Indigo The Hague Palace Noordeinde is een luxe 4-sterren hotel in Den Haag. Het hotel behoort tot de welbekende Indigo keten. In dit hotel geniet je van een aangename vakantie. Bekijk snel de fotos van Indigo The Hague Palace Noordeinde voor meer informatie. Boek jouw vakantie naar Indigo The Hague Palace Noordeinde en geniet van een heerlijke vakantie in Nederland!
Overnacht in een voormalige bank
Tegenover Paleis Noordeinde
Bar in de voormalige bankkluis
Bezoek het Mauritshuis
Gelegen in hartje Den Haag
Met de tram naar het strand
Begin je dag rustig in een ruime kamer met een stijlvol design. De regendouche zorgt voor een ontspannen start van je ochtend. Daarna schuif je aan voor een smakelijk ontbijt in de gezellige brasserie. Na het ontbijt stap je zo het levendige centrum in. Alles ligt op loopafstand: van musea vol Hollandse meesters tot sfeervolle winkelstraten. Een korte wandeling brengt je naar een beroemd museum waar je oog in oog staat met kunst van wereldklasse. Of kies voor een dagtrip naar een historische stad vol grachten en cultuur. Aan het eind van de dag wacht de bar in de oude bankkluis. Hier geniet je van een goed glas wijn of een creatieve cocktail. Het hotel zelf is gevestigd in een voormalig bankgebouw en ademt karakter. Denk aan glas-in-lood, marmeren details en een warme, koninklijke sfeer. Een plek waar comfort en stijl samenkomen voor een ontspannen verblijf.
afstand vanaf Utrecht: ca. 70 km
bushalte op ca. 150 m
De Paleistuin: 500 meter
Het Binnenhof: 400m
in centrum en in levendige omgeving
Museum Mauritshuis: 500 meter
Paleis Noordeinde: 200m
strand op ca. 5 km
tramhalte Den Haag Centrum op ca. 200 m
treinstation Den Haag Centraal op ca. 1 km
airco
gratis wifi in openbare ruimte
gratis wifi op de kamer
receptie (24 uur)
inchecken: vanaf 15:00, uitchecken: tot 12:00
bagageruimte
Tegen betaling
roomservice
wasservice
stomerijservice
publieke parkeerplaats buiten, ca. € 42,00 per dag
à-la-carterestaurant
bar
Tegen betaling
fietsverhuur
officiële classificatie: 4 sterren
onze classificatie: 4 sterren
het hoofdgebouw heeft een lift
2-persoonskamer, 2-3 pers
Algemeen
ca. 20 m², houten vloer, airco, telefoon, gratis wifi, tv en gratis kluisje
Keuken
koelkast en koffie- & theezetfaciliteiten
Badkamer
badkamer met douche, haardroger, badjas en toilet
1-persoonskamer, 1-1 pers
Algemeen
ca. 20 m², houten vloer, airco, telefoon, gratis wifi, tv en gratis kluisje
Keuken
koelkast en koffie- & theezetfaciliteiten
Badkamer
badkamer met douche, haardroger, badjas en toilet
2-persoonskamer Familie, Familie, 2-3 pers
Algemeen
ca. 20 m², houten vloer, airco, telefoon, gratis wifi, tv en gratis kluisje
Keuken
koelkast en koffie- & theezetfaciliteiten
Badkamer
badkamer met douche, haardroger, badjas en toilet
Zomer
Verzorging
halfpension
Belangrijke informatie
alle kosten hebben betrekking op de accommodatie en zijn ter plaatse te betalen tenzij anders vermeld
honden niet toegestaan
Deze reis/accommodatie is algemeen geschikt voor personen met beperkte mobiliteit. Of deze reis/accommodatie ook voldoet aan jouw specifieke behoeften, hangt af van je persoonlijke situatie. Neem hiervoor contact met ons op, zodat wij kunnen nagaan in hoeverre deze reis/accommodatie voldoet aan jouw behoeften.
Het hotel heeft kamers voor mindervalide op aanvraag. Aan de achterkant van het pand is een lift aanwezig om van straatniveau bij de receptie te komen. Aangepaste kamers bevinden zich op de derde verdieping en zijn makkelijk te bereiken met de lift. De in deze kamers heeft een handreling, beschikt over een douchestoel en er is geen douchedeur of douchebak aanwezig.
Niet Inbegrepen (ter plaatse betalen)
Verplicht
toeristenbelasting ca. € 6,20 per nacht per persoon (ter plaatse te betalen)
Deze verplichte kosten maken geen onderdeel uit van het bedrag dat je aan TUI betaalt en moeten op de bestemming worden voldaan.
boeking verliep heel vlot. Heel duidelijk weergegeven wat te doen en eenvoudig op te volgen. Zonder veel boe of ba. TOP
zoals altijd een snelle afhandeling
het was voor de zoveelste keer een super ervaring.zoals overal kan er iets misgaan bij boeking en dit werd meteen rechtgezet door prijsvrij en zelfs mooie extra voordelen gekregen ook bij vluchtdelay ondergebracht geweest in zeer mooi hotel,echt top en vertrouwen meer dan waard!! wij boekten al vaak met deze dienst.
ik denk dat ik in 3 a 4 jaar tijd 7 of 8 keer een reis heb geboekt bij prijsvrij, waarschijnlijk omdat het zo goed meevalt om te een reis te boeken bij jullie, en alles netjes is geregeld.
Ik ben niet de beste in het boeken van vakanties. Daarbij heeft Prijsvrij mij enorm goed geholpen. Het is supermakkelijk om zowel vlucht als verblijf als transfer in 1 keer te boeken. Hierbij wordt dan ook rekening gehouden met jouw wensen als klant. Super tevreden over zowel de regeling voor boeking als de duidelijkheid die de website biedt. De mails die je achteraf krijgt over je dossiernummer en boekingsnummer zijn superduidelijk terug te vinden. Geen punten van verbetering!
Snelle, vlotte boeking/betaling en ontvangen reisdocumenten!
Heel content van prijsvrij, al meerdere keren bij geboekt. Echt een aanrader!
Ik raad Prijsvrij zeker aan! Mijn vlucht was geannuleerd en ze hebben heel snel een hotel en een nieuwe vlucht voor ons geregeld. Vriendelijk en professioneel personeel! Alles goed en vlot verlopen! Dankjewel Piet
Goeie vakantie gehad, helemaal niet waar over slechte reviews die ik gelezen had. Kamers zijn netjes en proper. Restaurant is uitgebreid en proper. Zwembad is groot met veel glijbanen. Shuttle bus gaat op tijd naar het strand en je wordt daar terug opgepikt.
Alles wees zich goed uit.
2.957 klantbeoordelingen