In de omgeving van het Gardameer
Voor ultiem ontspannen
Begin de dag met fitness of yoga
Duik in een van de zwembaden
Met wellness & spa
Geniet van de Italiaanse keuken
Dit hotel staat voor ontspanning, wellness en luxe. Je slaapt hier in een fijne kamer of suite. Het hotel heeft een groot wellness centrum, met onder andere een sauna en een Hammam. Zowel binnen als buiten vind je een verwarmd zwembad, neem een duik... Voor sport ga je naar de fitness of yoga. In het restaurant van het hotel geniet je van de heerlijke Italiaanse keuken. En de omgeving van het hotel is perfect voor mooie wandelingen of fietstochten. Kortom, hier ga je een mooie vakantie tegemoet.
afstand vanaf Utrecht: ca. 1150 km
bushalte op ca. 500 m
centrum op ca. 3 km
luchthaven Verona op ca. 23 km
meer op ca. 1 km
strand op ca. 1500 m
treinstation Peschiera del Garda op ca. 1500 m
airco
gratis wifi in openbare ruimte
gratis wifi op de kamer
receptie
inchecken: van 15:00 tot 22:00 uur, uitchecken: tot 11:00 uur
tv lounge
bagageruimte
bibliotheek
publieke parkeerplaats buiten (openbaar)
oplaadpunt elektrische auto's
Tegen betaling
roomservice
wasservice
overdekte privé parkeerplaats, ca. € 15,00, bewaakt/afgesloten
restaurant
bar
snackbar
2 buitenbaden
binnenbad: verwarmd
buitenbaden open afhankelijk van het weer
badhanddoeken, ligbedden en parasols
Geopend van 09:30 tot 19:00, van 17:30 tot 19:00 alleen toegang vanaf 16 jaar
biosauna
entree hamam
jacuzzi (binnen en buiten)
relaxruimte
sauna
Tegen betaling
massage
schoonheidssalon
fitnessfaciliteiten
Tegen betaling
fietsverhuur
's avonds animatie
livemuziek
officiële classificatie: 4 sterren
onze classificatie: 4 sterren
totaal aantal kamers/ appartementen: 127
het hoofdgebouw heeft 3 verdiepingen inclusief begane grond en een lift
3-persoonskamer, 3-3 pers
Algemeen
ca. 24 m², airco, telefoon, gratis wifi, tv, radio, gratis kluisje en minibar
Keuken
koffie- & theezetfaciliteiten
Badkamer
badkamer met douche, badjas, badslippers en toilet
Slaapkamer
slaapkamer met 1 tweepersoonsbed
Buiten
balkon of terras met zitje
Overig
Airco van 15.05 tot 15.09
2-persoonskamer, 2-2 pers
Algemeen
ca. 22 m², airco, telefoon, gratis wifi, tv, radio en gratis kluisje
Keuken
koelkast en koffie- & theezetfaciliteiten
Badkamer
badkamer met douche, haardroger, badjas, badslippers en toilet
Slaapkamer
slaapkamer met 1 tweepersoonsbed
Buiten
balkon of terras met zitje
1-persoonskamer, 1-1 pers
Algemeen
ca. 22 m², airco, telefoon, gratis wifi, tv, radio en gratis kluisje
Keuken
koelkast en koffie- & theezetfaciliteiten
Badkamer
badkamer met douche, haardroger, badjas, badslippers en toilet
Slaapkamer
slaapkamer met 1 eenpersoonsbed
Buiten
balkon of terras met zitje
Zomer
Verzorging
logies en ontbijt
halfpension
ontbijtbuffet
3-gangen à-la-cartediner
boeking verliep heel vlot. Heel duidelijk weergegeven wat te doen en eenvoudig op te volgen. Zonder veel boe of ba. TOP
zoals altijd een snelle afhandeling
het was voor de zoveelste keer een super ervaring.zoals overal kan er iets misgaan bij boeking en dit werd meteen rechtgezet door prijsvrij en zelfs mooie extra voordelen gekregen ook bij vluchtdelay ondergebracht geweest in zeer mooi hotel,echt top en vertrouwen meer dan waard!! wij boekten al vaak met deze dienst.
ik denk dat ik in 3 a 4 jaar tijd 7 of 8 keer een reis heb geboekt bij prijsvrij, waarschijnlijk omdat het zo goed meevalt om te een reis te boeken bij jullie, en alles netjes is geregeld.
Ik ben niet de beste in het boeken van vakanties. Daarbij heeft Prijsvrij mij enorm goed geholpen. Het is supermakkelijk om zowel vlucht als verblijf als transfer in 1 keer te boeken. Hierbij wordt dan ook rekening gehouden met jouw wensen als klant. Super tevreden over zowel de regeling voor boeking als de duidelijkheid die de website biedt. De mails die je achteraf krijgt over je dossiernummer en boekingsnummer zijn superduidelijk terug te vinden. Geen punten van verbetering!
Snelle, vlotte boeking/betaling en ontvangen reisdocumenten!
Heel content van prijsvrij, al meerdere keren bij geboekt. Echt een aanrader!
Ik raad Prijsvrij zeker aan! Mijn vlucht was geannuleerd en ze hebben heel snel een hotel en een nieuwe vlucht voor ons geregeld. Vriendelijk en professioneel personeel! Alles goed en vlot verlopen! Dankjewel Piet
Goeie vakantie gehad, helemaal niet waar over slechte reviews die ik gelezen had. Kamers zijn netjes en proper. Restaurant is uitgebreid en proper. Zwembad is groot met veel glijbanen. Shuttle bus gaat op tijd naar het strand en je wordt daar terug opgepikt.
Alles wees zich goed uit.
2.957 klantbeoordelingen