Op zoek naar een sfeervol verblijf midden in het bruisende Tanger? Het 4-sterrenhotel Fredj en Spa is dé plek voor een ontspannen vakantie in Marokko. Hier geniet je van een fijne ligging vlak bij de oude medina, moderne faciliteiten en een heerlijk zwembad om af te koelen onder de zon. Begin je dag met een drankje op het terras en ontdek daarna de gezellige straatjes van Tanger. Ook het strand en de haven liggen binnen handbereik, ideaal voor een afwisselende vakantie. Toe aan extra ontspanning? Breng dan een bezoek aan de hamam of geniet van een massage (€). Dankzij de comfortabele kamers en het gastvrije karakter voel je je hier meteen thuis. Klaar om Tanger te ontdekken? Boek snel Fredj en Spa voor de beste prijs bij Prijsvrij!
Fredj en Spa ligt perfect in het levendige centrum van Tanger. Het bekende Place du 9 Avril 1947, ligt op circa 7 minuten lopen en ook het Amerikaanse legatiemuseum bereik je al na ongeveer 10 minuten wandelen. Zin om de haven of het indrukwekkende Marchan Palace te bezoeken? Beide liggen op circa 5 minuten rijden. Voor een ontspannen dag aan zee sta je binnen ongeveer 10 minuten rijden met je voeten in het zand van het gemeentelijke strand. De luchthaven van Tanger ligt op circa 30 minuten rijden. Dankzij deze centrale ligging ontdek je gemakkelijk zowel de historische als moderne kant van de stad.
In dit hotel verblijf je in een gezellige en moderne sfeer. Bij aankomst word je verwelkomd bij de 24-uursreceptie en in de lobby kun je heerlijk ontspannen. Er is een restaurant waar je terecht kunt voor lekkere maaltijden en ook een bar en koffiebar ontbreken niet. Buiten wacht een fijn zwembad met zonneterras op je, ideaal voor een verkoelende duik tijdens warme dagen. Daarnaast beschikt Fredj en Spa over een fitnessruimte, hamam en wellnessfaciliteiten. Gratis WiFi is aanwezig in het hele hotel en ook zijn er liften, parkeergelegenheid en diverse extra services zoals een wasservice (€) en massages (€).
De spa is op dit moment tijdelijk buiten gebruik.
Je verblijft bij Fredj en Spa op basis van logies, logies en ontbijt of halfpension. Begin je dag met een lekker ontbijt in het restaurant en schuif later aan voor een smakelijk diner. Zo geniet je zorgeloos van een ontspannen verblijf in het sfeervolle Tanger.
Even helemaal ontspannen? Breng dan een bezoek aan de hamam of geniet van een heerlijke massage (€). Ook zijn er diverse spafaciliteiten aanwezig waar je helemaal tot rust komt na een dag in de stad.
Wil je actief blijven tijdens je vakantie? Leef je uit in de fitnessruimte van Fredj en Spa. Daarna kun je heerlijk bijkomen op het terras of genieten van een drankje aan de bar.
De kamers van Fredj en Spa zijn comfortabel ingericht en voorzien van airconditioning, gratis WiFi, televisie, telefoon, kluisje, bureau, badkamer met föhn en een balkon of terras. Ook beschikt iedere kamer over een minibar (€).
Tweepersoonskamer: comfortabele kamer voorzien van alle standaardfaciliteiten voor een ontspannen verblijf in Tanger.
Familiekamer: extra ruim ingericht en voorzien van 2 slaapkamers, 2 badkamers en 2 balkons of terrassen. Ideaal voor gezinnen.
Prestige Suite: luxe suite met aparte woonkamer, jacuzzi en een sfeervolle open haard voor extra comfort tijdens je verblijf.
Algemeen:
|
Sport en entertainment:
|
Wellness:
|
Wil je het sfeervolle Fredj en Spa ontdekken? Boek snel jouw vakantie naar het kleurrijke Tanger met de Best Deal Garantie en geniet van zon, cultuur en ontspanning in Marokko!
Zeer goede info.
De site is heel overzichtelijk en de prijzen zijn top elke keer is alles ook als geadverteerd
De vakantie was heel goed.goed hotel alles in orde.
Snel eenvoudig en goed van prijs
Alles was makkelijk en duidelijk. Het boeken ging snel en zonder problemen. De website is overzichtelijk en de ervaring was heel positief. Zeker aan te raden!
Altijd goedkoopste en de beste prijzen!
Net terug van vakantie en over het algemeen was alles top! De betaalfaciliteiten voor de reservatie waren heel correct en alles is vlekkeloos verlopen, geen enkel probleem. Het enige minpunt van het hotel is het buffet: je betaalt 50€ per persoon en dat is het écht niet waard. À la carte daarentegen was uitstekend, al betaal je daar natuurlijk wel een andere prijs voor 😅. Een dikke pluim voor het boekingsplatform: alles liep op wieltjes en ook de klantendienst was top — snel, vriendelijk en altijd bereid om te helpen. Een echte aanrader!
We hebben minder dan 48u voor vertrek geboekt en alles was netjes in orde. We ontvingen niet dadelijk de nodige reisdocumenten (normaal mits je dit meestal pas 1 à 2 dagen later krijgt). Na een telefoontje en een zeer behulpzame dame aan de lijn te krijgen kregen we alle nodige info via mail. Vlucht, transfer en hotel, alles was meer dan in orde.
Het is heel duidelijk en overzichtelijk wat de prijzen en boeking betreft . De juiste inhoud gaan we ontdekken als we deze gaan beleven ,, maar tot nu toe geen negatieve mening , dus goed begonnen is al half gewonnen !
Zeer tevreden nog nooit problemen gehad. Wij boeken soms 5 voor vertrek en altijd alle papieren op tijd. Wij zijn tevreden.
3.578 klantbeoordelingen