In een rustige omgeving, ca. 900 m van het zandstrand. Het stadscentrum met talrijke inkoop- en uitgaansmogelijkheden, restaurants en bars op ca. 300 m.
Modern vormgegeven vakantiehotel met zwembad, omgeven door zonneterrassen, ligbedden en parasols. Hotellobby met receptie, zitgelegenheden, buffetrestaurant, à-la-carte-restaurant en bar. Landcategorie: 4 sterren, 200 kamers, 7 verdiepingen, lift.
Tweepersoonskamer (DZ, ca. 28 m²), airconditioning, minibar, tv, WiFi, kluis. Bad/douche, toilet. Max. 2V, ook te boeken voor alleengebruik (EZ) Tweepersoonskamer (DZG, ca. 28 m²), airconditioning, minibar, tv, WiFi, kluis. Bad/douche, toilet. Balkon met tuinzicht. Max. 2V, ook te boeken voor alleengebruik (EZG) Tweepersoonskamer-gran-premium (DZD, ca. 29 m²), airconditioning, minibar, smart-tv, WiFi, kluis. Bad/douche, toilet. Balkon. Max. 2V+2K Tweepersoonskamer-premium (DPS, ca. 26 m²), airconditioning, minibar, smart-tv, WiFi, kluis. Bad/douche, toilet. Balkon met zwembadzicht. Max. 2V, ook te boeken voor alleengebruik (EPS)
Logies, logies en ontbijt, Halfpension, Volpension, All inclusive.
Bij halfpension, volpension en all inclusive in het Meliá Lloret de Mar zijn water, huiswijn, bier en frisdranken uit de tap inbegrepen.
Spa-/wellnessruimte met schoonheidsbehandelingen en wellnessmassages - tegen betaling Fitnessruimte met cardio en spier bouwmachines
Fietsstation bij het hotel Meerdere golfbanen in de nabije omgeving (lokale aanbieders, tegen betaling)
Miniclub Speeltuin
overzichtelijk en duidelijk
Geen problemen tot nu,
Alles is heel vlot
Zeer goede info.
De site is heel overzichtelijk en de prijzen zijn top elke keer is alles ook als geadverteerd
De vakantie was heel goed.goed hotel alles in orde.
Snel eenvoudig en goed van prijs
Alles was makkelijk en duidelijk. Het boeken ging snel en zonder problemen. De website is overzichtelijk en de ervaring was heel positief. Zeker aan te raden!
Altijd goedkoopste en de beste prijzen!
Net terug van vakantie en over het algemeen was alles top! De betaalfaciliteiten voor de reservatie waren heel correct en alles is vlekkeloos verlopen, geen enkel probleem. Het enige minpunt van het hotel is het buffet: je betaalt 50€ per persoon en dat is het écht niet waard. À la carte daarentegen was uitstekend, al betaal je daar natuurlijk wel een andere prijs voor 😅. Een dikke pluim voor het boekingsplatform: alles liep op wieltjes en ook de klantendienst was top — snel, vriendelijk en altijd bereid om te helpen. Een echte aanrader!
3.581 klantbeoordelingen