Blu Royal Village is een gezellig 4-sterrenhotel, rustig gelegen in Limone Sul Garda. De prachtige ligging op een heuvel met een prachtig uitzicht over het Gardameer zorgt voor dat echte vakantiegevoel! Je kunt de hele dag lekker luieren op een ligbedje op het zonneterras of in de tuin. Wil je even wat actiever aan de slag? Zwem een paar baantjes in het buiten- of binnenzwembad. Voor een uurtje ontspanning kun je gebruik maken van de jacuzzis. Geniet van je ontbijtje, lunch of diner in het restaurant met een buitenterras. De ideale plek voor iedereen die op zoek is naar een relaxte vakantie!
Gebouwd op een heuvel, in een grote olijfgaard van maar liefst 40.000 m², boven Limone. Het Gardameer en het openbare kiezelstrand liggen op circa 500 meter. Het centrum ligt op 800 meter (hotelshuttle volgens tijdschema inbegrepen).
Modern hotel met 2 hoofdgebouwen (verbonden door een tunnel) een lift en verschillende bijgebouwen. In totaal zijn er 200 kamers, een lobby met receptie, gratis WiFi, een restaurant met terras en een bar. In de goed onderhouden tuin bevindt zich een zwembad, een ligweide en een zonneterras met ligstoelen en parasols waar je gratis gebruik van kunt maken.
Binnen is er ook een zwembad en twee jacuzzi's. Er is een miniclub en entertainment aanwezig. Geniet daarnaast van livemuziek in de bar. Parkeren (afhankelijk van beschikbaarheid) is inbegrepen.
Je verblijft op basis van halfpension of volpension. Alle maaltijden worden geserveerd in buffetvorm. Maar 1 keer per persoon/verblijf is het mogelijk om te dineren in het Italiaanse restaurant (op reserveren). Water, wijn, bier en frisdranken zijn verder ook inbegrepen tijdens de maaltijden.
De kinderen tussen de 4 en 11 jaar hebben de mogelijkheid om te knutselen, schilderen, geschminkt te worden, te dansen in de avond en nog veel meer. Verder is er ook een kinderzwembad, speelkamer en een speeltuin 'Fantasyland' met labyrint en trampoline. In het restaurant krijgen de kinderen een kindermenu en kun je kinderstoelen regelen. Tegen betaling is er een babysitter en babybedjes te regelen (op aanvraag).
Het hotel beschikt over een tafeltennis en 5 keer wekelijks livemuziek in de bar. Op ongeveer 200 meter van het hotel vandaan kun je tegen betaling fietsen huren.
Tweepersoonskamer: (ca. 16 m²) met een slaapbank voor de 3e/4e Persoon, airconditioning, tv, kluisje en WiFi (inclusief) en tegen betaling minibar. Verder is er een bad of douche, toilet en een balkon of terras (DZ/GO). Geschikt voor maximaal drie volwassenen en een kind. Ook te boeken met zijdelings uitzicht op het meer (DZM).
Superior kamer: (DSM, (ca. 18 m²) gelegen in de Villa Lucia, met een slaapbank voor de 3e/4e persoon, airconditioning, tv, kluisje en wifi (inclusief) en tegen betaling minibar. Verder is er een bad of douche, toilet en een balkon of terras met uitzicht op het meer. Geschikt voor maximaal drie volwassenen en een kind.
|
Algemeen
|
|
Voor de kinderen
|
|
Sport en entertainment
|
Al vele malen met jullie een reis geboekt , en alles dat we vroegen voor in de hotels , altijd naar wens verlopen .
Ik heb al verschillende keren geboekt bij jullie. Heel duidelijke site. Veel keuzes, gemakkelijk om te gebruiken. Zeer tevreden over hoe alles verloopt.
Alles is vlot te vinden.
Het boeken van de reis ging eenvoudig en soepel. Nu is het afwachten hoe de reis zelf verloopt. We kijken er in ieder geval naar uit en hopen op een mooie vakantie!
Heel tevreden zo service. Zoveel geduld .willen beste voor hun klanten en alles is super geregeld. Ook al bel je even veel niks is hun teveel . Ze maken een mens gelukkig en zalig zo vertel je op reis met goed gevoel🤩☀️
Dit is nu de derde vakantie dat wij via prijsvrij boeken en altijd correct. Duidelijke info en zeer goede prijzen. Wij zijn fan !
De boeking is goed en zeer vlot verlopen. De reisdocumenten van prijsvrij heb ik nog niet ontvangen via mail aangezien de reis maar gepland is voor 3 november en geboekt werd door mij op 6 oktober . Wat betreft sun express die de charter doet heb ik wel een probleem. Wanneer ik de juiste referentie nummer van de touroperator ingeef op de geinstalleerde app en mijn last name in de app van sun express op mijn GSM krijg ik de melding" reservation not found"
Prijs / kwaliteit nooit iets beter gevonden. Ik zou het aan iedereen aanbevelen
Vlotte afhandeling, snelle bevestiging. Duidelijk wat er inzit.
Nergens goedkoper en een groot aanbod.
3.894 klantbeoordelingen