Ben je op zoek naar een ontspannen vakantie in Tunesië? Kies dan voor het 5-sterren Vincci Taj Sultan in Hammamet. In vergelijking met andere resorts is dit complex niet te massaal en zijn er slechts 249 kamers. Hierdoor heerst er een intieme maar gezellige sfeer. De groene fraaie tuin beschikt over een verfrissend zwembad dat in de richting van de zee is gebouwd!
Direct aan het zandstrand gelegen. Ligbedden en parasols staan hier gratis tot je beschikking, badhanddoeken zijn tegen borg te verkrijgen. Het centrum ligt op ca. 1,5 km afstand en de luchthaven op 40 km.
In het jaar 2000 is het complex gebouwd en dit is voor het laatst gerenoveerd in 2016. Het complex bestaat uit 1 gebouw met 2 etages en in totaal 249 kamers. Tot de faciliteiten behoren gratis bewaakte parkeerplaatsen, een ontvangsthal/receptie, een lift, bagageruimte, gratis wifi, een openbare internetterminal (gratis), een businesscenter, vergaderzaal, een lounge, theater, minimarkt, souvenirshop, juwelier en een kapper. Verder kan je gratis gebruik maken van de bibliotheek.
Er is een uitgebreid buffetrestaurant aanwezig waar je heerlijke gerechten uit verschillende keukens kan proeven. Verder zijn er 2 à-la-carterestaurants aanwezig. Voor een drankje kan je terecht in het café, de hoteleigen strandbar, pianobar of een van de andere bars. Tegen betaling kan je gebruik maken van wasservice, roomservice en geld wisselen.
Het gehele jaar door is het zoetwater zwembad geopend. Ligbedden en parasols staan gratis voor je klaar op het zonneterras bij het zwembad en op het strand. Badhanddoeken zijn tegen borg te verkrijgen. Het verwarmbare zoetwater binnenbad is tevens het hele jaar door geopend.
Yasmine - Hammamet
5 sterren
Je kan verblijven op basis van logies & ontbijt, halfpension of All Inclusive:
Dagelijks is er animatie, zowel overdag als 's avonds met af en toe een liveband (in de periode van maart t/m december). Het animatieteam spreekt in ieder geval Duits, Engels, Frans en Arabisch.
Tegen betaling kan je gebruik maken van het beauty- en wellnesscenter met o.a. spa, zwembereik, sauna, massages, schoonheidsbehandelingen en kuren.
Inbegrepen:
Tegen betaling:
De kamers zijn ca. 31-35 m² groot, liggen in het hoofdgebouw en bieden land- of zwembadzicht. De kamers zijn gerenoveerd in 2015 en beschikken over een badkamer met toilet, badjassen, badslippers, föhn, cosmetica-spiegel, tegels, airconditioning (centraal geregeld, gratis, mei - september), verwarming, kluisje (tegen betaling), flatscreen-satelliet-tv, telefoon, wifi (gratis), koelkast en een balkon (DZ / DZZ / D / DA). Bedlinnenwissel en handdoekenwissel dagelijks. Ook te boeken als:
De familiekamers zijn qua inrichting gelijk aan de standaard kamers maar zijn ruimer, ca. 36-40 m² (FZ).
Prijsvrij heeft me overtuigd om hiermee op reis te gaan ,omdat prijs kwaliteit eerste klas is , daarom ga ik voor de zevende keer al op reis met prijsvrij. Zowel in belgie als nederland het beste voor de klant top 👍👍👍
Het voor de eerste keer dat ik bij jullie geboekt hebben En het is allemaal goed geregeld Ik ben alvast tevrede en mijn volgende reis boeken ik ook weer bij jullie Mvg Berlinda
Goede communicatie via mail. Alles is zeer duidelijk.
duidelijk en overzichtelijk en to the point informatie
Zeer vlotte boeking, nu afwachten naar de rest van het proces!
Prijs kwaliteit heel goed in orde.
De afhandeling van de boeking wordt kundig verwerkt. Ook bij het opvragen van hulp bij problemen kan je rekenen op goede begeleiding.
Klantendienst is steeds te bereiken - zeer vriendelijke en behulpzame mensen. Ben heel tevreden over alles!
Elk jaar opnieuw boeken wij via prijsvrij.be. Ondertussen heb ik verschillende mensen (vrienden, collega's,... ) kunnen warm maken om met prijsvrij te boeken. Ook zij zijn overtuigd van de service. Een eenvoudige website, volledig aan eigen wensen en noden aan te passen. Reis voor in de kerstvakantie is al geboekt.
Makkelijk en snel geboekt met prijsvrij alles simpel in de app.☺️
3.148 klantbeoordelingen