Centraal gelegen in Las Palmas, in het noorden van het prachtige eiland Gran Canaria, vind je het 4-sterren art deco hotel Design Plus Bex. Dankzij de ideale locatie, moderne kamers en uitstekende voorzieningen ben jij voorzien van alle benodigdheden tijdens je vakantie. Geniet op het mooie dakterras van verfrissende drankjes terwijl je het uitzicht over de bergen, stad en zee in je opneemt. Er is zelfs een klein zwembad met zonneterras aanwezig voor wat verkoeling en ontspanning. Na een heerlijk ontbijt kan je luieren op een ligbedje, actief aan de slag in de fitnessruimte of een fijne wandeling maken over het strand. Klinkt goed toch! Bekijk alvast onze prijzen naar het Design Plus Bex hotel en beleef een zonnige tijd op de populaire Canarische Eilanden.
Design Plus Bex ligt in het centrum van Las Palmas met diverse restaurants, bars en winkels op slechts 5 minuten lopen. Daarnaast bevindt de luchthaven van Gran Canaria zich op ongeveer 25 km. En het fijne strand (Las Canteras) ligt op zo'n 10 minuutjes wandelen.
Dit fijne hotel bestaat uit 1 gebouw met in totaal 11 verdiepingen, liften en 97 comfortabele kamers. Er is een lobby met een 24-uursreceptie, kan je gratis gebruik maken van de WiFi in het hele gebouw en geniet je van lekkere maaltijden in het buffetrestaurant 'Trésor'.
Voor drankjes kan je terecht bij 2 bars: de rooftop bar 'IBEX' (open van ca. 12.00 tot 24.00 uur), gelegen op de 12e verdieping met een mooi uitzicht, een heerlijk zwembad en een terras met ligbedden en tafels & stoelen. Daarnaast is er de 'Vault' bar (open van ca. 10.00 tot 17.00 uur) bij de receptie en kan je fit blijven door langs te gaan bij de fitnessruimte van het hotel.
Je verblijft op basis van logies & ontbijt. Dit betekent dat overnachtingen en het ontbijt (buffet) inclusief is.
Deluxe Twin kamers: (ca. 22 - 25 m²) hebben een industriële & moderne inrichting met een douche, toilet, haardroger, bureau, satelliet-tv, telefoon, kluisje en een minibar (€). Verder is er gratis WiFi en airconditioning (D5). Maximaal 2 volwassenen of 2 volwassenen en 1 kind. Kamers ook voor eenpersoonsgebruik te boeken (DA) of als superior (DS) met als extra een koffiezetapparaat.
Algemeen
Naar volle tevredenheid vakanties voor deze zomer geboekt (Gran Canaria en Fuerteventura) bij Prijsvrij. Helder en vlot boekingsproces en prettig dat je ook alleen een hotel kunt boeken (stuk goedkoper dan via hotel zelf). Eigen vervoer kiezen kan niet bij iedere organisatie. De vakanties moeten nog plaatsvinden, maar ben vooralsnog erg positief!
Vlot en gemakkelijk geboekt aan goede prijs
Gemakkelijk
Overzichtelijke website met genoeg filters om een vakantie uit te kiezen. En aantrekkelijke prijzen.
Onze reizen met Prijsvrij.be zijn stuk voor stuk meevallers geweest, en onze laatste was in mei naar Rhodos. En weer een prachtig hotel (Sunshine Rhodes) met alles er op en er aan. Lekker eten, leuke optredens en uitstapjes met een huurauto van een Nederlandse dame voor een mooi prijsje. Wat wil een mens nog meer hé :):):) Ik heb alweer geboekt voor volgende maand.
Simpel, gemakkelijk en snel. Meer moet dat niet zijn. Na mijn vakantie laat ik nog wel iets weten hoe het was.
Top reiservaring! Alles was perfect in orde en volledig naar verwachting. De communicatie was kort en zeer duidelijk, alle documenten werden zeer snel aangeleverd. Prijzen zijn zeer competitief, transparant en zonder addertjes. Volgende keer weer met prijsvrij op reis!
Alles is vlot verlopen Ook op het hotel zijn ze erg vriendelijk zeker een aanrader om nog eens terug te komen! Dit was onze eerste boeking bij jullie maar zonder enige probleem hebben we 100% kunnen genieten van de vakantie!
👍moet straks nog mijn terugreis inchecken
Altijd mooie vakanties en leuke ervaring voor vriendelijke prijzen! Een aanrader voor jouw toekomstige vakanties!
2.873 klantbeoordelingen