Het 5-sterren Sugar Beach Resort klinkt niet alleen geweldig, het is er geweldig! Voor een droomvakantie op het mooie eiland Mauritius ben je hier op de juiste plek. Het resort ligt aan een van de mooiste stranden van het eiland, vlakbij de populaire badplaats Flic En Flac. Beoefen een van de vele watersporten of laat jezelf verwennen in het spa-center!
Direct grenzend aan het zusterhotel La Pirogue, aan een van de mooiste stranden van het eiland, in een idyllische omgeving in de buurt van de populaire badplaats Flic en Flac.
Dit goed uitgeruste complex bestaat uit 16 2-verdiepingen tellende villagebouwen en het Manor House, dat is in de stijl van een koloniaal landhuis is gebouwd. De 258 kamers liggen in deze gebouwen, in de ruime tuin.
Er is een groot zwembad met jacuzzi aanwezig, een relaxpool bij de villagebouwen en een zonneterras met ligbedden en parasols (gratis). Tot de verdere voorzieningen behoren o.a. een hoofdrestaurant en 2 à-la-carterestaurants met meerdere bars die verschillende internationale en mediterrane gerechten aanbieden. Alle restaurants (reservering verplicht) en faciliteiten van het zusterhotel La Pirogue Resort & Spa kunnen gebruikt worden.
Flic en Flac
5 sterren
Je kan verblijven op basis van halfpension, volpension of All Inclusive:
Tegen betaling kan je gebruik maken van het spa-center Aura Spa met o.a. hamam, beautysalon, kapper, schoonheids- en lichaamsbehandelingen en massages.
Inbegrepen:
Tegen betaling:
Deze kamers zijn gelegen in het Manor House, zijn ca. 40 m² groot en elegant en comfortabel ingericht met o.a. bad, douche, föhn, airconditioning, telefoon, satelliet-tv, minibar (tegen betaling), koffie-/theefaciliteiten, kluisje en een balkon of terras met tuinzicht (DZ). Ook te boeken als:
Dezelfde faciliteiten als de kamers in het Manor House, maar gelegen in de villagebouwen met uitzicht op de zee (DZS). Ook te boeken als:
Superblij, goed aanbod, prijs is voordeliger dan andere reis maatschappij. Goede service
Goede opvolging en vlotte bevestiging.
Uitstekende website
Steeds scherpe prijzen. Alle documenten netjes op tijd ontvangen. Meer moet dat niet zijn.
Ik had voor de eerste keer een vakantie geboekt via prijsvrij, alles is heel erg vlot gelopen. Enkel had ik moeten opletten bij de vliegtickets dat het opgaan was met 10 kg handbagage maar dat het bij de terugvlucht niet inbegrepen was. Dit was een klein addertje waardoor de prijs tot 66 euro meer ging kosten. Ik had er op moeten letten, voor de rest is alles heel vlot verlopen en zal ik zeker terug bij jullie website boeken.
Все сделали очень быстро и качественно
Elke stap die je doorheen het boekingsproces moet nemen is duidelijk en ik kan me niet voorstellen dat je op deze werkwijze een fout kan maken met je boeking. Je wordt daarna duidelijk geïnformeerd via mails.
Heel gemakkelijk te boeken
Wij deden een boeking voor de grote vakantie. Alles was direct in orde. Zeer mooie prijs voor een kwalitatief zeer goed hotel. Boeken verloopt zeer vlot. De informatie die je nadien krijgt vb voor het boeken van Seats in het vliegtuig krijg je onmiddellijk! Samengevat: snel, makkelijk, goedkoop en zeer klantvriendelijk! Sofie en Sven
Goede prijs kwaliteit verhouding
3.323 klantbeoordelingen