Luxe All Inclusive
Meerdere zwembaden
Elke dag een ander restaurant
Snorkelen bij het koraalrif
Culinair genieten
Zin in zon, zee en quality time met het gezin? Bij dit resort in Mexico zit je helemaal goed. Dit tropische paradijs ligt pal aan het strand, midden in een kleurrijke jungle ... en ja, zelfs flamingo’s staan je op te wachten. Speciaal voor families is er de Family Selection: een exclusieve zone met eigen zwembad, lounge en restaurant. Kinderen krijgen de VIP-behandeling met een welkomstpakket, kinderbadjas, minibar en non-stop entertainment. Verder is er van alles te doen: meerdere zwembaden, een swim-up bar, snorkelen, tennis, kinderclubs, à-la-carterestaurants en pure ontspanning in de Zentropia Spa. Kortom, hier vier je vakantie zoals het bedoeld is.
centrum Akumal op ca. 8 km
centrum Playa del Carmen op ca. 33 km
direct aan het strand
luchthaven Cancun International op ca. 90 km
gratis wifi in openbare ruimte
gratis wifi op de kamer
receptie (24 uur)
roomservice (11.00-23.00)
Tegen betaling
winkeltje(s)
buffetrestaurant: El Gran Azul (Internationaal)
3 à-la-carterestaurants: La Paisana (Argentijns), Sumptuori (Japans) en The Nest (enkel voor gasten in een Family Selection kamer) (Internationaal)
overig restaurant: Le Petit Chef (tegen bijbetaling, virtual reality)
3 bars
3 buitenbaden
badhanddoeken, ligbedden en parasols
zonneterras
badhanddoeken en ligbedden
Zentropia Palladium Spa & Wellness
relaxruimte
Tegen betaling
jacuzzi (binnen)
massage
sauna
schoonheidssalon
spa
stoombad
aerobics
basketbal
beachvolleybal
biljart
boogschieten
darts
fitnessruimte
jeu de boules
kajak
minigolf
multisportterrein
padel
snorkelset
spelletjes
tafeltennis
tennisbaan buiten
voetbal
volleybal
windsurfen
yoga
zeilen
zumba
Tegen betaling
duiken
overdag en 's avonds animatie
livemuziek
'Babyclub' (1 t/m 3 jaar, 09:00-17:00 uur)
'Miniclub' (4 t/m 12 jaar, 09:00-17:00 uur)
'Tienerclub' (13 t/m 18 jaar, 11:00-00:00 uur)
kids miniglijbanenpark (diepte 40 cm)
animatie
kinderbedden
Tegen betaling
kinderoppas
officiële classificatie: 5 sterren
onze classificatie: 4.5 ster
totaal aantal kamers/ appartementen: 253
het hoofdgebouw heeft een lift
voltage: 110 volt
2-persoonskamer, Standaard, 1-4 pers
Algemeen
airco, ventilator, telefoon, gratis wifi, tv, radio, gratis kluisje, minibar en strijkfaciliteiten
Keuken
koffie- & theezetfaciliteiten
Badkamer
badkamer met bad, jacuzzi, haardroger, make-up spiegel en toilet
Buiten
balkon of terras met zitje
Overig
2 queensize bedden of 1 kingsize bed
2-persoonskamer, Juniorsuite Familiesectie, 1-4 pers
Algemeen
ca. 37 m² (kan verschillen per kamer), tegelvloer, airco, telefoon, gratis wifi, tv, gratis kluisje, minibar en strijkfaciliteiten
Keuken
koffie- & theezetfaciliteiten
Badkamer
badkamer met douche, jacuzzi, haardroger, make-up spiegel, badjas, badslippers en toilet
Slaapkamer
kamer met 1 tweepersoonssofabed en 1 Kingsize bed
Buiten
balkon of terras met zitje
2-persoonskamer, Juniorsuite Familiesectie Swim up, 1-4 pers
Algemeen
ca. 37 m² (kan verschillen per kamer), tegelvloer, airco, telefoon, gratis wifi, tv, gratis kluisje, minibar en strijkfaciliteiten
Keuken
koffie- & theezetfaciliteiten
Badkamer
badkamer met douche, jacuzzi, haardroger, make-up spiegel, badjas, badslippers en toilet
Slaapkamer
kamer met 1 tweepersoonssofabed en 1 Kingsize bed
Buiten
terras
In Mexico is het gebruikelijk om gidsen en hotelpersoneel een fooi van 10-15% te geven. Voor het kamermeisje is dit ongeveer 1 USD per dag. Uiteraard is dit geheel vrijblijvend.
Verzorging
All Inclusive
Belangrijke informatie
Gasten met een verblijf in het Family Selection gedeelte mogen van alle faciliteiten gebruik maken van Grand Palladium Kantenah Resort & Spa, echter genieten zij van vele exclusieve extra's. De kamers in het Family Selection gedeelte liggen allemaal in hetzelfde gebouw, aan het strand en zijn alleen toegankelijk voor gasten die een kamer in het Family Selection gedeelte hebben geboekt. Hier bevindt zich een lounge met TV, een entertainment gedeelte met spelletjes, computers en spellen zoals een Xbox/Playstation 4 Pro/Nintendo Switch. Er is een eigen restaurant voor ontbijt, lunch en diner. Tijdens het diner is er vermaak aanwezig, zoals workshops, voor de kinderen. Verder heeft dit gedeelte een eigen zwembad met pool bar. Bij het zwembad en strand gedeelte is zonnebrand aanwezig. Speciaal voor kinderen is er een ‘Family Boss’ welkomstpakketje. Op de kamer zijn er kinderbadjassen, slippers en handdoeken. Kinderen hebben zelfs een eigen turn-down service en kussenkeuzemenu. Verder is de kamer helemaal ingericht voor kinderen (denk aan drinken in de minibar en amenities op de badkamer).
Als gast van het Grand Palladium Kantenah Resort & Spa heb je toegang tot alle faciliteiten van het naastgelegen Grand Palladium Colonial
Reserveren voor de à la carte restaurants is verplicht (m.u.v. The Nest, exclusief voor Family Selection gasten)
Wij raden je met klem aan om een creditcard mee te nemen op vakantie naar Mexico. Een pinpas wordt bij veel pinautomaten vaak niet geaccepteerd.
In Mexico staat er in de meeste hotelkamers 1 kingsize bed of 2 aparte bedden (125x200 cm). Meestal zetten de Mexicaanse hotels geen extra bedden in de kamer. Als je dus met je gezin op één kamer logeert, slaap je in twee aanwezige aparte bedden (125x200 cm).
Volgens de Mexicaanse wetgeving is roken in de kamers, op balkons en de algemene ruimtes van het hotel niet toegestaan. Daarnaast is er ook een rookverbod ingesteld voor algemene ontmoetingsruimtes zoals het strand. Roken mag alleen in de daarvoor aangegeven zones.
De stroming en de weersomstandigheden kunnen er voor zorgen dat het strand soms gedeeltelijk of geheel wegspoelt en dat er zeewier op het strand aanspoelt, hierdoor kun je dan niet altijd de zee (goed) in. De natuur laat zich niet leiden: het is niet te voorspellen en ook niet gebonden aan bepaalde periodes of seizoenen. Spoelt er zeewier aan? Dan doen de hotels er alles aan dit zo snel mogelijk op te ruimen.
Deze reis/accommodatie is algemeen geschikt voor personen met beperkte mobiliteit. Of deze reis/accommodatie ook voldoet aan jouw specifieke behoeften, hangt af van je persoonlijke situatie. Neem hiervoor contact met ons op, zodat wij kunnen nagaan in hoeverre deze reis/accommodatie voldoet aan jouw behoeften.
Niet Inbegrepen (ter plaatse betalen)
Verplicht
Eco tax ca. MXN 32,57 per nacht per kamer (ter plaatse te betalen)
toeristenbelasting ca. MXN 283 per verblijf, per persoon, ook kinderen en baby's (aanvraag via www.visitax.gob.mx, betaling uitsluitend via credit card) (ter plaatse te betalen)
All Inclusive
Eten
ontbijt
lunch
diner in buffetvorm
à-la-cartediner mogelijk
roomservice (10:00-22:00 uur)
Drinken
koffie en thee
frisdranken
wijn
lokale alcoholische drankjes
alcoholische cocktails
alcoholvrije cocktails
minibar
oberservice bij het zwembad
Sport & Ontspanning
tennisbaan
beachvolleybal
voetbal
basketbal
fitness
aerobics
catamaran
minigolf
tafeltennis
biljart
darts
jeu de boules
boogschieten
kajak
animatie overdag
kooklessen
shows
Bijzonderheden
diner & show 'Chic Cabaret & Restaurant' (18+) tegen betaling, reservering verplicht
reserveren verplicht voor het Japanse,- vis-en BBQ restaurant
Was gemakkelijk te boeken en goedkoper dan op andere plaatsen 👍👍👍
Alles gaat vlot en correct
Het is wel aangeraden om deze website te gebruiken tiptop!
Heel fijne site om je reis mee te boeken. Alles staat steeds duidelijk vermeld waardoor er geen misverstanden ontstaan.
Alles top en vlot verlopen, handige app ook.
Tot nu toe verliep alles heel vlot. Het boekingsproces was heel gemakkelijk en snel. De bevestiging volgde meteen.
Duidelijk website, goede prijs, lang op voorhand boekbaar
Prijsvrij is overzichtelijk, scherpe prijzen, de moeite om deze site te bekijken. Al meerdere keren met prijsvrij geboekt altijd in orde👍
Duidelijke opeenvolging van keuzemenu's en vlotte betalingsmogelijkheid
Alles was zeer duidelijk. Het neemt je al mee op reis voor we er nog maar aan begonnen waren.
3.738 klantbeoordelingen