Het 4-sterren Occidental Praha Fiva wordt al jaren erg goed beoordeeld door haar gasten. Dit uitstekend hotel is gelegen in Praag, in de moderne wijk Smichov en biedt zeer comfortabele kamers. Het hotel heeft een gunstige ligging nabij het centrum en vlakbij het metrostation Andel. In slechts 2 haltes bevind je je al in het historische centrum van Praag! Andere voordelen van dit hotel zijn de sauna, de fitness en het lekkere ontbijtbuffet. Wanneer kom jij hiernaartoe voor een citytrip?
Occidental Praha Fiva ligt in één van de meest moderne wijken van Praag. Het historische centrum met de Karelsburg en de Astronomische klok bereik je in 40 minuten met de bus, metro of tram. Een halte ligt op korte loopafstand van het hotel. Kom je met het vliegtuig naar Praag? Vanaf het vliegveld is het ongeveer één uur rijden naar het hotel. Kom je met de auto? Dan kun je jouw auto tegen betaling parkeren in de parkeergarage.
Met een welkomstdrankje bij aankomst krijg je een hartelijk ontvangst in het hotel. Voor al jouw vragen tijdens je stedentrip naar Praag kun je terecht bij de receptie. Bij deze receptie ontvang je ook jouw kamersleutel. Met een lift kun je van de nette lounge naar je kamer. Alles uitgepakt? Maak je klaar voor een gezellig drankje aan de bar of een smakelijk maaltijd in het restaurant. Extra fijn: in het hele hotel kun je gratis gebruik maken van WiFi, handig bij het maken van nieuwe plannen voor uitstapjes.
In Occidental Praha Fiva verblijf je op basis van logies. Je kunt ook logies en ontbijt reserveren. Je geniet dan iedere ochtend van een heerlijk ontbijtbuffet.
Na een dag sightseeing is het heerlijk om nog even de sauna in te duiken. Kom helemaal tot rust na een dag ronddwalen door Praag!
Wil je tijdens jouw stedentrip naar Praag lekker sporten? Het hotel heeft een fitnessruimte ter beschikking.
In totaal telt Occidental Praha Fiva 134 hotelkamers. De kamers zijn standaard voorzien van een kluisje, telefoon, airconditioning, minibar, TV en koffie- en theefaciliteiten. Bovendien beschik je over een eigen badkamer met een bad of douche, toilet en een haardroger.
Algemeen
Omdat alles was perfect
Telkens alles tot in de puntjes verzorgt
Prima reisbureau alles zeer goed georganiseerd
Het boeken ging gemakkelijk en er werd aan alles gedacht. Geen onverwachte kosten achteraf.
Eerste maal met prijsvrij geboekt. De te nemen stappen op de website waren klaar en eenvoudig. Alles verliep vlot. De toegezonden info was helder.
Betrouwbaar. Goede site. Makkelijk om te boeken. Goede prijs. Vorige reis was top geregeld.
Nous avons fait une réservation de dernière minute.6 jours avant le départ.La confirmation et tous les papiers ont ete livré très rapidement. Nous sommes dans Ali Baba resort a Hurghada.C’est notre 2ème voyage dans cet hôtel.Tout est parfait.
Steeds correcte dienstverlening. Scherpste prjzen
Na heel lang zoeken op verschillende websites heb ik uiteindelijk besloten om via Prijsvrij te reserveren omdat de prijzen, service, keuzes, enz. gewoon de beste zijn. Ik raad iedereen aan om tijd te besparen en meteen te boeken via Prijsvrij. Geen kopzorgen, hotel en vliegtickets samen op 1 plek tegen de voordeligste prijs. Zeker een aanrader!
Alles verliep supervlot. Zowel de zeer gebruiksvriendelijke keuzetool als de boeking zelf.
3.221 klantbeoordelingen