Jardines del Sol is een 4-sterrenhotel in Playa Blanca op het exotische Lanzarote. Start de dag met een heerlijk ontbijtje op je eigen terras om vervolgens te ontspannen op een fijn ligbedje aan het buitenzwembad. Ga je er liever meteen op uit, dan kun je al wandelend de mooie omgeving ontdekken. Met de kids op vakantie? Geen zorgen, het hotel beschikt onder andere over een kinderbad, speeltuin en voetbaltafel. Na een dag wandelen, spelen of ontspannen heb je vast honger gekregen en kun je genieten van een heerlijk diner onder het genot van livemuziek. Vamos!!
Gelegen op het zuidelijkste puntje van Lanzarote, nabij het rustige stadje Playa Blanca, is Jardines del Sol gebouwd in de stijl van een Spaans ''pueblo blanco'' (wit dorp). Het wordt omgeven door goed onderhouden tuinen en beschikt over een verwarmd buitenzwembad, minigolf en petanque.
De bungalows met airconditioning zijn voorzien van een grote slaapkamer met een goed uitgeruste badkamer en een eigen doucheruimte, een ruime woonkamer en eetkamer en een terras. De volledig uitgeruste keuken is voorzien van een oven, kookplaat, magnetron, broodrooster, vaatwasser en koffiezetapparaat. Satelliet-tv en een dvd-speler zijn ook aanwezig.
De eigen bar/restaurant biedt een heerlijk menu met internationale gerechten, waar mogelijk bereid met lokale producten. In de hele accommodatie is gratis WiFi beschikbaar. De gouden stranden, boulevard en jachthaven van Playa Blanca liggen op slechts 25 minuten lopen. De luchthaven van Lanzarote ligt op 35 minuten lopen.
Bij aankomst dien je een restitueerbare borg van € 100, - per appartement te betalen. Dit kan alleen met creditcard. Er gelden extra toeslagen voor het gebruik van het recreatiecentrum en andere hotelfaciliteiten.
Gemakkelijk
Overzichtelijke website met genoeg filters om een vakantie uit te kiezen. En aantrekkelijke prijzen.
Onze reizen met Prijsvrij.be zijn stuk voor stuk meevallers geweest, en onze laatste was in mei naar Rhodos. En weer een prachtig hotel (Sunshine Rhodes) met alles er op en er aan. Lekker eten, leuke optredens en uitstapjes met een huurauto van een Nederlandse dame voor een mooi prijsje. Wat wil een mens nog meer hé :):):) Ik heb alweer geboekt voor volgende maand.
Simpel, gemakkelijk en snel. Meer moet dat niet zijn. Na mijn vakantie laat ik nog wel iets weten hoe het was.
Top reiservaring! Alles was perfect in orde en volledig naar verwachting. De communicatie was kort en zeer duidelijk, alle documenten werden zeer snel aangeleverd. Prijzen zijn zeer competitief, transparant en zonder addertjes. Volgende keer weer met prijsvrij op reis!
Alles is vlot verlopen Ook op het hotel zijn ze erg vriendelijk zeker een aanrader om nog eens terug te komen! Dit was onze eerste boeking bij jullie maar zonder enige probleem hebben we 100% kunnen genieten van de vakantie!
👍moet straks nog mijn terugreis inchecken
Altijd mooie vakanties en leuke ervaring voor vriendelijke prijzen! Een aanrader voor jouw toekomstige vakanties!
Boeking en communicatie verliepen zeer vlot. Alles tip top in orde!
Direct reactie,een direct overzicht, directe link naar de vliegtuigmaatschappij.
2.870 klantbeoordelingen