Direct aan het strand van Estepona vind je het kindvriendelijke hotel H10 Estepona Palace. Het hotel heeft een typisch Andalusische bouwstijl en beschikt over comfortabele kamers. Voor kinderen heeft het hotel een miniclub en een leuke speelplaats. Daarnaast is er een heerlijk zwembad en staan er verschillende sportmogelijkheden tot jouw beschikking.
Direct aan het strand (deels kiezelstrand). Naar het centrum van Estepona is het ongeveer 2,5 km. De haven met diverse winkels en uitgaansgelegenheden, evenals bars en restaurant, bevindt zich op ongeveer 1,5 km afstand. Er is een bushalte in de buurt van het hotel.
Het moderne en comfortabele hotel H10 Estepona Palace is in Moorse stijl en beschikt over 237 kamers verdeeld over 6 verdiepingen. Het hotel beschikt over een ruime lobby met receptie en moderne zithoeken, 5 liften, een internethoek (tegen betaling), een lobbybar met terras, een chill-out terras (geopend in het hoogseizoen, afhankelijk van de weersomstandigheden, niet inbegrepen in het All Inclusive-programma) en het buffetrestaurant "Alborán" met show cooking en een bakkerijhoek.
In de uitgestrekte tuin bevindt zich het zwembad met bruggen en het à-la-carterestaurant "Thalassa" (in het hoogseizoen geopend voor de lunch). Comfortabele ligbedden en parasols staan gratis ter beschikking bij het zwembad, op het strand zijn deze te gebruiken tegen betaling. Badhanddoeken zijn verkrijgbaar tegen betaling van borg. Tevens kunnen gasten tegen betaling gebruik maken van een garage.
Verblijf mogelijk op basis van halfpension, volpension of All Inclusive. Alle maaltijden worden geserveerd als een groot buffet met show cooking. Bij halfpension zijn het ontbijt en het diner inbegrepen.
Miniclub (4-12 jaar, in de periode van ongeveer 15-06 tot 15-09)
Speeltuin
Kinderzwembad
Minidisco (in de periode van ongeveer 15-06 - 15-09)
Tegen betaling: goed uitgeruste spa "Despacio Spa Centrum" (alleen toegankelijk voor gasten ouder dan 16 jaar) met sauna, Turks stoombad, whirlpool, verschillende zwembaden, geselecteerde massages en schoonheidsbehandelingen voor hem en voor haar.
Inbegrepen:
Tegen betaling:
Tweepersoonskamer: (DZ, ca. 15 m²), airconditioning (warm/koud, centraal), bad/toilet, föhn, tv, telefoon, wifi, zithoek, minibar, huurkluis. Balkon. Naar keuze zeezicht (DZM). Max. 3 volw. • 
Familiekamer: (FZ, ca. 20 m²), airconditioning (warm/koud, centraal), bad/toilet, föhn, tv, telefoon, wifi, zithoek, minibar, kluis. Balkon, zeezicht. Max. 3 volw. + 1 kind.  Tweepersoonskamer voor alleengebruik te boeken 
Verblijfstype Luxe: tweepersoonskamer Privilege (DZP, ca. 15 m²), gerenoveerd, airconditioning (warm/koud, centraal), bad/toilet, föhn, tv, telefoon, wifi, zithoek, minibar (bij aankomst inbegrepen), kluis, balkon (ligbedden, parasol), badjas/slippers, badhanddoeken, dagelijkse krant. Max. 3 volw.
Prijsvrij leerden wij kennen via vrienden. Reeds jaren zijn wij supertevreden over de prijs en kwaliteit die aangeboden wordt.
Hallo, wij hebben de laatste jaren verschillende malen beroep gedaan op Prijs Vrij, en kunnen alleen maar besluiten dat wij zeer tevreden zijn over deze vakantie aanbieder. We hebben één keer een probleem gehad en hebben ons via telefoon ons bijgestaan en tot in de perfectie alles in orde gemaakt. Zij zijn zowel als aanbieder en prijsgewijs misschien de beste op de markt in België. In de toekomst zullen wij zeker nog gebruik maken van de aanbiedingen van Prijs Vrij, wij kijken er naar uit in november onze volgende reis aan te vangen die reeds geboekt is. Beste groeten Marc,Bianca
Goede service en prijskwaliteit den top!
Alles is zeer vlot en vlot geregeld
Zeer last minute (2 dagen op voorhand) besloten een reisje naar de zon te boeken en na wat opzoeken vond ik bij prijsvrij de goedkoopste vakantie voor mij. Alle nodige papieren werden snel en duidelijk via email verzonden. Alles prima in orde.
We zijn heel tevreden van prijsvrij ! Alles verloopt altijd prima ! Top bedrijf
Alles correct en op tijd verlopen.
Prijsvrij is gebruiksvriendelijk zowel voor oude als jonge mensen. De prijzen en kwaliteit zijn fantastisch. Veel keuze met alles erop en eraan. Tis fijn om op reis te gaan met prijsvrij. Bedankt hiervoor.
Contact opgenomen met de klantenservice rond de parking nabij de luchthaven. Op een correcte en vlugge manier werd het euvel opgelost. Héél blij hiermee want had een beetje stress het lang zou duren eer ik geholpen zou worden maar niets was minder waar. TOP
Mooie deals. Goed en overzichtelijk geregeld
3.081 klantbeoordelingen