Het 4-sterren vakantiecomplex Mimosa Lido Palace maakt deel uit van Maslinica Resort. In dit hotel voel je je helemaal thuis, geniet je van een prachtig uitzicht over de baai van Rabac en ben je omringd door prachtige groene parken. Breng je dagen door op het strand of rondom het fijne buitenzwembad. Voor wat extra ontspanning verwen je jezelf met een paar uurtjes in de mooie wellness met onder andere 2 binnenbaden. Ben je liever actief bezig? Wat dacht je dan van een potje tennis of een bezoek aan de fitnessruimte. Kortom, een vakantie in Mimosa Lido Palace is de perfecte plek voor een heerlijke vakantie in Kroatië! Wie neem jij mee?
Mimosa Lido Palace is gelegen in de prachtige Maslinica-baai, met een schilderachtig uitzicht op de zee en de groene bergketens. Het kiezelstrand ligt op zo'n 100 meter en het centrum op circa 1 km.
Dit fijne 4-sterrenhotel in Istrië behoort tot het bloemen-hotelcomplex Maslinica (Hotels Narcis, Hedera, Mimosa-Lido Palace, Camping Oliva). Er zijn in totaal 287 kamers verdeeld over 7 verdiepingen met liften.
Verder biedt het hotel een lobby met receptie, parkeerplaats, supermarkt, kan je gebruik maken van de WiFi (mogelijk tegen betaling), een gezellige cocktail bar en een restaurant met o.a. pizza's en grill gerechten.
Het buitengedeelte bestaat uit 4 zwembaden waaronder een apart kinderbad (van ca. mei tot september) met zonneterrassen (ligstoelen op basis van beschikbaarheid). Strandservice is tegen betaling.
Je verblijft op basis van halfpension plus:
Ontdek het wellnesscenter en geniet een paar uurtjes van o.a. de sauna, 2 overdekte zwembaden (in juli en augustus gesloten, 1 zwembad is gevuld met zeewater, verwarmd tot half mei en vanaf half september) en wellnessmassages tegen betaling.
Blijf actief tijdens je vakantie in Mimosa Lido Palace en speel een potje tennis, tafeltennis of minigolf. Daarnaast kan je fietsen huren, volleyballen en basketballen. Er is ook een fitnessruimte (Hotel Hedera) aanwezig.
Tweepersoonskamers: (ca. 16 m²) gelegen aan de straatkant en voorzien van airconditioning, een tv, WiFi en een kluis. Er is ook een bad of douche, toilet en haardroger (DZ).
Superior kamers: (ca. 25 m²) beschikken over een slaapbank, airconditioning, een tv, WiFi en kluis. Verder komen deze kamers met een bad of douche, toilet en haardroger. Maar ook een balkon aan de zeezijde (DSP). Maximaal 3 volwassenen of 2 volwassenen en 2 kinderen.
Eenpersoonskamers: (ca. 16 m²) hebben airconditioning, een tv, WiFi, kluis, bad of douche, toilet en haardroger (EZ).
|
Algemeen
|
|
Sport en entertainment
|
|
Wellness
|
Voorlopig zeer tevreden over aanbod overzicht en de prijs, moet nog afwachten hoe het verloopt als ik mijn documenten krijg maar verwacht dat het ook vlekkeloos verloopt. Ook info over mijn vakantie is zeer gedetailleerde.
alles is vlot en super geregeld :)
Achteraf willen omboeken en verliep vlot Goede omschrijving van het hotel en de activiteiten in de omgeving.
Voor de 2de keer een reis geboekt via Prijsvrij. Heel tevreden, zeer duidelijk. Veel goedkoper. Ook telefonisch gemakkelijk te bereiken. Zal zeker niet de laatste boeking geweest zijn!
Met wat hulp goed gevonden
We hebben al verschillende reisjes geboekt bij jullie iedere keer was het een succes.Je wordt steeds op de hoogte gehouden over alle ontwikkelingen ivm je reis . Het is super makkelijk en zeer vertrouwbaar . Voor ons komen er zeker nog verschillende reisjes bij
Alles is vrij duidelijk van A tot Z Ook de opties om bv een wagen bij te boeken, parking op de luchthaven vind ik allemaal een + punt alsook de onklopbare prijzen!
Alles gaat heel vlot en vlug Is goed uitgelegd
Zeer duidelijke website, gebruiksvriendelijk en altijd de laagste prijs! Wij zijn fan!
Zeer duidelijke website alsook de communicatie over de pakketreis die we geboekt hadden.
3.164 klantbeoordelingen