Camping Park Umag is een fijne camping direct aan zee met een mooi zwembad en de lekkerste ijsjes. De camping is goed onderhouden, zo is het zwembad in 2021 compleet vernieuwd en uitgebreid. Het is een ruim opgezet park, een fietsje of een step is voor de kleinsten geen overbodige luxe om mee te brengen.
Op deze 4-sterrencamping zijn er tal van faciliteiten om lekker in beweging te blijven tijdens jouw verblijf. Zo zijn er verschillende sportvelden, je kunt een balletje slaan op de tennisbaan, beachvolleyballen, basketballen of een potje voetballen. Op het strand maak je (tegen betaling) gebruik van de watersportfaciliteiten zoals waterfietsen en waterscooters.
De allerkleinsten vermaken zich prima in het kinderbad en de speeltuin en voor de wat grotere kinderen is er een gaaf adrenalinepark met trampolines. Terwijl de kinderen de tijd van hun leven hebben, neem jij plaats op het terras en geniet van een lekker hapje en een welverdiende borrel.
Gasten waarderen de camping hoog omdat het een goed onderhouden park is, met name het nieuwe zwembad wordt erg op prijs gesteld.
- Huisdieren niet toegestaan in de accommodaties van Happycamp
- Huisdieren niet toegestaan in de openbare ruimtes en op een deel van het strand
- Engelstalige medewerkers van Happycamp aanwezig
- Vanwege het familiaire karakter worden er geen boekingen van jongeren onder de 25 jaar geaccepteerd
Buiten de zomervakantie kan het zijn dat faciliteiten niet of in beperkte mate aanwezig of geopend zijn.
- Receptie
- Bar/snackbar
- Strandbar
- Restaurants
- Pizzeria
- IJssalon
- Twee supermarkten
- Zwembad (mei tot eind september, weersafhankelijk)
- Kinderbad
- Animatie (medio mei tot begin september)
- Speeltuinen
- Speelautomaten
- Voetbal
- Beachvolleybal
- Tafeltennis
- Jeu-de-boules
- Wifi
Tegen betaling:
- € Ligbedden en parasols
- € Minigolf
- € Trampolines
- € Tennisbaan
- € Biljart
- € Boogschieten
- € Waterskiën
- € Waterfietsen
- € Boot- en kanoverhuur
- € Fietsverhuur
- € Treintje over de camping
Camping Park Umag is direct aan zee gelegen in het noorden van Istrië, 7 km voorbij het oude Istriaanse stadje Umag. Het pittoreske Novigrad met haar leuke haventje ligt op kwartiertje rijden van de camping. Hier vind je geweldige restaurants en traditionele evenementen en is met haar middeleeuwse uitstraling en oude stadsmuren zeker het ontdekken waard.
Poreč ligt op ca. 30 minuten rijden van de camping af. Een bezoek aan Poreč is zeer veelzijdig en de stad heeft een breed scala aan voorzieningen. Veel historische gebouwen en attracties zijn hier te vinden, zoals de prachtige en oude binnenstad die, net als de beroemde Eufrasiusbasiliek, op de UNESCO-werelderfgoedlijst staat en in de haven droom je even bij de mooie boten en het uitzicht.
Het aquapark Istralandia ligt slechts 9 kilometer van camping Park Umag, hier zijn zwembaden voor alle leeftijden met glijbanen en een waterspeeltuin. Een heel leuk dagje uit voor alle leeftijden.
- Umag: 9 km
- Novigrad: 16 km
- Poreč: 24 km
- Rovinj: 65 km
- Lim: 69 km
Met de auto:
- 1 auto per geboekte stacaravan toegestaan
Afstand van Utrecht: 1330 km
Met het vliegtuig:
- Luchthaven Pula: 83 km
De beelden zijn indicatief en kunnen qua kleur en indeling afwijken van de realiteit. Het level van comfort dient wel gelijk te zijn.
3-kamerstacaravan Classic Parkside : - Woongedeelte met zithoek en 2-persoonsslaapbank - Keuken met gasfornuis, magnetron, koelkast en inventaris - Slaapkamer met 2-persoonsbed - Slaapkamer met twee 1-persoonsbedden - Badkamer met toilet en douche - Airconditioning - TV - (half)Overdekt terras met tafel en stoelen (max. 4+2 pers.; ca. 24m²)
Happy Camp 4-kamerstacaravan Premium : - Woonkamer met 1-persoonsslaapbank - Airconditioning - Keuken met koelkast met vriesvak, 4-pitsgasfornuis, magnetron en Italiaanse koffiezetter (Moka) - Slaapkamer met 2-persoonsbed (160 cm breed) - Twee slaapkamers met twee 1-persoonsbedden - Badkamer met douche en toilet (in sommige stacaravans is het toilet gescheiden van de douche) - Half overdekt houten veranda met tuinset, barbecue of elektrische grillplaat (max. 6+1 pers., ca. 30m²)
Inbegrepen:
Niet inbegrepen:
Optionele kosten, ter plaatse contant te voldoen:
makkelijke en goedkope manier om je vakantie te boeken. Goed bereikbare klantendienst, wat tegnwoordig een unicum is.
Alles goed en duidelijk geregeld en dat op zo een korte tijd. Hadden vrijdag geboekt en maandag daarop vertrokken.
Duidelijk en overzichtelijk. Filters mogelijk. Verwarmd buitenzwembad is helaas geen mogelijke filter
Très belle expérience cet été en Egypte
Een heerlijk reis voor een eerlijke prijs
Heb al verschillende keren geboekt via deze site en alles is altijd op tijd en overzichtelijk! Ook bij problemen doet men er alles aan om te helpen! Raad iedereen aan die ik ken om zeker eens te kijken op de site!
Altijd duidelijke prijzen en prima service. Duidelijke en nuttige documenten ivm de reis.
ik had een berichtje gekregen van een vriendin om naar jullie website te kijken. Ik was aangenaam verrast met jullie aanbod. Het boeken van de vakantie was ook heel gemakkelijk en overzichtelijk. Nadien nog een mail gekregen om alles rustig te bekijken en eventueel aan te passen; Tot nu ben ik dik tevreden.
Makkelijk te zoeken en 1 van de goedkoopste
Hele goede makkelijke site
3.107 klantbeoordelingen