Gelegen aan het strand in Cala Dor vind je het familievriendelijke 3-sterrenhotel Inturotel Esmeralda Park. Verwen jezelf met een bezoek aan de spa met onder andere een binnenbad en jacuzzi. Het is ook goed toeven in een van de 2 zwembaden. Zo hebben de volwassenen hun eigen zwembad. Liever actief aan de slag? Doe dan mee aan het sportprogramma en speel een potje tafeltennis of blijf flexibel tijdens yoga. Terwijl de kinderen zich vermaken in de miniclub kan jij even bijkomen op je ligbedje. En in de avond kun je met zn allen genieten van een leuke show. Dat klinkt als een heerlijke vakantie, vlieg jij mee naar Mallorca?
Inturotel Esmeralda Park is gelegen direct aan het strand en op ongeveer 900 meter van het centrum (circa 10 a 15 minuten lopen). Daarnaast ligt het de luchthaven op zo'n 65 km (1 uur rijden).
Het grote hotelcomplex in Cala Dor bestaat uit 9 gebouwen met 3 verdiepingen in het hoofdgebouw die gemakkelijk te bereiken zijn met de lift. Daarnaast beschikt het hotel in totaal over 318 kamers en vind je er een 24-uursreceptie, lobby met zithoeken en WiFi in het hele gebouw.
Verder is er een tv-hoek, mini-markt en een kiosk. Maar ook 2 buffetrestaurants met lokale en internationale keuken, een zwembadbar, strandbar en een pizzeria- en ijsbar. Buiten vind je in de mooie tuin 2 zwembaden waaronder een adults only pool (16+) en een ruim zonneterras met ligstoelen, parasols en badhanddoeken (tegen betaling).
Tenslotte biedt Inturotel Esmeralda Park een speeltuin, kidsclub, wellnesscenter met o.a. een binnenbad en sauna, een fitnessruimte en een leuk entertainmentprogramma. Evenals fietsverhuur, avondshows, watersporten zoals windsurfen, aerobics and yoga, paardrijden, golfen en nog veel meer.
Verblijf kan op basis van logies (alleen overnachting) of halfpension. Het ontbijt en diner worden geserveerd in buffetvorm.
Met de kids op vakantie? Dan kunnen zij zich prima vermaken in de kidsclub (4-12 jaar), dansen tijdens de minidisco en plezier hebben in de speeltuin. Daarnaast wordt er een animatieprogramma aangeboden, is er een kinderbad te vinden en kan je een kinderbedje op de kamer krijgen. Tegen betaling kan je ook een babysitter regelen.
Ontspan in het het wellness gebied van het mooie hotel met o.a. een sauna, verwarmd zwembad, jacuzzi, massages en een kapsalon.
Het 3-sterrenhotel Inturotel Esmeralda Park biedt allerlei leuke activiteiten en sportfaciliteiten zoals volleybal, tafeltennis, een sportschool, aerobics, minigolf, tennis, fietsverhuur en overdag en in de avond een afwisselend entertainmentprogramma. Sommige faciliteiten zijn mogelijk tegen betaling.
Studio: (ca. 31-35 m²) voorzien van een gecombineerde woon- / slaapkamer, 1 badkamer, ligbad, föhn, airconditioning/verwarming, WiFi, een huurkluis, 1 tv (satelliet-tv), telefoon, kookhoek en een gemeubileerd balkon (ST). Geschikt voor 2 personen. Ook mogelijk als Premium studio (gerenoveerd in 2016) (STB).
Appartementen type A: (ca. 41-45 m²) uitgerust met een gecombineerde woon- / slaapkamer, 1 aparte slaapkamer, 1 badkamer, ligbad, haardroger, airconditioning, verwarming, kluis (tegen betaling), 1 tv (satelliet-tv), telefoon, kookhoek en een gemeubileerd balkon (APA/APP).
Appartementen Type B: (ca. 61-70 m²) gelegen aan de zeezijde en met direct uitzicht op zee. Verder is er een gecombineerde woon- / slaapkamer, 2 aparte slaapkamers, 2 badkamers, ligbad, haardroger, airconditioning, verwarming, kluis (tegen betaling), 1 tv (satelliet-tv), telefoon, kitchenette, balkon of terras (gemeubileerd) en toegang tot een gemeenschappelijk zwembad (APB).
Premium appartementen: (ca. 46-50 m²) gerenoveerd in 2016 en komt met een gecombineerde woon- / slaapkamer, 1 aparte slaapkamer, 1 badkamer, douche, haardroger, airconditioning, verwarming, kluis (tegen betaling), 2 tv's (satelliet-tv), telefoon, kitchenette, magnetron, koffiezetapparaat, balkon (gemeubileerd) en hoogwaardige badkamerartikelen (APT).
Premium zeezicht appartementen: (APM) (46-50 m²) met direct uitzicht op zee, gerenoveerd in 2016 en voorzien van een gecombineerde woon- / slaapkamer, 1 aparte slaapkamer, 1 badkamer, douche, haardroger, airconditioning, verwarming, kluis (tegen betaling), 2 tv's (satelliet-tv ), telefoon, kitchenette, magnetron, koffiezetapparaat, balkon (gemeubileerd) en hoogwaardige badkamerartikelen (APM).
Select Apartments: (APS) (ca. 41-45 m²) gerenoveerd in 2018 en komt met een gecombineerde woon- / slaapkamer, 1 aparte slaapkamer, 1 badkamer, douche, haardroger, airconditioning, verwarming, kluis (tegen betaling), 2 tv's (satelliet-tv), telefoon, kitchenette, magnetron, koffiezetapparaat en een gemeubileerd balkon (APS).
Algemeen
|
Voor de kinderen
|
Wellness
|
Sport en entertainment
|
Vlot en gemakkelijk geboekt aan goede prijs
Gemakkelijk
Overzichtelijke website met genoeg filters om een vakantie uit te kiezen. En aantrekkelijke prijzen.
Onze reizen met Prijsvrij.be zijn stuk voor stuk meevallers geweest, en onze laatste was in mei naar Rhodos. En weer een prachtig hotel (Sunshine Rhodes) met alles er op en er aan. Lekker eten, leuke optredens en uitstapjes met een huurauto van een Nederlandse dame voor een mooi prijsje. Wat wil een mens nog meer hé :):):) Ik heb alweer geboekt voor volgende maand.
Simpel, gemakkelijk en snel. Meer moet dat niet zijn. Na mijn vakantie laat ik nog wel iets weten hoe het was.
Top reiservaring! Alles was perfect in orde en volledig naar verwachting. De communicatie was kort en zeer duidelijk, alle documenten werden zeer snel aangeleverd. Prijzen zijn zeer competitief, transparant en zonder addertjes. Volgende keer weer met prijsvrij op reis!
Alles is vlot verlopen Ook op het hotel zijn ze erg vriendelijk zeker een aanrader om nog eens terug te komen! Dit was onze eerste boeking bij jullie maar zonder enige probleem hebben we 100% kunnen genieten van de vakantie!
👍moet straks nog mijn terugreis inchecken
Altijd mooie vakanties en leuke ervaring voor vriendelijke prijzen! Een aanrader voor jouw toekomstige vakanties!
Boeking en communicatie verliepen zeer vlot. Alles tip top in orde!
2.871 klantbeoordelingen