Bekend van de hotelketen Labranda bevindt LABRANDA Bahia de Lobos zich in de plaats Corralejo op het Canarische Eiland Fuerteventura. Dit 4-sterren hotel beschikt over een fijne ligging dichtbij het centrum met vele restaurants waar je 's avonds gezellig kunt dineren. Daarnaast ben je in slechts een paar minuten wandelen op het strand waar je kunt genieten van de zon. Naast de leuke omgeving biedt LABRANDA Bahia de Lobos 2 heerlijke zwembaden met zonneterras en daarnaast ook 2 buffetrestaurants, door de all inclusive verzorging zal het je aan niets ontbreken. Bekijk snel dit moderne hotel en boek jouw vakantie onder de warme zonnestralen!
Hotel LABRANDA Bahia de Lobos is centraal gelegen in Corralejo. Het dichtstbijzijnde zandstrand vind je op ongeveer 800 meter (10 a 15 minuten lopen. En voor de liefhebbers van dansen en de jongeren zijn er diverse uitgaansgelegenheden op zo'n 100 meter van het hotel.
Dit moderne vakantiehotel heeft in totaal 288 kamers verdeeld over 2 verdiepingen. Er is een 24-uursreceptie, gratis WiFi, huurkluisjes, wasservice en een sauna (tegen betaling). Het buitengedeelte bestaat uit 3 zwembaden (eentje verwarmd in de winter), tuinen en meerdere zonneterrassen met ligbedden en parasols (badbadhanddoeken tegen borg).
Voor maaltijden, snacks en drankjes kan je terecht bij het buffetrestaurant LABRANDA Lobos Beach (gelegen bij het zwembad) met internationale gerechten en een Italiaans eetgedeelte (zoals pizza's en pasta's), het à-la-carterestaurant (voor diner) LABRANDA Botanic Lounge met lokale en internationale gerechten, de Coco Loco zwembadbar en de loungebar Faro's Club.
Verblijf is mogelijk op basis van halfpension of all inclusive:
Voor de kinderen is er naast een animatieprogramma ook een miniclub, speeltuin en een kinderbad.
De sportfaciliteiten van hotel LABRANDA Bahia de Lobos zorgen voor een actieve vakantie. Zo is er een fitnessruimte, biljarttafel, een tv-ruimte in Faro's Club, entertainment voor volwassenen, tennisbanen en een multifunctioneel sportveld.
Deluxe tweepersoonskamers: (ca. 42 m²) zijn voorzien van airconditioning, telefoon, tv, WiFi, huurkluis en een kleine koelkast. Maar ook een douche, toilet, haardroger en een balkon of terras (DZ). Naar keuze met zwembadzicht (DZP). Geschikt voor maximaal 3 volwassenen of 2 volwassenen en 2 kinderen. Ook boekbaar voor alleengebruik (EZ).
|
Algemeen
|
|
Voor de kinderen
|
|
Sport en entertainment
|
Al verschillende reizen geboekt via prijsvrij. Nog nooit problemen gehad. Was altijd inorde. Altijd vergeleken met andere reisorganisaties en prijsvrij was altijd goedkoper. Doe zo verder. Ik blijf alvast mijn reizen boeken met PRIJSVRIJ.
Overzichtelijke website! Vlot aanpassen van de filter volgens wensen. Betaling vlot verlopen. Info direct en overzichtelijke gebruiksvriendelijke app! Heel tevreden dus 🥰
Ik heb geen enkele problemen tegengekomen via deze boeking. Niet bij de luchthaven als ook niet bij het inchecken bij het hotel. Alles was goed geregeld, prijsvrij geeft de noodzakelijke informatie, dit bespaart opzoekingswerk.
Gemakkelijk om een vakantie te vinden. Veel keuze, mooie bedragen
vlotte manier van boeken
Heel duidelijk!
Veel keuze voor de vluchten is een grote plus van prijsvrij. Je kan je luchthaven naar keuze kiezen en ook vertrek en terugkomst. Zo heb je ook meteen een goed zicht op de slotsom en kan je die zelf wat in de hand houden. Ook het boeken zelf liep vlot.
Proces is heel duidelijk en gebruiksvriendelijk
Het was een top ervaring om te boeken bij jullie, en rappe respondent!!! Alles verliep naar wens wij zullen zeker terug boeken bij jullie
Eerste keer via de site geboekt, top prijs, onmiddellijk alle info gekregen, duidelijk enz
3.203 klantbeoordelingen