Authentiek in het kwadraat
In het noorden van Le Marche
Het strand op 6 kilometer
Neem een duik in het zwembad
Kamers met zicht op dorpsplein
Beleef onontdekt Le Marche
Denk je bij dit land aan eeuwenoude ommuurde dorpen, glooiende wijnvelden en verrukkelijk eten? Zoek dan niet verder, want authentieker dan bij dit resort wordt het niet. Je vindt dit karakteristieke resort in de heuvels van het noordelijke deel van Le Marche. Bruisende badplaatsen en het strand liggen op maar 6 kilometer afstand. Het bijzondere is dat de kamers van dit resort zijn verdeeld over verschillende locaties in het middeleeuwse dorp. Bij TUI boek je de zogenaamde kasteelkamer. Een kamer op steenworp afstand van het kasteel van het dorp en met zicht op het plein voor het kasteel en de klokkentoren. Wil je meer van deze authentieke regio ontdekken? Ga dan zuidwestwaarts. Wil je zinderende moderne badplaatsen, rij dan naar het noorden en bezoek Cattolica en Rimini.
aan een hellende weg en met panorama uitzicht
centrum Gradara op ca. 600 m
zee op ca. 5000 m
gratis wifi in openbare ruimte
gratis wifi op de kamer
receptie
inchecken: vanaf 15:00 tot 20:00 uur, uitchecken: voor 11:00 uur
privé parkeerplaats buiten
buitenbad
ligbedden en parasols
Toegang tot de wellness is € 30,- per persoon
Tegen betaling
hamam
jacuzzi (binnen)
massage
sauna
schoonheidssalon
tennisbaan (buiten)
Tegen betaling
fietsverhuur
onze classificatie: 4 sterren
2-persoonskamer, Castle, 2-2 pers
Algemeen
airco, telefoon, gratis wifi, tv en gratis kluisje
Keuken
koelkast en waterkoker
Badkamer
badkamer met douche, badslippers en toilet
2-persoonskamer, History, 2-2 pers
Ligging
gelegen in het hoofdgebouw
Algemeen
airco, telefoon, gratis wifi, tv en gratis kluisje
Keuken
koelkast en waterkoker
Badkamer
badkamer met douche, haardroger, badslippers en toilet
Superblij, goed aanbod, prijs is voordeliger dan andere reis maatschappij. Goede service
Goede opvolging en vlotte bevestiging.
Uitstekende website
Steeds scherpe prijzen. Alle documenten netjes op tijd ontvangen. Meer moet dat niet zijn.
Ik had voor de eerste keer een vakantie geboekt via prijsvrij, alles is heel erg vlot gelopen. Enkel had ik moeten opletten bij de vliegtickets dat het opgaan was met 10 kg handbagage maar dat het bij de terugvlucht niet inbegrepen was. Dit was een klein addertje waardoor de prijs tot 66 euro meer ging kosten. Ik had er op moeten letten, voor de rest is alles heel vlot verlopen en zal ik zeker terug bij jullie website boeken.
Все сделали очень быстро и качественно
Elke stap die je doorheen het boekingsproces moet nemen is duidelijk en ik kan me niet voorstellen dat je op deze werkwijze een fout kan maken met je boeking. Je wordt daarna duidelijk geïnformeerd via mails.
Heel gemakkelijk te boeken
Wij deden een boeking voor de grote vakantie. Alles was direct in orde. Zeer mooie prijs voor een kwalitatief zeer goed hotel. Boeken verloopt zeer vlot. De informatie die je nadien krijgt vb voor het boeken van Seats in het vliegtuig krijg je onmiddellijk! Samengevat: snel, makkelijk, goedkoop en zeer klantvriendelijk! Sofie en Sven
Goede prijs kwaliteit verhouding
3.322 klantbeoordelingen