Op zoek naar een stedentrip of een vakantie in Lissabon? Het kan allebei in het 4-sterren boetiekhotel H10 Duque de Loulé. Dit prachtige hotel ligt op de ideale locatie midden in Lissabon. Bezoek het bekende plein Praça do Comércio. Dineer in een lokaal restaurantje en proef de Portugese sfeer. Na een drukke dag op ontdekkingstocht te zijn geweest, drink je een lekker drankje in de rooftopbar van het hotel. Slaap in je comfortabele kamer en wordt wakker met een heerlijk ontbijtje in het restaurant. Boek snel je reis naar Portugal en ontdek de mooie stad!
H10 Duque de Loulé ligt in de Portugese stad Lissabon vlakbij het grote park Parque Eduardo VII (4 minuten lopen). Voor een mooie ochtendwandeling in een groene omgeving is dit de place to be. Het is niet alleen een mooi park voor een wandeling, maar je kan er ook veel zien en doen. Zo zijn er tuinen (Estufa Fria) met honderden exotische planten, sportvelden en is er een grote speeltuin voor de kids. De beroemde Santa Justa lift is 23 minuten lopen en met het openbaar vervoer is het 14 minuten reizen.
Maak het jezelf makkelijk en reis met het openbaar vervoer naar elk hoekje van de stad. De dichtstbijzijnde halte zit naast het hotel en is 1 minuut lopen.
Bij binnenkomst in het H10 Duque de Loulé hotel aanschouw je de Portugese moderne stijl. Het hotel is voorzien van 88 kamers, een lobby, een restaurant en 2 bars.
In het restaurant van H10 Duque de Loule, Azul e Branco, kun je genieten van heerlijke Portugese en Spaanse smaken. Ontspan daarna met een kopje koffie in de Equestre Bar of bezoek de rooftopbar Chill-Out Limão van het hotel.
Chill-Out Limão is te vinden op de 10e verdieping, de terrasbar heeft twee
verschillende ruimtes, 1 overdekt en 1 in de open lucht met indrukwekkend uitzicht op Lissabon en de monding van de Taag. Het is de perfecte plek om de dag af te sluiten onder het genot van een cocktail of een lekker hapje terwijl je geniet van de zonsondergang.
De 88 kamers van het H10 Duque de Loulé zijn ingericht met een zeer elegant, eigentijds interieur waarin blauwe en witte tinten erin uitspringen. De kamers hebben een TV, wifi, airconditioning, koelkast, koffie machine en een strijkijzer met strijkplank. Alle kamers hebben een regendouche of bad met badjassen en slippers. Ook is er een föhn en een make-up spiegel. De kamers zijn voorzien van toiletartikelen van Rituals.
Alles verliep supervlot. Zowel de zeer gebruiksvriendelijke keuzetool als de boeking zelf.
Duidelijk overzicht met alle info
Het boeken van een reis is zeer simpel. Ook het contact achteraf is vriendelijk. Hebben zonet voor de 3de keer via Prijsvrij geboekt. Prijsverschil met andere reisaanbieders is toch wel groot.
Alles prima verlopen.
Eerste maal met Prijsvrij geboekt. Een last minute vakantie. Alles werd snel en correct afgehandeld. Mooie hotelkamer. Goed hotel, en info werd verstrekt waar nodig. Leuke vakantie gehad!
Dit is de 2de maal dat ik via prijsvrij boek. Ik was heel tevreden van de prijs/kwaliteit van onze reis vorige zomer, waardoor ik besloot opnieuw via prijsvrij te boeken. De prijzen zijn heel correct en de informatie op de website is heel helder. Er wordt ook een goede opvolging voorzien vanuit prijsvrij. Vorig jaar diende één van de reizigers te annuleren, hier werd ook alles vlot rond behandeld. Ik raad prijsvrij zeker aan!
Eerste keer dat we via jullie boeken voor een vliegreis naar Egypte in februari 2026. Daar wij niet zo goed met sociale media overweg kunnen is alles toch gemakkelijk en duidelijk verlopen,waarvoor dank,hopen dat dit met het inchecken ook zo zal zijn. Jullie site is zeer duidelijk en een goede communicatie. Vriendelijke groeten.
Steeds correcte informatie.
Omwille van jullie service,wat inhoud eerst en vooral de democratische prijzen van de aangeboden reizen ,als eveneens het gehele verloop met een wel zeer duidelijke uitleg tot in de puntjes verzorgt!
Al verschillende reizen geboekt via prijsvrij. Nog nooit problemen gehad. Was altijd inorde. Altijd vergeleken met andere reisorganisaties en prijsvrij was altijd goedkoper. Doe zo verder. Ik blijf alvast mijn reizen boeken met PRIJSVRIJ.
3.212 klantbeoordelingen