Hi! Imperial Resort is een heerlijk 4-sterren hotel in Sunny Beach op loopafstand van het heerlijke privéstrand en dichtbij de oude binnenstad. Er is een zonneterras waar jij lekker kan van genieten en ondertussen spelen de kids beneden in het zwembad of in de speeltuin. Daarnaast zijn er nog 2 zwembaden, miniclub en verschillende sportfaciliteiten. Het all inclusive hotel zorgt voor de lekkerste gerechten, zodat jij zorgeloos kan genieten. Kortom, Hi! Imperial Resort is een zeer kindvriendelijk hotel met faciliteiten voor jong en oud!
Het fijne resort ligt op loopafstand van de Zwarte zee en beschikt over een privéstrand. Op ongeveer 20 minuutjes lopen ben je in de oude binnenstad van Nessebar en hier vind je gezellige terrasjes en winkeltjes. De luchthaven Burgas ligt op ongeveer 25 km afstand.
Hi! Imperial Resort is een zeer kindvriendelijk hotel en van alle gemakken voorzien. Allereerst is het een van de weinige resorts met een eigen privéstrand en is uitgerust met 160 ligstoelen (50% korting op ligstoelen). Verder is er een heerlijk buitenzwembad met ligstoelen en parasols, apart kinderbad speciaal voor de kids en een groot zonneterras.
De kids zullen zich ook vermaken in de speeltuin en bij het professionele animatieteam. De animatie overdag omvat verschillende spelletjes en programma's voor volwassenen en kinderen. Voor de kids zijn er leuke themadagen, shows en minidisco. De sportanimatie bestaat uit teamsporten zoals aerobics, darten, sjoelen, leren bal, beachvolleybal, minivoetbal, zumba, wateraerobics en waterbal. In de avond kan je genieten van live shows, live muziek, leuke wedstrijden en bingo.
Als je liever zelf wilt gaan sporten is er een fitnessruimte aanwezig, beachvolleybal, minivoetbal en tafeltennis. Als je na het sporten lekker wilt ontspannen, dan is er een SPA center met onder andere een jacuzzi, sauna, Turks stoombad, infrarood sauna en rijke keuze aan behandelingen.
Het verblijf is te boeken op basis van all inclusive. De accommodatie beschikt over twee hoofdrestaurants, snackbars, twee lobbybars, poolbar en een Ierse pub.
In totaal heeft dit fijne hotel 496 prachtige kamers. De ruime en comfortabele kamers zijn alle voorzien van gratis WiFi, kluis, haardroger, minibar, TV, airconditioning, douche, telefoon en een balkon.
Omdat alles was perfect
Telkens alles tot in de puntjes verzorgt
Prima reisbureau alles zeer goed georganiseerd
Het boeken ging gemakkelijk en er werd aan alles gedacht. Geen onverwachte kosten achteraf.
Eerste maal met prijsvrij geboekt. De te nemen stappen op de website waren klaar en eenvoudig. Alles verliep vlot. De toegezonden info was helder.
Betrouwbaar. Goede site. Makkelijk om te boeken. Goede prijs. Vorige reis was top geregeld.
Nous avons fait une réservation de dernière minute.6 jours avant le départ.La confirmation et tous les papiers ont ete livré très rapidement. Nous sommes dans Ali Baba resort a Hurghada.C’est notre 2ème voyage dans cet hôtel.Tout est parfait.
Steeds correcte dienstverlening. Scherpste prjzen
Na heel lang zoeken op verschillende websites heb ik uiteindelijk besloten om via Prijsvrij te reserveren omdat de prijzen, service, keuzes, enz. gewoon de beste zijn. Ik raad iedereen aan om tijd te besparen en meteen te boeken via Prijsvrij. Geen kopzorgen, hotel en vliegtickets samen op 1 plek tegen de voordeligste prijs. Zeker een aanrader!
Alles verliep supervlot. Zowel de zeer gebruiksvriendelijke keuzetool als de boeking zelf.
3.221 klantbeoordelingen