snel van de lekkerste pasta's, pizza's en espresso's op de historische pleinen in hartje Florence!
Het klassieke en stijlvolle Ginori Al Duomo vormt een prachtige locatie voor een stedentrip in Florence. Dit hotel is hierbij gevestigd in een 16e-eeuws Renaissancegebouw, wat het meteen een idyllische sfeer geeft. Je reis begint met inchecken bij de 24-uursreceptie. Vanuit de lobby bereik je de fris-lichte of juist klassieke kamers, voorzien van heerlijke bedden. Wist je dat deze zelfs muur- en plafondschilderingen hebben? Authentieker wordt het niet! En, is de ochtend aangebroken? Dan geniet je hier van een smakelijk ontbijt.
Na een lange dag vol van sightseeing pak je een relaxmomentje op het zonneterras, grenzend aan het turkooisblauw zwembad. En, wist je dat dat dit hotel ook een eigen bar en wijnkelder heeft? Hier proef je van heerlijke wijnen tijdens een wijnproeverij. Hoe leuk is dat wanneer je op vakantie in Italië bent? Met de gratis WiFi deel je vervolgens handig de laatste updates van je stedentrip in Florence. Ginori Al Duomo is dus de ideale uitvalsbasis voor een onvergetelijke trip.
In Ginori Al Duomo verblijf je op basis van logies of logies & ontbijt.
2-Persoonskamer: beschikt over 1 tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden.
3-Persoonskamer: beschikt over 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed.
4-Persoonskamer/familiekamer: beschikt over 1 tweepersoonsbed en 2 eenpersoonsbedden.
Alle kamers beschikken over een eigen badkamer, voorzien van een toilet, douche en haardroger. Ook vind je hier faciliteiten als een kluisje, TV, minibar, telefoon en gratis WiFi.
|
Algemeen
|
Vlotte boeking, duidelijke uitleg
Al vele malen met jullie een reis geboekt , en alles dat we vroegen voor in de hotels , altijd naar wens verlopen .
Ik heb al verschillende keren geboekt bij jullie. Heel duidelijke site. Veel keuzes, gemakkelijk om te gebruiken. Zeer tevreden over hoe alles verloopt.
Alles is vlot te vinden.
Het boeken van de reis ging eenvoudig en soepel. Nu is het afwachten hoe de reis zelf verloopt. We kijken er in ieder geval naar uit en hopen op een mooie vakantie!
Heel tevreden zo service. Zoveel geduld .willen beste voor hun klanten en alles is super geregeld. Ook al bel je even veel niks is hun teveel . Ze maken een mens gelukkig en zalig zo vertel je op reis met goed gevoel🤩☀️
Dit is nu de derde vakantie dat wij via prijsvrij boeken en altijd correct. Duidelijke info en zeer goede prijzen. Wij zijn fan !
De boeking is goed en zeer vlot verlopen. De reisdocumenten van prijsvrij heb ik nog niet ontvangen via mail aangezien de reis maar gepland is voor 3 november en geboekt werd door mij op 6 oktober . Wat betreft sun express die de charter doet heb ik wel een probleem. Wanneer ik de juiste referentie nummer van de touroperator ingeef op de geinstalleerde app en mijn last name in de app van sun express op mijn GSM krijg ik de melding" reservation not found"
Prijs / kwaliteit nooit iets beter gevonden. Ik zou het aan iedereen aanbevelen
Vlotte afhandeling, snelle bevestiging. Duidelijk wat er inzit.
3.898 klantbeoordelingen